Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - SKŁADY


matek

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba zwiększyć liczbę drużyn, żeby talent się rozmył bo teraz było za dużo dobrych graczy w składzie. Większa liczba drużyn to też częstsze rotacje graczy na rynku FA, zależnie od tygodniowej formy. liga byłaby ciekawsza, w składach byłoby więcej średniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WItam,

Piszę na razie jeszcze tutaj- mam nadzieję, że lada dzień będziemy mieli własne miejsce na forum. No więc Panie i Panowie- rozpoczynamy nabór do II edycji Roto-League:) Na razie nie wiemy jeszcze ilu graczy będzie liczyć liga - minimum 10 max 16 moim zdaniem. A tak przynajmniej powinno to wg mnie wyglądać- ale nie zamykam pola do dyskusji. Co do reguł- stworzę jakiś osobny wątek. Będą prawdopodobnie takie same jak w zeszłym sezonie- a więc oparte o zasady ESPN Fantasy League.

 

Jeżeli zgłosi się więcej osób- to albo stworzymy dwie równorzędne konferencje (a jak trzeba będzie- to i więcej), z których po sezonie 2012-13 najlepsze teamy stworzą 1 ligę, te słabsze 2 ligę itd. Alternatywnie- o przydziale do kolejnych poziomów lig będzie decydował termin zgłoszenia (choc ten pomysł mi się nie podoba).

 

Na razie tyle- kto zainteresowany niech piszę PW. Liczę na Was, Panowie z I edycji:) Matek już zadeklarował, że jeszcze raz spróbuje stworzyć dream team oparty na Mambie:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.