Skocz do zawartości

2011 Fantasy Draft - SKŁADY


matek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tru Warier

PG: Chauncey Billups

SG: Nick Young

SF: LeBron James

PF: Lamar Odom

C: Andrew Bynum

bench: Kyrie Irving

bench: Evan Turner

bench: Boris Diaw

 

2. matek

PG: Raymond Felton

SG: Courtney Lee

SF: Michael Beasley

PF: Kevin Garnett

C: Dwight Howard

bench: Russell Westbrook

bench: Paul George

bench: Derrick Favors

 

3. Raffu

PG: Devin Harris

SG: Dwyane Wade

SF: Andrei Kirilenko

PF: DeMarcus Cousins

C: Nene

Bench: Delonte West

bench: Jason Richardson

bench: Roy Hibbert

 

4. gogalq

PG: Mike Conley

SG: O.J. Mayo

SF: Kevin Durant

PF: LaMarcus Aldridge

C: Emeka Okafor

bench: Jamal Crawford

bench: Wesley Johnson

bench: Chris Bosh

 

5. Kaczor94

PG: Stephen Curry

SG: Richard Hamilton

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C: DeAndre Jordan

bench: Darren Collison

bench: Tracy McGrady

bench: David Lee

 

6. tymczasowy0

PG: Chris Paul

SG: Tony Allen

SF: Grant Hill

PF: Tim Duncan

C: Al Horford

bench: Tyreke Evans

bench: Metta World Peace

bench: Marcus Camby

 

7. Bulls2006

PG: Derrick Rose

SG: Joe Johnson

SF: Nicolas Batum

PF: Carlos Boozer

C: Joakim Noah

bench: Wesley Matthews

bench: J.R. Smith

bench: Omer Asik

 

8. croolick

PG: John Wall

SG: Eric Gordon

SF: Dorell Wright

PF: Blake Griffin

C: Marcin Gortat

bench: Gary Neal

bench: Tayshaun Prince

bench: Brendan Haywood

 

9. devilnevercry

PG: Jason Kidd

SG: James Harden

SF: Carmelo Anthony

PF: David West

C: Tyson Chandler

bench: Ricky Rubio

bench: Trevor Ariza

bench: Udonis Haslem

 

10. havlicek

PG: Deron Williams

SG: Monta Ellis

SF: Shawn Marion

PF: Kevin Love

C: Brook Lopez

bench: Landry Fields

bench: Rashard Lewis

bench: Kendrick Perkins

 

11. CubeBrick

PG: Jason Terry

SG: Kobe Bryant

SF: Josh Smith

PF: Elton Brand

C: Al Jefferson

bench: Ty Lawson

bench: Caron Butler

bench: Channing Frye

 

12.Tyrion

PG: Jrue Holiday

SG: Manu Ginobili

SF: Luol Deng

PF: Luis Scola

C: Pau Gasol

bench: Kyle Lowry

bench: Wilson Chandler

bench: Anderson Varejao

 

13. rr9

PG: Rajon Rondo

SG: Marcus Thornton

SF: Rudy Gay

PF: Serge Ibaka

C: Marc Gasol

bench: Kirk Hinrich

bench: Danilo Galinari

bench: Paul Millsap

 

14. sirkozi

PG: Tony Parker

SG: Ray Allen

SF: Paul Pierce

PF: Amare Stoudemire

C: Samuel Dalembert

bench: Jose Calderon

bench: DeMar Derozan

bench: Taj Gibson

 

15. nawciarz

PG: Steve Nash

SG: Aaron Afflalo

SF: Andre Igoudala

PF: Gerald Wallace

C: JaVale McGee

bench: Thaddeus Young

bench: George Hill

bench: Greg Monroe

 

16. wowo

PG: Brandon Jennings

SG: Kevin Martin

SF: Stephen Jackson

PF: Zach Randolph

C: Andrew Bogut

bench: Shane Battier

bench: Terrence Williams

bench: Andrea Bargnani

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, ten podzial ktory wrzucilem w skladach jest orientacyjny, zeby latwiej bylo wyszukiwac czy gracz ktorego mamy zamiar wybrac przypadkiem nie poszedl. Nie musi to byc odwzorowanie waszej rotacji jaka planujecie. Swoja rotacje podacie w gameplanie i to ona bedzie oficjalna, ta jest pomocnicza bo sporo grajkow juz polecialo i teraz jest przejrzysciej

