Skocz do zawartości

2011 FANTASY DRAFT - ZASADY I DYSKUSJA


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje

 

Nasza bardzo długą zabawe wygrywa:

 

TYRION :applause:

 

pokonując w finale

 

Tru Warier :applause:

 

 

 

mały finał to zwycięstwo

 

bulls2006

 

ktory pokonal

 

matek

:applause:

 

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom, z niektórymi kontynuujemy zabawę w ROTO (ktoś chce dołączyc?)

 

 

Przepraszam za poganianie w niektorych sytuacjach, ale wybaczcie dluzylo sie przez ten lockout :) zabawe spowolnilo tez troche roto ale to juz inna historia.

 

 

Gratulacje jeszcze raz Tyrion, szczerze nie spodziewalem sie ze mozesz wygrac skladem opartym na latino :)

 

 

Moze kiedys powtorzymy nasza zabawe, nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej słaba opcja- zwłaszcza przejmowanie timu im bliżej dedlajnu

No i na razie się skupiam na h2h jednak bo mam tam ostrą rywalizację z korzeniami w zeszłym sezonie :)

Ale chętny jestem za rok jak najbardziej- jak będziecie mieli problemy to się będę przypominał,bo liczę,że nie osiądziecie na laurach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc licze na to, że za rok takową zorganizujemy. Ewentualnie teraz możemy - niech sobie robię draft i heja. Co prawda teraz nie ma takiej zabawy bo wiadomo już kto jak gra w tym sezonie - ale nie wszystkie zwyżki/zniżki formy i kontuzje (patrz: Gordon, kolejne trzy tygodnie out:( ) możesz przewidzieć. Mozna by dać gdzieś ogłoszenie, teraz nie mam czasu ale potem się tym zajmę,

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy. Jeśli FuckTycznie ma kogo wstawić na miejsce Gay'a/Johnsona i nie będzie ten ktoś odstawał od tej dwójki to bym w to wszedł:) A pewnie nawet jeśli nie ma to dobierze z FA. LBJ to LBJ - prawdopodobnie najlepszy gość w ROTO. Trochę się Tobie dziwię szczerze mówiąc... A w ogóle sorry za off-topic, pomyliły mi się wątki, pisałem z telefonu.

 

EDIT: przenmosimy się do ROTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.