Skocz do zawartości

[2016-2017] Playoffs - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

graty xamel

dzięki Krzemo, dla takich epickich pojedynków warto grać w ta grę. szkoda że była taka drukarnia w g7. Po g6 chciałem puścić szałas z dymem I myślałem że mnie masz. W zasadzie o wszystkim zadecydował ten feralny mecz 3, ta dziwna zmiana u Ciebie, wszystkie inne mecze to blowouty.

Trochę mi głupio że wygrałem, wiesz co mówią o sercu mistrza ... najlepiej he wyrwać w g7 I podać na tostach.

fakt G3 to było kluczowe spotkanie, potem jak Cię nie przełamałem w G5 to czułem że jest juz po jabłkach, powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że przegrałem z kelnerami, bo Striker naprawdę zbudował niezły zespół i ma fajnych graczy, chodzi bardziej o to jak gra wygenerowała serię. Blow outowałem Pacers aż miło u siebie, byłem przekonany że G7, to będzie blow out...i był tylko w drugą stronę, po meczu w którym odgwizdano 7 przewinien gości :roll:

 

No nic, trza pozbierać się do kupy i zrobić porządki. Sytuacja finansowa nie jest tragiczna, kontrakty są krótkie i znośne. Jak się nie uda dobrze sprzedać Wagnera, to zostanie na ten sezon i tragedii nie będzie.

 

Wiesz Wright to moze i choker, ale u mnie nie odgrywał pierwszoplanowej rolii, bo gram outside, a on grał trzecie skrzypce, więc nie mam od niego większych pretensji. btw trudno mieć pretensje do Wagnera, bo rzucał ponad 30 punktów i ograniczył na maxa Hoopsona.

 

Ogólnie zabrakło kropki nad i i lepszej dyspozycji Ellisa, który po świetnym regularze zagrał po prostu słabe plej offy, choć trza przyznać, że cały sezon grał out of position.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosił się do mnie nowy chętny do gry zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Gratki dla wszystkich wygranych,dla przegranych zresztą też,bo seria była ciekawa.

 

Jedynym urozmaiceniem gry mógłby być draft ze wszystkich zawodników i nowe budowanie zespołów;) wiem,wiem to nie przejdzie,ale chyba jedyny sposób w którym moglibyśmy pozyskać nowych chętnych i jakoś na nowo się zabawić;)

 

Kahr szykuj się na długą serię,łatwo się nie poddam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty xamel

dzięki Krzemo, dla takich epickich pojedynków warto grać w ta grę. szkoda że była taka drukarnia w g7. Po g6 chciałem puścić szałas z dymem I myślałem że mnie masz. W zasadzie o wszystkim zadecydował ten feralny mecz 3, ta dziwna zmiana u Ciebie, wszystkie inne mecze to blowouty.

Trochę mi głupio że wygrałem, wiesz co mówią o sercu mistrza ... najlepiej he wyrwać w g7 I podać na tostach.

fakt G3 to było kluczowe spotkanie, potem jak Cię nie przełamałem w G5 to czułem że jest juz po jabłkach, powodzenia

eee tam, po g6 myślałem że po grzybach, gdyby nie sędziowie I 44 osobiste w g7, to byłby mecz na styku. Dziwna sprawa z Ivanem, co drugi mecz albo jechał Kevina albo od niego dostawał. I Isiah na PG nieźle grał.

 

wracając to g6, tam przecież Isiah I Drexler rozegrali świetny mecz, a dostałem dwudziestoma ...

patrz jak ważna okazała się ta końcówka sezonu, 7-0 ptb I wywalczenie HCA.

I Twoja porażka z Grizz . I wygrane ptb na wyjeździe z nets I rockets.

strasznie dużo szczęścia z mojej strony, jeszcze ten Tatsh grający rewelacyjną serię I końcówkę sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, po g6 myślałem że po grzybach, gdyby nie sędziowie I 44 osobiste w g7, to byłby mecz na styku. Dziwna sprawa z Ivanem, co drugi mecz albo jechał Kevina albo od niego dostawał. I Isiah na PG nieźle grał.

 

wracając to g6, tam przecież Isiah I Drexler rozegrali świetny mecz, a dostałem dwudziestoma ...

patrz jak ważna okazała się ta końcówka sezonu, 7-0 ptb I wywalczenie HCA.

I Twoja porażka z Grizz . I wygrane ptb na wyjeździe z nets I rockets.

strasznie dużo szczęścia z mojej strony, jeszcze ten Tatsh grający rewelacyjną serię I końcówkę sezonu.