 

to odpowiedz na wasze watpliwosci co do tego jak to rozpisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczne :)

 

Od poczatku chcialem zbudowac team ktory miazdzy przede wszystkim DEFENSYWNIE i udalo mi sie to zrobic z niezlym skutkiem. Dodatkowo wybieralem tylko takich graczy ktorych darze sympatia. Oczywiscie mam Beasleya jako scorera ktory srednio broni ale wlasnie po to pozostali sa dobrani ze scislej defensywnej czolowki na swoich pozycjach zeby go maskowac.

 

Moim zdaniem posiadam bardzo mocna druzyne poniewaz:

- Howard jest nie do zajebania dla innych C po obu stronach parkietu

- para KG-DH to elitarna obrona podkoszowa jakiej nie widze w innych druzynach do tego dodalem na lawke swietnego w defensywie Favorsa

- bardzo dobrzy obroncy na obwodzie

- świetny scorer w s5 (Beasley) i na lawce (Westbrook). do tego zdobywajacy mase punktow spod kosza Howard

- Westbrook daje mi ogien z lawki jakim nikt nie moze sie pochwalic

- bardzo dobrze rzucajacy za 3 gracze rozciagajacy obrone (Felton, Lee, George, Beasley)

- nikogo nie mozna zostawic nawet na chwile bez krycia

- dobry dobor zawodnikow - malo graczy potrzebujacych pilki przez dlugi czas (B-easy, Westbrook, Howard(?)) aby byc efektywnym oraz nie przeszkadzajacych sobie nawzajem na boisku (KG operujacy na poldystansie robi miejsce Howardowi i na wjazdy, wyciaga drugiego podkoszowca spod kosza. Dodatkowo obwodowi czekajacy na podanie na wolnej pozycji jesli gdzies pojdzie podwojenie)

 

 

PG: Raymond Felton

SG: Courtney Lee

SF: Michael Beasley

PF: Kevin Garnett

C: Dwight Howard

bench: Russell Westbrook

bench: Paul George

bench: Derrick Favors

 

Rotacja:

PG: Felton, Westbrook

SG: Lee, Westbrook, George

SF: Beasley, George

PF: Garnett, Favors, Beasley

C: Howard, Favors

 

Warunki:

- gdy na C gra Favors, na PF nie gra Beasley

- w 4 kwarcie nigdy nie trzymam na parkiecie w jednym momencie Beasleya i Westbrooka - ogolnie bardzo rzadko beda w tym samym czasie na parkiecie zeby sobie nie przeszkadzac

- w zacietych koncowkach Westbrook siedzi na lawce, wychodze wtedy najczesciej piatka felton/lee/george/beasley/howard - w zaleznosci co przeciwnik ma pod koszem. jesli ma bardzo mocna ofensywnie pare podkoszowcow to na boisku jest s5

 

to chyba tyle z warunkow, jak cos sie przypomni to zedytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, bo podobno i tak nikt nie czyta :)

 

Ogólnie nie jestem zbytnio zadowolony z tego teamu, bo trochę zjebałem , a trochę też nieukrywam te ciągłe płacze i c***owa atmosfera wokół draftu mnie zniechęciły, ale jak się coś zaczęło,to trzeba to dokończyć

Rotacja:

S5

PG:Kyle Lowry

Sg: Manu Ginobili

Sf: Luol Deng

PF:Pau Gasol

C:Anderson Varejao

Bench:

Pg/SG- Jrue Holiday

Sg/sf- Wilson Chandler

pf- Luis Scola

 

Pg: Lowry/Holiday

Sg: Manu/Holiday/Chandler

Sf: Deng/Chandler

PF: Gasol/Scola

C:Varejao/Gasol

 

Liderami timu docelowo mają być Manu i Pau.Manu jest też główną opcją na crunch time

Ogólnie plan jest taki,żeby jak najwięcej grać w early offense, do czego Manu czy Lowry są wręcz stworzeni

Cała piątka niskich biega,broni i rzuca,dlatego liczę na w c*** aktywną obronę,hustle,wymuszanie fauli, trójkeczki i takie tam pierdoły, a i wysocy potrafią pobiec do kontry i zakonczyć ją jako trailer, przy czym Scola często kończy je jumperkiem

W hco w podstawowym ustawieniu piłkę ma głównie Manu, bo Lowry to świetny spot up shooter. Gdy z ławki wchodzi Jrue,to on operuje głównie z piłką, bo jako jedyny z moich obwodowych średnio rozciąga grę(chociaż off drible rzuca ponad 40% za 3, także o bronieniu picków under nie ma raczej mowy )- wtedy zarówno Manu jak i Lowry grają off ball.

