Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

kobe dobry w crunch? :D dobre sobie... Nie pojmuje tych wszystkich fanatyków kobego, wybierajacych go z tak wczesnymi pickami. Do samego Kobe'go nic nie mam, natomiast do jego kibicow, moze trafniej "wyznawcow", już tak. Nie rozumiem tej calej sytuacji, lubienie kobe'go = hejtowanie lebrona(na odwrot taka sytuacja nie wystepuje). click http://www.youtube.com/watch?v=sqcgy6xLrEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wcale nie takie oczywiste wasze picki :)

 

kobe bryant z 7? Kidding me? Over Shaq?

 

A to co mnie najbardziej najbardziej zastanawia to jeszcze nie poszedł Hakeem? k**** hardkorowo chłopaki lecicie jak go nikt jeszcze nie wybrał ... Mam pytanie dlaczego?

 

Fajnie, że wpadliście na pomysł umilenia sobie czasu podczas lockoutu :D

 

@up: Kobe jest overrated as hell, zwłaszcza jeśli chodzi o crunch time i defense ale wiadomo. Na recapach lecą game winnery a nie zmarnowane rzuty Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja Kaczora... Co najmniej dziwna dla mnie. Kobe? Are you serious? Cóż, nie powiem, mi to odpowiada! Mam jeszcze 3 zawodników na liście do wybrania w pierwszej rundzie, a przede mną wybierać będą tylko dwie osoby. Tak więc, jeden z trzech planów pójdzie w ruch. Póki co Kaczor, trochę nas zdziwiłeś. Zobaczymy czy natrafimy na więcej takich picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności gogalq: nie jestem żadnym fanatykiem Kobiego. Jestem fanatykiem Iversona :) Specjalnie podałem najpierw osiągnięcia a potem nazwisko, żeby nie było, że tylko ktoś spojrzy, walnie facepalma i powie sobie: "kolejny lover". I nie wmówisz mi, że Bryant nie był dobrym clutch playerem. Wiadomo, bogiem nie był (nikt nie jest) ale jest jednym z najlepszych w tej dziedzinie. I błagam, nie mieszaj w to LeBrona, ciekawe co byś powiedział jakbym jego wybrał, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolejnego picku Kaczora ktoś mógł mu już sprzątnąć Kobasa, zdziwiłbym się jakby tak się nie stało. Widać kolega nie wyobraża sobie zespołu bez niego, więc w takim wypadku pick słuszny. W sumie cieszy mnie ten wybór, bo rośnie szansa, że wybiorę gracza o którym od początku myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak czepiacie tego Kobiego? Ciekaw jestem jak będziecie go oceniać 10 lat po zakończeniu przez niego kariery... Kogo byście wybrali na miejscu Kaczora - zawężając wybór do obwodu? I czy ten ktoś będzie faktycznie dużo lepszym graczem przy każdej strategii budowania składu (a nie wiemy jaką obrał Kaczor)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nic się nie stanie ;) Każdy jednak wolałby żeby draft przebiegał szybko i sprawnie. Dlatego dobrze że ustaliliśmy limit. Jeśli się nie pojawi - my na tym zyskamy ;> A w szczególności Ci którzy mają jeszcze w tej rundzie wybierać (w tym też ja :D), w końcu będziemy o jeden pick do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie tragedii jesli u kogos na profilu nie jest odnotowane ze byl ostatnio na forum. niektorzy przegladaja jako niezalogowani.

 

shaq. niestety Kobe juz niedostepny a chcialem odtworzyc te duo w dwoch prewszych rundach. trzeba poszukac innego niskiego :)

 

ruszajcie sie dalej z ta kolejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.