Tatsh mi wyłaczył Turiafa, trochę Chanem odpowiadać próbowałem i trochę działało, ale te 19-10 Ronnego przepadło, może w G7 powinienem zaryzykować z innym, pierwotnym ustawieniem z regulara, które kompletnie zawidło defensywnie w 1 meczu, może za dużo potem namieszałem, eksperymentalnie lecz działało, no ale jeśli przy takim ustawieniu jest -20 i +20 tą bądź tu mądry, podejmij decyzję, mówi sie trudno :wink: , teraz bede miał gimnastykę podczas FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosił się do mnie nowy chętny do gry zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Gratki dla wszystkich wygranych,dla przegranych zresztą też,bo seria była ciekawa.

 

Jedynym urozmaiceniem gry mógłby być draft ze wszystkich zawodników i nowe budowanie zespołów;) wiem,wiem to nie przejdzie,ale chyba jedyny sposób w którym moglibyśmy pozyskać nowych chętnych i jakoś na nowo się zabawić;)

 

Kahr szykuj się na długą serię,łatwo się nie poddam :mrgreen:

ja tam bym przeżył draft I granie od 0. ale to moim zdaniem za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że przegrałem z kelnerami, bo Striker naprawdę zbudował niezły zespół i ma fajnych graczy, chodzi bardziej o to jak gra wygenerowała serię. Blow outowałem Pacers aż miło u siebie, byłem przekonany że G7, to będzie blow out...i był tylko w drugą stronę, po meczu w którym odgwizdano 7 przewinien gości :roll:

 

 

Ja tylko tak na marginesie, ze koncowke RS i dwa pierwsze mecze play-offow gralem bez Kaponena. W sumie ciezko stwierdzic, czy zasluzylem na awans, bo w taktyce specjalnie nie gmeralem. Po dwoch pierwszych porazkach chcialem tylko uniknac sweepa. Wyszlo jak wyszlo, w sumie rywala w drugiej rundzie tez mam niespodziewanego, wiec moze nie bedzie tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pary Playoffs 2016

Western Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 4:0 dla Grizzlies

Bilans serii: 1:0 dla Grizzlies

 

Trailblazers 96 - Grizzlies 121

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Lakers

Bilans serii: 1:0 dla Timberwolves

 

Lakers 125 - Timberwolves 133

play-by-play

 

Eastern Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Hawks

Bilans serii: 1:0 dla Hawks

 

Celtics 111 - Hawks 127

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 2:2

Bilans serii: 1:0 dla Pacers

 

Pacers 105 - Bucks 87

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze już jutro!

 

Drabinka PlayOffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi przez cały regular mi nie leżeli. Ten mecz choć wygrany wcale mi sie nie podobał, za dużo straconych punktów. Seria z Warriors to fajna obrona a tu 125 punktów w plecy.

Może chociaż kibice sie dobrze bawią przy showtime.

 

Ciekawostka: Irving, Harden i Jones w top 10 minutes per game- każdy spędza na parkiecie co najmniej 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pary Playoffs 2016

Western Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 4:0 dla Grizzlies

Bilans serii: 2:0 dla Grizzlies

Trailblazers 96 - Grizzlies 121

play-by-play

Trailblazers 89 - Grizzlies 106

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Lakers

Bilans serii: 2:0 dla Timberwolves

Lakers 125 - Timberwolves 133

play-by-play

Lakers 113 - Timberwolves 134

play-by-play

 

Eastern Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Hawks

Bilans serii: 2:0 dla Hawks

Celtics 111 - Hawks 127

play-by-play

Celtics 101 - Hawks 108

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 2:2

Bilans serii: remis

Pacers 105 - Bucks 87

play-by-play

Pacers 111 - Bucks 123

play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze już jutro!

 

Drabinka PlayOffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pary Playoffs 2016

Western Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 4:0 dla Grizzlies

Bilans serii: 2:1 dla Grizzlies

Trailblazers 96 - Grizzlies 121

play-by-play

Trailblazers 89 - Grizzlies 106

play-by-play

Grizzlies 101 - Trailblazers 102

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Lakers

Bilans serii: 3:0 dla Timberwolves

Lakers 125 - Timberwolves 133

play-by-play

Lakers 113 - Timberwolves 134

play-by-play

Timberwolves 108 - Lakers 98

play-by-play

 

Eastern Conference:

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 3:1 dla Hawks

Bilans serii: 2:1 dla Hawks

Celtics 111 - Hawks 127

play-by-play

Celtics 101 - Hawks 108

play-by-play

Hawks 94 - Celtics 95

play-by-play

 

Dołączona grafikavs Dołączona grafika

Bilans Regular Season: 2:2

Bilans serii: 2:1 dla Pacers

Pacers 105 - Bucks 87

play-by-play

Pacers 111 - Bucks 123

play-by-play

Bucks 95 - Pacers 108

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze już jutro!

 

Drabinka PlayOffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.