Podstawą ataku oprócz early offfense będą tradycyjnie wszelkiego rodzaju picki z Manu w roli głównej(pick&rolle, pick&popy z Gasolem czy Scolą). Deng i zastępujący go Chandler mają zapewniać spacing,oraz ścinać bez piłki w stronę kosza, co obaj potrafią robić bardzo dobrze(Deng miał 66% fg w zeszłym sezonie w takich sytuacjach).Ogólnie nie mam jednego wybitnego kreatora, ale w każdym momencie na parkiecie będzie minimum 2 bardzo dobrych)Lowry-Manu, Lowry-Holiday,Holiday-Manu) plus Gasol,który ma swietne jak na wysokiego passing skills,co w połączeniu z brakiem jakiejkolwiek czarnej dziury w ataku zapewnia mi elitarny ball movement.

Mam też zajebisty spacing- 5 graczy rzucających minimum 35% za 3 przy wielu próbach, Gasol i Scola mają bardzo dobry mid range, co na pewno pomoże lubiącym penetrować niskim.

Oczywiście standardowo musi być też trochę izolacji, i zarówno Gasol jak i Scola coś tam dostaną

W momencie wejścia Scoli, Gasol ofkors wędruje na pozycję centra, a line up, w którym nieuchronnie przez parę minut będą musieli grać obok siebie Scola z Varejao, będzie tym najrzadziej używanym

Ogólnie tim jest dosyć elastyczny- możemy spokojnie zagrać slamball(Deng, czy Chandler grywali sporo na pf), możemy zagrać wyższą piątką z Manu na jedynce i Chandlerem na dwójce

Defensywnie wśród wysokich nie jest źle- Varejao jest świetny w team defence i wykurwisty w flopach,a w obronie postupu jednym z lepszych i bardziej niewygodnych matchupów, Gasol na razie też nie wygląda pod Brownem źle, a ma nawet prawei 3 bloki na mecz dodatkowo, nawet Scola całkiem solidny , a obwód jest w d co najmniej bardzo dobry,plus Deng jest jednym z najbardziej elitarnych star stopperów i clutch defensorów w tej lidze

Ogólnie wydaje mi się,że gracze są do siebie dość dobrze dopasowani boiskowo jak i charakterologicznie

Team spirit na bank będzie lepszy niż w teamie Westbrooka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając na samym początku mojego ulubionego ofensywnego gracza, który jest ułomny w defensywie skazałem się na obudowanie go dobrymi obrońcami. Nie wyszło to tak jak chciałem bo inni użytkownicy paręnaście razy podebrali mi kogoś z samej góry mojej listy ale pewnie zdarzało się to każdemu ;)

 

Skład:

PG: Jason Kidd

SG: Trevor Ariza

SF: Carmelo Anthony

PF: David West

C: Tyson Chandler

bench: Ricky Rubio

bench: James Harden

bench: Udonis Haslem

 

Liderem zespołu jest oczywiście Anthony i to jemu podporządkowałem nie tylko wybór głównie defensywnych zawodników ale także dobierałem ich pod względem charakteru by nikomu nie przeszkadzało założenie, że Melo jest samcem alfa. Carmelo oczywiście poza tym, ze jest wybitnym strzelcem (co rok w czołówce, sezon temu 3rd miejsce) i ponoć egoistą (chociaż w PO zrobił 4,7 asyst na mecz) :wink: jest świetny closerem - wg statystyk najlepszym w lidze, ma bardzo ciężki rzut do obrony i świetnie się sprawdza w meczach z największymi gwiazdami (największy współczynnik wygranych z ścisłą czołówką - Bryant, LBJ, Wade, Durant itd.) co da mojemu teamowi przewagę nad resztą drużyn.

