Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem,że rzuca gorzej niż Nash-z tym chyba nie zamierzasz polemizować?.. zarówno Thomas jak i Rose sporą część swojej gry opierali jednak na wjazdach,co przy Dunacnie/Robinsonie/Waltonie będzie znacząco utrudnione jednak.. Jasne- Pierce i Rice dają trójkę,aleoni własnie nie stanowią takiej różnicy,żeby zrównoważyć lepszy fronctcourt rywala,zwłąszcza w ofensywie,chociaż i w team d Walton/Duncan/Robinson wymiatają

No i Twoi obwodowi odstają znacznie w efektywności rzutowej:

Isiah w PO TS 52%

Rose 50,4

Havlicek 49,8% (dobra wtedy była inna gra i trzeba by to głębiej przeanalizować)

Pierce 56%

Rice 53,2%

 

Rywal:

Nash- 58,4 % TS w PO

Manu 58,5 %

Squid 57,3 - chociaz on też sporo wjeżdzał,także przy Russellu,Cambym byłby mniej przydatny pewnie

Barry-52% ale problem podobny jak z Hondo,

Peja-54,3

 

Także efektywniejsi rzutowo niscy,plus ogólnie lepsza trójka wysokich sirkoziego(zwłaszcza w ofesnywie,bo def ze względu na Russella w miare równo,chociaz teżbym siej ednak skłaniał ku trójce sirkoziego).A słabsza defensywa Nasha nie będzie przy takich wysokich boleć tak,jak bolała przy Amare. Bilans outside i inside scoringu sirkozi ma lepszy znacząco - tego chyba nie podważysz?

Jak dla mnie lepiej to wyglada o sirkoziego znacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyrion

 

Odniosłem się do wypowiedzi Twojej i loraka razem - a to on pisał o tym, że moi chłopcy słabo rzucają.

 

Tak jak mówiłem, macie swoje zdanie, ja mam swoje :) Oczywiście sirkozi ma super zespół z wielką ilością pozytywów i pewnie kilkoma słabościami - jak każdy stworzony tu team.

Nie chcę już polemizować i pokazywać gdzie widzę swoją przewagę żeby być fair wobec sirkoziego i zasad: mieliśmy jedną szansę na opis naszej strategii i uwypuklenia "przewag".

 

Dzięki za udział w naszej zabawie- już się bałem, że nikt nie zagłosuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mojej pary

 

4-2 bulls

 

przewaga na obwodzie robi swoje. pod koszami mozna postawic znak rownosci

 

bulls ma coopera, ktory bardzo czesto byl wystawiany przeciwko birdowi i niezle sobie radzil

Kurcze, wiele można zarzucić mojemu frontocourtowi, ale ośmielam się twierdzić, że mam jeden z najsilniej obsadzonych obwodów w drafcie. Jak najbardziej można polemizować, czy linia Frazier-Erving-Bird jest lepsza od ustawienia Billups-Jordan-James. Jesli MJ jest najlepszym pg w istorii, to Erving jest na drugim miejsca. W drugim match-upie jest zupełnie odwrotnie, no cyba, że ktoś się upiera, że taki stat freak jak LBJ, który nic jeszcze nie wygrał jest lepszy od kogoś, kto ma wcale nie gorsze staty, a pokazał, że umie zrobić ostatni krok w drodze do Misia. Billups może i zmieściłby się w Top 20 pg`s, ale Clyde to ścisła Top 10 tej pozycji.

 

Ale oczywiście nikomu nie odbieram prawa do własnego zdania i głosu.

 

Inna sprawa,ze w tym drafcie bardziej ceni się współczesnyc graczy, niż tych sprzed 20 czy 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa,ze w tym drafcie bardziej ceni się współczesnyc graczy, niż tych sprzed 20 czy 30 lat.

zgadzam sie niestety.

Chodzilo Ci drugiej o SG chyba z tym Jordanem, a Ervinga to ja bym ustawil jednak na trojce. Po MJ na pozycji SG ever jest chyba Bryant, potem West, tak sądze. Erving pewnie zaraz za Larrym gdzies. Tutaj po prostu Mike robi roznice, to daje bullsowi przewage. I jakby tak zostawic osiagniecia na bok to Lebron stalby pewnie gdzies kolo Birda, ale tutaj chyba osiagniecia tez bierzemy pod uwage wiec jeszcze mu do niego bardzo daleko. To tak w ramach przypomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Jesli ktos dwa raz przespi swoj wybor - wypada z gry a jego wybrani gracze wracaja do puli dostepnych. Chyba ze do konca rundy znajdzie sie ktos chetny na przejecuie teamu. wtedy wybiera on z ostatnim numer tej rundy (w kolejnych ze swoim)

Bez jaj... to juz zaklepane?

co do glosow to nie spinajcie, jeszcze jest caly dzien jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Jesli ktos dwa raz przespi swoj wybor - wypada z gry a jego wybrani gracze wracaja do puli dostepnych. Chyba ze do konca rundy znajdzie sie ktos chetny na przejecuie teamu. wtedy wybiera on z ostatnim numer tej rundy (w kolejnych ze swoim)

Bez jaj... to juz zaklepane?

co do glosow to nie spinajcie, jeszcze jest caly dzien jutro.

zaklepane. odklepac?nikt nie zglaszal sprzeciwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Jesli ktos dwa raz przespi swoj wybor - wypada z gry a jego wybrani gracze wracaja do puli dostepnych. Chyba ze do konca rundy znajdzie sie ktos chetny na przejecuie teamu. wtedy wybiera on z ostatnim numer tej rundy (w kolejnych ze swoim)

Bez jaj... to juz zaklepane?

co do glosow to nie spinajcie, jeszcze jest caly dzien jutro.

zaklepane. odklepac?nikt nie zglaszal sprzeciwu

Matek- ja zglaszalem w pierwszym poście po ogloszeniu wstepnych regul. I do reguly o tym, zeby liczyć glosy z sondy też zglaszalem (za duża mozliwosc matactwa... Kazdy moze glosowac po 100 razy a przy takich pojedynkach jak np twoj i Bullsa to moze być decydujące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek- ja zglaszalem w pierwszym poście po ogloszeniu wstepnych regul. I do reguly o tym, zeby liczyć glosy z sondy też zglaszalem (za duża mozliwosc matactwa... Kazdy moze glosowac po 100 razy a przy takich pojedynkach jak np twoj i Bullsa to moze być decydujące).

ok sonde daruje.

 

ale za tymi zawodnikami chcialbym zeby wrocili do puli - bedzie element niespodzianki :D oczywiscie moge to odwolac nawet po starcie draftu (ale nie za pozno) jesli chcecie.

 

z drugiej strony male jest prawdopodobienstwo ze ktos wyleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.