Skocz do zawartości

[11/12] FBL 2


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest spore zamieszanie z tym terminem draftu, ale może jednak przesuniemy go o te pół godziny? :D Tak jak Mich@lik wcześniej napisał, tym którym pasuje 21 za wiele to nie zmieni, ale innym może pomóc uniknąć spóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna na yahoo jednoczesnie draftowac w 2 ligach ?

 

w drugiej lidze FBL west mam draft o 21 w poniedzialek... myslalem do tej pory ze o 19, bo tak jest ustawione na stronie...

 

takze jeżeli jest taka opcja, to fajnie byloby to przesunąć chociaz o godzinkę do przodu... na ta 22, nawet 22;30 ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz draftować w dwóch ligach o ile wiem, ale musisz mieć każdą otwartą w innej przeglądarce. ja teżjestem przeciwny zmiana. termin już został ustalony i nie ma co go zmieniać.

 

Draft:

 

1. Mich@lik

2. Chicken

3. TiLTMAN

4. Kraso

5. ciegło

6. .KB

7. Julius

8. szymcio

9. JaBoOl

10. Jazzman

 

 

Draft ustawiony, mam nadzieję, że się nie pomyliłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Jrue Holiday/Jose Calderon/Andre Miller

SG: Dwyane Wade/James Harden/Wilson Chandler

SF: Andre Iguodala/Lamar Odom

PF: LaMarcus Aldridge/Luis Scola

C: Andrew Bogut/Marcus Camby/Anderson Varejao

 

Jestem średniozadowolony, wielu, wielu graczy zostało mi sprzątniętych sprzed nosa... Przy wyborach dbalem o to, zeby nie miec problemow z pozycjami i chyba mi sie udalo:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Chris Paul / Jason Kidd

SG: Paul Pierce / Ramon Sessions / Landry Fields / Kemba Walker

SF: Carmelo Anthony / Luol Deng / Danilo Gallinari

PF: Danny Granger / Shawn Marion

C: Nene / Javale McGee

 

Dla mnie średnio to wygląda na papierze, chociaż plusem jest wymienność pozycji, także ten podział nie do końca musi wyglądać w sposób, w jaki go przedstawiłem. Po drafcie widać kilku faworytów, życzę udanego sezonu bez kontuzji w składach, za to z zaciętą rywalizacją, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (5) Kevin Love PF,C

2. (16) Al Jefferson PF,C

3. (25) Zach Randolph PF,C

4. (36) Dorell Wright SG,SF

5. (45) Paul Millsap PF

6. (56) Marcin Gortat C

7. (65) DeAndre Jordan PF,C

8. (76) Tyrus Thomas PF,C

9. (85) Tony Allen SG,SF

10. (96) Ricky Rubio PG

11. (105) Arron Afflalo SG

12. (116) D.J. Augustin PG

13. (125) Chuck Hayes PF,C

 

U mnie szafa gra, zważywszy, że przez 5. picków nie miałem dostępu do neta. Pierwsze trzy wybrał autopick, całkiem znośnie (Wright, Gortat, Millsap) a potem już wisiałem na słuchawce z żonką, ta recytowała mi listę pozostałych a ja wybierałem :) Myślę, że zaliczonych na jej konto Jordana i Thomasa żałować nie będę :) Pierwszy taki draft.

 

Co do całości składu: jestem zadowolony. Przewaga wysokich, preferowanych w tej formule graczy. Myślę, że pewnie będę szukał wymiany z potrzebującą wysokiego drużyną - propozycję już w tym momencie mile widziane.

 

Nie zerknąłem jeszcze na inne składy, więc nie komentuję kto zniszczy mnie w tym sezonie :)

 

PS. Sprawdziłem i na pierwszy rzut oka podoba mi się ekipa Szymcia. Gdyby nie ten Chandler (który raczej Chin nie opuści, chociaż KMart może przetrze szlaki) to skład bardzo fajny. Kilka pozostałych ekip też fajna ale 1-2 duże gwoździe uspokajają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.