Kolejnymi dwoma elementami układanki są Kidd i Chandler, którzy mają zadbać o obronę odpowiednio na obwodzie i pod koszem. Jason Kidd był wybrany do 2 piątki All-NBA Defensive Team w zeszłym sezonie więc o jego obronie nie muszę się rozpisywać. Jeśli chodzi o atak jest też bardzo dobry konstruktorem akcji i na pewno będzie wstanie wykreować akcje dla pozostałych graczy gdy Melo będzie potrzebował złapać chwilę oddechu. Poza tym sam też potrafi coś rzucić co udowodnił w finałach. Chandler w ostatnim sezonie pokazał także swoje walory defensywne i swoją wartość pod koszem. Liczę na niego głównie w obronie ale nie obrażę się jak rzuci parę pkt - po podaniach z obwodu (np.picki z Kiddem).

Harden jest taką 2 jakiej potrzebuję - zaczynając mecz z ławki da odpowiedni ogień z ławki w ataku jak i w obronie. Od Arizy będącego tak naprawdę jego zmiennikiem oczekuję dobrej gry w D i paru pkt w ataku po wjazdach lub zza łuku. (świetnie się spisywał przy boku CP3 więc z Kiddem też się dogada)

David West zaczynać będzie w s5 ale większość grać będzie Haslem, który jest u mnie (tak jak w MIami) człowiekiem od czarnej roboty. Wymagam od Udonisa Haslema solidnej obrony a także dobrej zmiany na C gdy Chandler będzie odpoczywał a od Davida Westa wyciągania swoimi jumperkami obwodowego co da więcej miejsca dla Tysona przy ewentualnym graniu na niego. Tylko w sytuacjach gdzie potrzebuję pod gonić wynik będzie się on znajdował na parkiecie razem z Melo. A tak to stawiam na D.

Rubio - młody, wybiegany, potrafi bronić i 1 2 więc świetnie będzie się nadawał na zmianę dla Kidda. Poza tym potrafi też sam wykreować miejsce do rzutu dla partnerów.

 

Rotacja:

 

PG: Kidd/ Rubio

SG: Ariza/ Harden/ Rubio

SF: Anthony/ Ariza/

PF: West/ Haslem/ Anthony

C: Chandler/ Haslem

 

 

EDIT:

Team spirit na bank będzie lepszy niż w teamie Westbrooka :)

same here
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej:

 

ZAcznę od rotacji:

 

PG: Wall/Neal

SG: Gordon/NEal

SF: Wright/Prince

PF: Griffin/Gortat

C: Haywood/Gortat

 

Tym razem w przeciwieństwie do All-Time Draft zbudowałem zespół, który ma siać spustoszenie w ataku. Mam więc atletę pod koszem- Griffina i superstrzelca, jak dla mnie kandydata do ASG - GOrdona. To oni będą kończyli większość akcji-choć nie będzie też tak, ze tylko oni będą te punkty zdobywać. Jak będzie się robić tłoczno pod koszem i Blake nie będzie dawać rady np. z frontcourtem Matka- to piłeczka idzie na obwód do człowieka, który w poprzednim sezonei zdobył najwięcej trójek: Wrighta. Albo do wychodzącego po zasłonie Gordona. Centrem będzie w zależności od siły ofensywnej przeciwnika albo Haywood (gdy będzie grał przeciw wadze ciężkiej) albo Gortat (gdy będzie grał przeciw mniej masywnym przeciwnikom). Ich rolą będzie przede wszystkim defensywa bo na tym się znają najlepiej- poza tym pomalowane należy do Blake'a. Oczywiście kiedy Blake będzie odpoczywał to Gortat może grać swoje picki z Wallem. Wall - może nie jest to jeszcze Paul, szczególnie rzut nei ten, ale powiedzcie sami- czy nie chcielibyście ogładać tych alejupów pary Wall-Griffin? :) Wall w moim zespole ma przede wszystkim rozgrywać-od rzucania ma dwóch superstrzelców oraz Griffina.

Kilka słów o defensywie. OK, Blake nie potrafi bronić - adlatego wziąłem ludzi od carnej roboty do pomocy. Szczególnie liczę na nieco niedocenianego Haywooda - choć i Marcin uznawany jest za bardzo dobrego obrońcę, dlatego moim zdaniem mam tu ostatecznie dobry balance między obroną a atakiem.

