Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

drogie dzieci, nie rozumiem tych klotni, glosujemy do 20:00 bo tak ustalalismy i kropka.

nie bierzemy pod uwage glosow nowych uzytkownikow bo tak ustalilismy i tez kropka. Zreszta chyba glos r9 czy jak mu tam nie zmienia nic z tego co widze. Nie potrzebnie Kaczor zamieszales z ta zmiana i tyle. Temat chyba zakonczony, skupmy sie na kolejnym drafcie. Co do kolejnosci trzeba wylosowac, wlasciwie moglbym to zrobic tyle ze ja biore udzial, zawsze mozna zrobic filmik z przebiegu :lol: No ale poczekajmy na Robinsona, moze sie zgodzi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie dzieci, nie rozumiem tych klotni, glosujemy do 20:00 bo tak ustalalismy i kropka.

nie bierzemy pod uwage glosow nowych uzytkownikow bo tak ustalilismy i tez kropka. Zreszta chyba glos r9 czy jak mu tam nie zmienia nic z tego co widze. Nie potrzebnie Kaczor zamieszales z ta zmiana i tyle. Temat chyba zakonczony, skupmy sie na kolejnym drafcie. Co do kolejnosci trzeba wylosowac, wlasciwie moglbym to zrobic tyle ze ja biore udzial, zawsze mozna zrobic filmik z przebiegu :lol: No ale poczekajmy na Robinsona, moze sie zgodzi ;>

NIe było moją intencją się kłócić ani dogryzać Kaczorowi - podkreślałem to w moim poscie i raz jeszcze podkreślam: Kaczor, wyluzuj.

Nigdy nie było powiedziane wprost, że gramy do 20 aż do dziś po deadline, kiedy Kaczor to ogłosił. I stąd mój post bo chciałem uniknąć tego co się zresztą w 50% stało- reakcji najbardziej zainteresowanych czyli Bullsa i Drugiej (spójrzcie na post Drugiej).

Odpowiedź Kaczoraa także brak reakcji innych przekonała mnie do tego, żeby się więcej nie angażować w sprawy regulaminowe - skoro wam ten chaos nie przeszkadza to i mi nie będzie. Skupiam się od tej pory tylko na głosowaniu.

 

Pozdrawiam i dobrej zabawy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

Zrób mi tą przyjemność i daj to uzasadnienie jeszcze raz, to co ci się skasowało :) Ciekawi mnie zwłaszcza ta przewaga w obronie... Nie to żeby mnie to ubodło- serio, jestem po prostu ciekaw co dokładnie zdecydowało. A proszę Cię o to, bo na waszą parę poświęciłem najwięcej czasu na analizę i do końca liczyłem, że mi wyjdzie porażka MJ :)

@MAtek - o ten post mi chodziło :)

zaczne od tego ze w ankiecie postawilem na Ciebie :) jednak po glebszej analizie skladu tomka (miales ta przewage ze dales opis, a on nie i musial sam cos wymyslic)punkty dalem jemu.

 

dlaczego? obrona pod koszem. Rodman+KG+Wilt stawiam nad CAmby+Russell. Nie wiem jak Cowens (wiem tylko ze dobrze zbieral co przy Rodmanie KG i Wilcie daje hmmm...dobra mieszanke) ale pozostala trojka przewazyla szale. do tego CP. uwielbiam Derricka i lubie Thomasa ale Paul to prawdziwy rozgrywajacy, idealny do wspolpracy z wysokimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

No cóż - szanuję Twoje zdanie oczywiście, sam mam troszkę inne:) Pod koszem wcale nie byłoby tak źle - mam jeszcze niedocenianego przez was Cambiego który swego czasu w obronie był prawdziwą bestią. A obwód wg mnie jednak mocniejszy. Paul jest obecnie jednym z dwóch najlepszych PG dla mnie - obok Derona. Ale zgadzam się z opinią któregoś z głosujących, że cwaniak Isiah by go zjadł :) Zgadzam się natomiast z wszystkimi, że seria byłaby wyrównana - ale na końcu zdecydowałaby mentalność zwycięzców i clutch players - a takich mam w teamie kilku ("zielone" trio + Isiah). Lider ofensywy podkoszowej rywala- Wilt- był zaś wręcz przeciwieństwem takich graczy. To nawet nie LBJ który znikał mentalnie- on naprawdę czasami odmawiał wyjść w końcówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie moj glos nie wplynal na wynik twojej serii :)

gdyby tak było to bym nie zagłosował na Ciebie w "wyborach" na komisarza :)

A Ty miałeś pecha - trafiłeś chyba na najmocniejszy team jaki mogłeś. No ale w kolejnym drafcie sobie odbijesz - i założe się, że Kobe się jednak u Ciebie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ten chaos panowie, mea culpa, mea culpa, mea maximea culpa.... Żeby nie było już kłótni - jeszcze godzinka na oddawanie głosów, raczej nic się nie zmieni. Głosy na półfinały można oddawać do środy do 20, a finał to sobota 20. Może tak być?

spoko, wszyscy chcemy tego samego, dobrze się bawić rozmawiając o nba :wink:

terminy mogą być, do głosowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie moj glos nie wplynal na wynik twojej serii :)

gdyby tak było to bym nie zagłosował na Ciebie w "wyborach" na komisarza :)

A Ty miałeś pecha - trafiłeś chyba na najmocniejszy team jaki mogłeś. No ale w kolejnym drafcie sobie odbijesz - i założe się, że Kobe się jednak u Ciebie znajdzie :)

z 2 niestety nie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie moj glos nie wplynal na wynik twojej serii :)

gdyby tak było to bym nie zagłosował na Ciebie w "wyborach" na komisarza :)

A Ty miałeś pecha - trafiłeś chyba na najmocniejszy team jaki mogłeś. No ale w kolejnym drafcie sobie odbijesz - i założe się, że Kobe się jednak u Ciebie znajdzie :)

z 2 niestety nie :D

no nie wiem, znając życie z 1 pójdzie pewnie LBJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by nie poszedl z pierwzsym to bylo by spore zaskoczenie ;>

no niby tak ale jak by ktoś wziął Howarda to bym się nie zdziwił

nawet prościej jest obudować genialnego centra dobry rolesami czy playerami niż lbj

 

poza tym prawdziwi hatersi lbj i tak go nie wezmą tylko kb i odwrotnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinie głosujących otym, że nie mam strzelców z obwodu i się trochę dziwie... Isiah nie potrafi rzucać, naprawdę tak uważacie...? Pierce, Rice, Havlicek nie potrafią rzucać z półdychy/pełnego dystansu? come on... Pomijam już to, że IMO ogólny defence drużyny jest tużo lepszy i to bez zachwiania bilansu z atakiem :) No ale oczywiście szanuję Wasze zdanie, pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.