Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2011/12


matek

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie mamy juz jeden zakup w "lato" 2011

 

bench warmer, nic poza tym. daje jednak elitarna trojke czyli to czego potrzebujemy od dawna. wejdzie, cos rzuci i to jego zadanie

 

kto nastepny? Davis, West, McRoberts, Howard, Paul? niedlugo sie przekonamy :)

 

system i tak ulegnie zmianie wiec oddanie podkoszowych nie jest wykluczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nastepny? Davis, West, McRoberts, Howard, Paul? niedlugo sie przekonamy :)

 

system i tak ulegnie zmianie wiec oddanie podkoszowych nie jest wykluczone

pisza wszem i w obec że Lakers niedośc że po howarda się zgłosza to jeszcze Paula na dokładkę dołożą, mnie śmieszy tylko jedno na realu pisze że lakersi sa w stanie oddać każdego swojego gracza poza Kobasem :) Z całym szacunkiem dla Bryanta, fajnie mu słodza, ale ja się serio pytam kto by go wziął jeszcze z tym kontraktem.

 

Ciekawe czy w LaL tak trochę na wiwat te prognozy zakupów anonsują czy faktycznie mają jakiś plan i jakieś ustalenia, jak dla mnie mogę sobie wyobrazić powodzenie takiej misji zdobycia i Howarda i Paula, na miejscu Magic co już powtarzałem luzem brałbym Bynuma i co tam jeszcze Lakers sa wstanie dorzucić, np. Odoma, z drugiej strony szanse NoH na zatrzymanie Paula są i tak nikłe dosyć więc mogli by się skusić powiedzmy na takiego Gasola, Westa mogli by wtedy olać a pod koszem duet Gasol Landry gwarantuje dosyć dobry poziom, jeszcze by Lakers dorzucili pod zastępstwo cp3 Fishera i gitara gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszy tylko jedno na realu pisze że lakersi sa w stanie oddać każdego swojego gracza poza Kobasem :) Z całym szacunkiem dla Bryanta, fajnie mu słodza, ale ja się serio pytam kto by go wziął jeszcze z tym kontraktem.

 

o mysle, ze tu moglbys sie bardzo zdziwic. Zostawiajac na chwile no trade clause Bryanta to gdyby byla taka opcja pozyskania go nawet w tym wieku i z takim kontraktem to chetnych byloby wielu gdyby cena nie byl ich franchise player. Bryant generuje i pewnie wciaz bedzie generowal ogromne zyski dla klubu i spora ilosc wlascicieli by sobie chetnie wziela taki ciezar (zwlaszcza gdyby mogli go sparowac z inna gwiazda).

 

Co do Kapono jak za minimum to dla mnie luz, dawno go nie widzialem wiec nie wiem co mu tam jeszcze zostalo, chociaz to pewnie przypieczetowywuje los Browma i nie przybliza nas do poprawy w szybkosci, atletycznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dodadza Okafora to jeszcze przejdzie...

 

Ciezko jest byc kibicem Lakers :roll: stary jakos to bedzie... :?

:lol: lac mi się chce ale chyba to jakoś tam psychologicznie wyjasnić można, zeby tam odrazu nie lać po majtach z radości to jako taki "rozpuszczony" fan LaL musi trochę ponarzekać, a to ze sam Paul a to że Odoma się traci :D przestańcie sobie jaja robić naprawde

a ja mam dwa pytania:

kto będzie grał na PF u was? Co będzie jak Bynum się połamie? :wink:

no luke walton chyba jeszcze nie ogłosił odwieszenia butów na kołek :)

 

ps. jedno mam pytanie bo neizbyt rozumiem jak dlamnie to dla La celem nr1 powienien być Howard, a oni na pierwszy ogień wzieli Paula, ok może to nie koniec, ale jednak jak paul będzie pykałw lakers obok Bryanta który do tej pory miał głównie gałę w łapach, na starośc chyba nei zmieni się w gościa co to po zasłonach lata i czeka tylko na podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że główną bronią Lakers jest niesamowity size pod koszem. Do tego oddajecie Odoma, swojego najlepszego zbierającego i zostajecie z samym Bynumem? Deal z Howardem musi być już zaklepany, inaczej nie wierzę w to. Powiedziałbym, że jesteście gorsi z samym CP3 zamiast Pau i Lamara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak moze grac odchudzony zdrowy bynum przy paulu

 

 

 

podobno David West ma podpisac za mini mle, Paul to wabik na niego :D

 

a powaznie - Mitch teraz na kolanach do Chin i pros Martina zeby u nas gral. lub jakis inny mcroberts bo dziura jak kanion colorado pod koszem sie robi

 

nie wiadomo co z Okaforem, ale chyba na poczatku w Bobcats gral na 4? ofensywny bynum plus defensywny okafor...

 

czy moze West lub ktos z Rockets?

 

jesli sam Paul to Lakers zaoszczedza, ale to nic im i tak nie daje

 

 

nie wiemy co dzieje sie w Lakers, nie wierze ze przy samym Paulu nie ma juz dogadanego jakiegos wysokiego

 

chyba ze Caracter zrobil jakis megapostep w lato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najprawdopodobniej dostajemy samego CP3... musza byc jeszcze jakies ruchy, nie wierze ze mitch i brown tak to zostawi

 

oszczedzamy kase

pozbywamy sie zajebistego kontraktu gasola

tracimy przewage na tablicach

 

nie wiem jak wyglada AB ale albo musza ufac jego zdrowiu bezgranicznie albo jutro bedziemy czytac o kolejnym przyklepanym dealu

 

 

zamiast Odoma powinien poleciec Blake+np Caracter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.