Co do pozycji 1-3 nie mam żadnych kompleksów wobec Waszych teamów - spójrzcie tylko na ilość przechwytów Walla i Wrighta. Wiem, wiem - ta statystyka nie pokazuje wszystkiego. No ale innych dowodów nie umiem pokazać- obejrzyjcie sobie ich w akcji :D

Gordonowi brakuje trochę centymetrów - ale jeśli ktoś widział w zeszłym sezonie Clippsów i co się z nimi stało po tym, jak Eric doznał kontuzji ten wie, jak duże znaczenie ma ten niepozorny zawodnik dla defensywy zespołu.

 

Ławka rezerwowych, króciutko żeby każdy doczytał:

Neal- człowiek od czarnej roboty w obronie, ma dać odpocząć moim 1/2 na te w sumie 15-20 minut w meczu

Prince- wnosi mistrzowskie doświadczenie do mojego młodego teamu i odpoczynek dla Wrighta.

O podkoszowych już pisałem.

 

Podsumowując: mam piekielnie szybkiego wizjonera na rozegraniu, mam jednych z lepszych strzelców w lidze (w tym trójki), mam najbardziej atletycznego/dynamicznego PF w lidze - w ataku będzie masakra :) A w obronie dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku bedzie bardzo krotko, nawet srednio mi sie chce czytac wasze taktyki wiec nie chce Was zameczac moja :)

 

Rotacja

PG: Conley/Jamal

SG: O.J. Mayo/Durant/Jamal

SF: Durant/Wes

PF: Aldridge/Bosh

C: Okafor/Aldridge

 

Co tu wiele mowic, jest Durant, nie ma Westbrooka. Jak ostatnio pokazal Kevin, jest nie do zatrzymania przez kogokolwiek w tej lidze, swietny rzut , izolacje, IQ ! Mozna powiedziec ze gracz podobny do Melo, jednak nic podobnego, Durant potrafi rowniez dostrzec kolegow oraz jesli mu nie wpada, da pole do popisu reszcie. Niekwestionowany lider w mojej druzynie, oraz co bardzo wazne, idealny przywodca ;) Dalej, Aldridge, pick and pop oczywiscie, rzuty z mid range i niezly przeglad pola, nie forsuje gry, oddaje rzuty tylko z dobrej pozycji. Jako backup z ławki Jamal, niesamowity gosc w crunch, akcje 3+1 to jego specjalnosc, swietny z lawki co pokazal w atlancie, oraz teraz pokazuje w Trail Blazers. Dobrze rozgrywa oraz przyjemny dla oka drybling. Okafor wiadomo, zbiorka oraz bloki, sporadycznie wysokie zaslony. Z lawki rowniez Basz, swietny z mid range, zapakuje jesli trzeba. Szkoda ze dziurawy w D. Na pomoc Wesley Johnson, w moim mniemaniu dobry obronca, do tego spory potencjal. Conley i Mayo daja tak wazny spejsing, OJ wielki talent, jednak wciaz nie gra tego co powinien.

Na koniec, co wazne w mojej druzynie nie ma zawodnika ktory psulby atmosfere w szatni, Durant, Bosh i Aldridge to baranki. Jedynie moze mayo wybuchowy charakter ale zna swoje miejsce w szeregu. Brakuje nieco obrony, no ale w ataku nic do zarzucenia, wbrew pozorom sama obrona tez sie nie wygra spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG Nash/Hill

SG Afflalo/Hill/Iguodala

SF Iguodala/Young/Wallace

PF Wallace/Young/Monroe

*C McGee/Monroe

 

