Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję spamnąć każdemu uczestnikowi draftu PW z linkiem do tematów draftu. Być może nie zauważyli, że już się coś dzieje.

Dobry pomysł. Kaczor, zajmiesz się tym...?

Ewentualnie możesz rzucić post pod ostatnią notką na ZP-1 - bo większość pewnie, w tym ja, stamtąd przyszła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie w którym się zgłaszaliście dałem odniesienie do tego działu. Nie widzę więc powodów, aby szybciej zauważyli coś w komentarzach na ZP1, niż na tym forum w dziale NBA... poza tym nie chcę bloga spamować :wink:

 

EDIT: zajrzałem na profil Drugieja i gogalq, czyli następnych draftujacych. Dugiej był ostatnio na forum wczoraj przed 12, a gogalq 2 godziny temu, nie musimy się więc raczej martwić o to, że odpuścili sobie. Keep calm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I knew it!!!... kurde trzeba było dziś w totka pyknąć;) nice choice Drugiej!

 

Kurde może się jeszcze doczekam Wilt'a ;)

Mimo, że sam bym go nie wziął - nie liczyłbym na to, że inni myślą podobnie:) Typuje, że pójdzie najdalej za 2 picki (za Jabbarem ewentualnie).

Dla mnie Olajuwon był lepszy od każdego centra, nawet Russella. Naprawdę żałuję tych wszystkich kontuzji Barkleya w Rockets, gdyby grał jak w '93 to three-peat by był z pewnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że wszyscy wysocy (Wilt, Olajuwon itp.) pójdą w pierwszej rundzie. Tak właśnie to przeważnie jest w takich draftach ;) A co do wyboru Birda - wyśmienity. Następny człowiek do skreślenia z mojej listy! Niestety, lista niebezpiecznie mi się kurczy, a i plany na budowanie drużyny są coraz węższe... Ale jakoś z tego wyjdę ;) Wszystko zależy od mojego picku #9!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczor

 

Three-peat powiadasz... Ostro! Oczywiście to tylko gdybanie - ale osobiście postawiłbym na max 2 pierścienie... W '93 nie był kontuzjowany a przegrał. 94-95 - ok, może by wygrał (ciekawe co na to Hakeem i Clyde:) ). ale '96 i pokonanie tamtych byków? Nie postawiłbym na to dużych pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się martwię nie tyle o swój pick #6, co o 7 w drugiej rundzie, od tego czy zdążysz wybrać odpowiedniego gracza do zbilansowania składu zależy bardzo wiele.

 

croolick, chodziło mi o to, że Olajuwon zrobiłby three-peat ze zdrowym Barkleyem, ale dopiero teraz zauważyłem, że przejście Chucka było "spóźnione" o 1 rok. Mój błąd :) A co do '93 - ten łokieć w G2 czy tam G3 to chyba jednak była kontuzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczor - Chuck polował ale nie upolował - fakt, gdyby nie kontuzje to '96 mógłby być jednym z bardziej pasjonujących finałów...

 

Tak sobie myśle, że skoro gogalq już od kilku godzin wie,że nie później niż o 22.01 może oddać swój głos (wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że jego poprzednik odda swój), a potem w kolejce jest Kaczor - to może jeszcze dziś będą dwa picki. Nie pytajcie czemu ale coś mi się wydaje, że gogalq wybierze Dominiqa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.