**Pierwszym moim wyborem był Nash i reszta zespołu była dobierana pod niego. Wiadomo, że Kanadyjczyk najlepiej się czuje w szybkim graniu, a mając w pierwszej piątce Iggy i G-Force, będzie dużo okazji do grania kontr, jako że obydwaj są bardzo atletyczni i do tego bardzo dobrzi w obronie. Właśnie twardy defens, przechwyty i bloki będą otwierać okazje do szybkiego grania. McGee powinien bardzo dobrze odnajdywać się w graniu z Nashem, przy sprawności JaVale ich pick&rolle będą zabójczą bronią często kończoną efektownymi wsadami. Wiadomo też, że Nash jest słaby w obronie, więc dobierając pozostałych zawodników nie mogłem sobie pozwolić na kolejną dziurę w obronie i to mi się udało. Rozgrywający nawet mijając Steve'a nie będzie miał łatwego życia, bo będzie musiał sobie jeszcze poradzić z Iguodalą bądź Wallacem, a pod koszem jeszcze McGee straszy blokiem. Spacing też mam zapewniony, bo pomimo tego że oprócz Nasha nie mam rewelacyjnych shooterów, to jednak nikogo z pozycji 2-4 nie można zostawiać samych na obwodzie, bo niekryci z reguły będą trafiać. Ogólnie o atak się nie martwię majać takiego podającego jak Nash ze zdobywaniem punktów nie będzie problemu, a mam jeszcze dobrze podającego Iguodale, który będzie pełnił role point forwarda kiedy Kanadyjczyka nie będzie na boisku. W obronie nie wykluczam używania strefy np. przeciwko drużynom z LeBronem i Wadem, zawodników do tego mam dobrych, bo większość z nich jest na tyle szybka, że nie będzie miała problemu z rotacją w obronie, schodzeniem do pomocy, doskakiwaniem do rywala. I gracze z mojej ławki sa na tyle podobni do tych z pierwszego składu, że przez cały czas mogę grać tym samym stylem, nie będę musiał spowalniać gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja:

PG: R.Rondo/DJ.Augustin

SG: M.Thornton/R.Gay

SF: R.Gay/D.Gallinari

PF: S.Ibaka/P.Millsap

C: M.Gasol/S.Ibaka

 

 

Skład mojej drużny cec***ą szybkość i altetyzm, dlatego, żeby moja drużyna dużo biegała do szybkich ataków, ponieważ wszyscy ci gracze świetnie sprawdzają się w takich sytuacjach. Żeby jednak grać w ten sposób, wszystko musi się zaczynać pod bronionym koszem, dlatego rdzeniem mojej ekipy są gracze tacy jak Serge Ibaka, Rudy Gay, Rajon Rondo czy Marc Gasol, których talenty defensywne (choć moim zdaniem ofensywne również), świetnie się uzupełniają. Ponadto gracze ci zbierają i przechwytują ponadprzeciętną liczbę piłek, bez czego przecież nie uruchomi się żadnej kontry.

W sytuacjach ataku pozcyjnego stawiam przede wszystkim na dobry ruch piłki. Dużo grania Rondo, Gay’a i Thorntona po zasłonach (dwóch ostatnich również bez piłki), dużo gry pick’n’pop, izolacje dla Gasola pod koszem, atakowanie obręczy (Gay, Gallo, Thornton). Gracze dobrani są tak, żeby uzupełniać się z Rondo, rzutem rozciągający grę. Piłka najczęściej znajduje się właśnie w rękach Rondo, który potrafi znaleźć partnerom dobre sytuacje rzutowe. W końcówkach meczów piłkę dostaje Rudy, zasłonę stawiają Gasol lub Millsap i wiedz, że coś się dzieje. Dumą napawa mnie uderzenie, jakie zapewni mi moja ławka, ponieważ każdy z tych gości potrafi przejąć mecz i nie udowodnili już, że nie miękną w końcówkach (chyba że ten nieszczęsny lay-up Gallo :D ).

JESZCZE JEDNO! Rondo jest w stanie kryć większość z waszych rezerwowych dwójek, co daje mu możliwość współdzielenia back-courtu z Augustinem. W razie kłopotów z faulami moich centrów wsparcie może im dać Millsap (grywający na piątce), a dla Gallo może znaleźć się trochę czasu na pozycji nr 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze strasznie c***owo że nie mogę odzyskać konta ;[ no ale żeby nie było 2 dni walki i dupa to założyłem phantoma

 

z racji że niebezpiecznie zbliża się deadline nie będę pisał rozprawki na temat mojego teamu, więcej dorzucę przy charakterystyce zespołu przed konkretnym rywalem.

 

Wiadomo Deron Williams to koń zaprzęgowy mojej stajni. Nie wiem co ze Steve'm w tym roku będzie, ale chyba powoli ustępuje z tronu najlepszego rozgrywającego nba, widzę Derona w top2 ligi, na pewno dorzuci lepszy defence od Nasha, jedyny który w najbliższej przyszłości może go przeskoczyć to CP3.

Deron ma kontrolować tempo, zapewniać łatwe pozycje teammates'om, nie odpuszczać w obronie, i samemu też być strzelbą w ataku. Na 2 mam Montę który ma b. dobry rzut, gwarantuje przestrzeń, plus w momentach w których Deron siada na ławcę Monta przechodzi na PG. Od podkoszowych dostaję spacing i zbiórki, (Love) zaangażowanie w ataku (Lopez) jeżeli macie wysokiego z olbrzymim talentem ofensywnym wchodzi Perk, który b. dobrze wygląda w tym roku i gadkę o tym że będzie przepychany można schować między bajki. Jeżeli macie jakiegoś niskiego który miałby zgnębić moją obronę to spuszczam ze smyczy Mariona. Do tego z ławki Fields, który nie jest ciołkiem w ataku, a ma zadatki na świetnego obrońcę. Na koniec Rysiu Lewis, który znalazł się tu trochę na doczepkę, ale wierzę że będzie potrafił rozciągnąć grę, a z mniejszymi SF poprzepychać się trochę. Więcej po ogłoszeniu drabinki i mam nadzieje odzyskaniu przeze mnie hasła. ;)

 

Deron Williams / Monta Ellis

Monta Ellis / Landry Fields

Shawn Marion / Rashard Lewis / Landry Fields

Kevin Love / Brook Lopez / Rashard Lewis

Brook Lopez / Kendrick Perkins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze strasznie c***owo że nie mogę odzyskać konta ;[ no ale żeby nie było 2 dni walki i dupa to założyłem phantoma

 

napisz do mnie borys@e-nba.pl jakie miales wczesniej konto.

Wszystkie zgloszenia, ze ktos nie moze sie zalogowac itd. rozpatruje odrazu. Do tej pory wszystkie konta udalo sie uaktywnic, takze wydaje mi sie, ze nic nie dostalem. Napisz jakie konto miales itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak późno ale nie miałem dostępu do neta, przez parę dni ;/ Wrzucam ogólny opis drużyny i rotację

 

Rotacja

PG: Chris Paul/Tyreke Evans

SG: Tony Allen/Tyreke Evans

SF: Grant Hill/Metta World Peace

PF: Tim Duncan/Marcus Camby

C: Al Horford/Marcus Camby

Tak więc posiadam najlepszego rozgrywającego w tej lidze, który sprawia, że zawodnicy grający z nim w jednej drużynie stają się lepszymi graczami. PAul zaprowadził do play-off Hornets w zeszłym sezonie i sam wyrwał dwa mecze LAL, więc wyobraźcie sobie co by zrobił mając takich partnerów w składzie ja w mojej drużynie. Poza tym jest jednym z niewielu zawodników w tej lidze, którzy sami potrafią przejąć mecz i poprowadzić drużynę do wygranej. W moim składzie mam też bardzo dobrych obrońców w postaci Allena i Peace'a, którzy będą zajmować się kryciem najlepszych strzelb rywali. Poza tym Paul również jest świetnym obrońcą, podobnie zresztą jak i Grant Hill, który mimo swojego zaawansowanego wieku, prezentuje się na boisku nie raz lepiej od swoich młodszych kolegów na tej pozycji. Posiadanie w składzie Evans'a zapewnia mi back-up zarówno na pozycję rozgrywającego i rzucającego obrońcy, co daje dużą elastyczność jeśli chodzi o rotację na tych dwóch pozycjach. Mam bardzo wyrównany frouncort, gdzie każdy z trójki Duncan, Horford i Camby może grać zarówno na pozycji nr 4 jak i 5 i stwarzać mi przewagi w poszczególnych match-upach, a dwójka Duncan i Camby to bardzo dobrzy defensorzy. Wszechstronność, zespołowość i dobra obrona to trzy największe cechy zespołu, który stworzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

1. Tru Warier

PG: Chauncey Billups

SG: Nick Young

SF: LeBron James

PF: Lamar Odom

C: Andrew Bynum

bench: Kyrie Irving

bench: Evan Turner

bench: Boris Diaw

 

2. matek

PG: Raymond Felton

SG: Courtney Lee

SF: Michael Beasley

PF: Kevin Garnett

C: Dwight Howard

bench: Russell Westbrook

bench: Paul George

bench: Derrick Favors

 

3. Raffu

PG: Devin Harris

SG: Dwyane Wade

SF: Andrei Kirilenko

PF: DeMarcus Cousins

C: Nene

Bench: Delonte West

bench: Jason Richardson

bench: Roy Hibbert

 

4. gogalq

PG: Mike Conley

SG: O.J. Mayo

SF: Kevin Durant

PF: LaMarcus Aldridge

C: Emeka Okafor

bench: Jamal Crawford

bench: Wesley Johnson

bench: Chris Bosh

 

5. Kaczor94

PG: Stephen Curry

SG: Richard Hamilton

SF: Danny Granger

PF: Dirk Nowitzki

C: DeAndre Jordan

bench: Darren Collison

bench: Tracy McGrady

bench: David Lee

 

6. tymczasowy0

PG: Chris Paul

SG: Tony Allen

SF: Grant Hill

PF: Tim Duncan

C: Al Horford

bench: Tyreke Evans

bench: Metta World Peace

bench: Marcus Camby

 

7. Bulls2006

PG: Derrick Rose

SG: Joe Johnson

SF: Nicolas Batum

PF: Carlos Boozer

C: Joakim Noah

bench: Wesley Matthews

bench: J.R. Smith

bench: Omer Asik

 

8. croolick

PG: John Wall

SG: Eric Gordon

SF: Dorell Wright

PF: Blake Griffin

C: Marcin Gortat

bench: Gary Neal

bench: Tayshaun Prince

bench: Brendan Haywood

 

9. devilnevercry

PG: Jason Kidd

SG: James Harden

SF: Carmelo Anthony

PF: David West

C: Tyson Chandler

bench: Ricky Rubio

bench: Trevor Ariza

bench: Udonis Haslem

 

10. havlicek

PG: Deron Williams

SG: Monta Ellis

SF: Shawn Marion

PF: Kevin Love

C: Brook Lopez

bench: Landry Fields

bench: Rashard Lewis

bench: Kendrick Perkins

 

11. CubeBrick

PG: Jason Terry

SG: Kobe Bryant

SF: Josh Smith

PF: Elton Brand

C: Al Jefferson

bench: Ty Lawson

bench: Caron Butler

bench: Channing Frye

 

12.Tyrion

PG: Jrue Holiday

SG: Manu Ginobili

SF: Luol Deng

PF: Luis Scola

C: Pau Gasol

bench: Kyle Lowry

bench: Wilson Chandler

bench: Anderson Varejao

 

13. rr9

PG: Rajon Rondo

SG: Marcus Thornton

SF: Rudy Gay

PF: Serge Ibaka

C: Marc Gasol

bench: Kirk Hinrich

bench: Danilo Galinari

bench: Paul Millsap

 

14. sirkozi

PG: Tony Parker

SG: Ray Allen

SF: Paul Pierce

PF: Amare Stoudemire

C: Samuel Dalembert

bench: Jose Calderon

bench: DeMar Derozan

bench: Taj Gibson

 

15. nawciarz

PG: Steve Nash

SG: Aaron Afflalo

SF: Andre Igoudala

PF: Gerald Wallace

C: JaVale McGee

bench: Thaddeus Young

bench: George Hill

bench: Greg Monroe

 

16. wowo

PG: Brandon Jennings

SG: Kevin Martin

SF: Stephen Jackson

PF: Zach Randolph

C: Andrew Bogut

bench: Shane Battier

bench: Terrence Williams

bench: Andrea Bargnani

 

Hehe- przeglądam sobie te nasze składy z draftu, wyniki zabawy i tak się zastanawiam jak teraz by się potoczyło głosowanie, z perspektywy zakończonego praktycznie sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za to niesamowitą bekę z tego,że tim oparty na wybranym w pierwszej rundzie Gasolu okazał się być tym zwycięskim :)

 

 

chętni na zabawę na espn w następnym sezonie?

ja jak będzie miejsce to jak najbardziej- niby do tej pory grałem tylko w h2h na yahoo, ale myślę,że szybko ogarnę jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.