Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

to ja też się zgłaszam do nowego draftu

tylko wypiszcie wszystkie reguły żeby potem ludzie się nie czepiali że coś tam nie ustaliliśmy

i tym razem nie wybierajmy według alfabetu porządku wybierania tylko np. według postów, czy kto się kiedy zapisał czy może najlepiej ktoś to wylosuje?

mozemy wg postow lub kolejnosci zapisywania :D

 

w sumie szybkosc zgloszenia powinna byc nagradzana, uwazam ze tak powinno byc ok

 

1. Tru Warier

2. matek

3. Raffu

4. gogalq

5. Kaczor94

6. tymczasowy0

7. Bulls2006

8. croolick

9. devilnevercry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

bo nie pisałem Ci na prive a na forum:) spójrz 4 posty wyżej od tego postu który cytowałeś :)

 

Aha -a co do propozycji Matka to też nie będę się kłócił - dla mnie jest to obojętne, dobrych graczy wystarczy dla wszystkich. Tylko pamiętaj Matek, że jestes drugi i Kobe może pójść w pierwszej rundzie:) A ja bym znów wibierał po Bulls:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

bo nie pisałem Ci na prive a na forum:) spójrz 4 posty wyżej od tego postu który cytowałeś :)

 

Aha -a co do propozycji Matka to też nie będę się kłócił - dla mnie jest to obojętne, dobrych graczy wystarczy dla wszystkich. Tylko pamiętaj Matek, że jestes drugi i Kobe może pójść w pierwszej rundzie:) A ja bym znów wibierał po Bulls:)

nie wiem na co mam odpisac :oops:

 

Kobe wcale nie musi isc do mojej druzyny, nie wiem czy bym go wybral nawet z przykladowo 6 numerem. ale mam 2 wiec moze ktos sie ostanie :lol:

 

jaki limit graczy robimy? 12? 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, aby I runda trwała do dzisiejszego wieczoru, wtedy na półfinały głosowałoby się do środy wieczorem, a nie do środy rano, co w praktyce daje dodatkowy dzień, więcej głosów itp. Zresztą gdzieś wcześniej napisałem abyśmy grali do 20 dzisiaj. A zważywszy na to jak wyrównana jest para Drugiej - tymczasowy:

 

Forumowicze, możecie głosować do 20 dzisiaj! O 20:01 ogłoszę oficjalne wyniki i od razu można będzie oddawać głosy półfinałowe. Niech zabawa trwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

Zrób mi tą przyjemność i daj to uzasadnienie jeszcze raz, to co ci się skasowało :) Ciekawi mnie zwłaszcza ta przewaga w obronie... Nie to żeby mnie to ubodło- serio, jestem po prostu ciekaw co dokładnie zdecydowało. A proszę Cię o to, bo na waszą parę poświęciłem najwięcej czasu na analizę i do końca liczyłem, że mi wyjdzie porażka MJ :)

@MAtek - o ten post mi chodziło :)

 

A co do zasad - jestem za 12 - było ok. Boje się, że 16 będzie się ciągnąć strasznie długo...

Proponuję też ściśle określić CAŁY regulamin przed rozgrywkami. Cały czas np. nie kumam z jakiego okresu będziemy brali formę zawodnika. Mi najbardziej jednak podchodzi idea któregoś z Was, żeby zrobić symulację sezonu 2011/12. Czyli przewidujemy jak będą grali OBECNI gracze ligi (bez Shaqa, z Irvingiem) biorąc pod uwagę ich występy z ostatniego sezonu. Ewentualnie z 2-3 sezonów jeśli chcemy wziąć gracza, który z jakichś powodów nie grał/grał fatalnie w ostatnim sezonie - ale wtedy jest ryzyko, że głosujący uznają to za ryzykowny pick (czyli Odena raczej bym nie polecał :) ). Mówiąc krótko: nie oceniamy prime ale przewidywaną formę na sezon 11/12, z uwzględnieniem kontuzjogenności graczy czy innych czynnikach które mogą wpłynąć na formę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem, aby I runda trwała do dzisiejszego wieczoru, wtedy na półfinały głosowałoby się do środy wieczorem, a nie do środy rano, co w praktyce daje dodatkowy dzień, więcej głosów itp. Zresztą gdzieś wcześniej napisałem abyśmy grali do 20 dzisiaj. A zważywszy na to jak wyrównana jest para Drugiej - tymczasowy:

 

Forumowicze, możecie głosować do 20 dzisiaj! O 20:01 ogłoszę oficjalne wyniki i od razu można będzie oddawać głosy półfinałowe. Niech zabawa trwa :)

 

KAczor - kompletnie nie rozumiem po co nam The Rules skoro je zmieniasz. Ciekaw jestem co się stanie jeśli wyniki się zmienią - ktoś wtedy może mieć słuszne pretensje. Serio, nie podoba mi się to, robi się chaos i burdel,. Chcesz glosowania do środy wieczorem - OK, ogłoś to PRZED początkiem danej rundy (czyli np. TERAZ). Ale PO jej faktycznym zakończeniu nie przedłużaj jej!

 

EDIT: Przejrzałem stare posty, Kaczor faktycznie pisał o PROPOZYCJI przedłużenia do niedzieli do 20. Powiem tak - dla mnie choć nie jest to do końca ok - to może być. Ale naprawdę uważam, że skoro taki zapis nie pojawił się oficjalnie w The Rules to jest to kontrowersja. Proponuję teraz każdorazowo w THe Rules zapisywać deadlines. A co do tej sytuacji to nie wiem co robić - może niech się wypowiedzą Ci którzy "wygrali" po najbardziej wyrównanych walkach: Bulls i Drugiej. Jeśli oni nie widzą problemu w przedłużeniu rywalizacji - to ja się zamykam i nie grymaszę :D

 

Kaczor - mam nadzieję, że tego postu nie odbierzesz osobiście - ja tylko system krytykuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zasad - jestem za 12 - było ok. Boje się, że 16 będzie się ciągnąć strasznie długo...

Proponuję też ściśle określić CAŁY regulamin przed rozgrywkami. Cały czas np. nie kumam z jakiego okresu będziemy brali formę zawodnika. Mi najbardziej jednak podchodzi idea któregoś z Was, żeby zrobić symulację sezonu 2011/12. Czyli przewidujemy jak będą grali OBECNI gracze ligi (bez Shaqa, z Irvingiem) biorąc pod uwagę ich występy z ostatniego sezonu. Ewentualnie z 2-3 sezonów jeśli chcemy wziąć gracza, który z jakichś powodów nie grał/grał fatalnie w ostatnim sezonie - ale wtedy jest ryzyko, że głosujący uznają to za ryzykowny pick (czyli Odena raczej bym nie polecał ). Mówiąc krótko: nie oceniamy prime ale przewidywaną formę na sezon 11/12, z uwzględnieniem kontuzjogenności graczy czy innych czynnikach które mogą wpłynąć na formę.

bardzo mi sie podoba taka strategia.

 

pozniej odpisze Ci croolick na wczesniejsze pytanie, w tej chwili nie mam czasu zeby zagladac w sklady, ale zrobie to dzisiaj :wink:

 

i pomysle nad zasadami kolejnego fantasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson niby wstawił drabinkę o 9, ale litości, przecież to oczywiste, że do 16 ludzie są w szkole/pracy więc trzeba dać trochę czasu wszystkim. Na I rundę można jeszcze głosować do 20, na półfinały do środy do 20, a finał dajmy sobie sobotę do 20. Poza tym zobacz - w parze Drugiej - tymczasowy oddane zostało tylko 9 głosów, według ciebie to duża próbka? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za z dupy argument? W Twojej parze było 7 głosów i... ?

 

Jeśli Robinson wstawił drabinkę o tej i o tej zasadzie, to w myśl zasad zabawa trwa 72h i kropka. Co do zasad ma praca i szkoła?

@ Kaczor

 

Właśnie o takie reakcje mi chodziło, Kaczor- o takich ludzi jak Drugiej i Bulls którzy wygrali o włos. To trochę jak z rr9 któremu nie pozwoliłeś głosować bo "rules are rules". Ja wiem, że jesteś komisarzem, organizatorem i jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za fajną zabawę - ale nie psuj jej takimi babolami w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mamy chętnego na komisarza. Jestem za Matkiem jeśli obieca, że nie będzie zmieniał zasad w trakcie gry :)

spoko - jak ustale to nie bedzie zmian :D beda raczej bardzo podobne do obecnych

Zaniepokoiło mnie to słowo "ustalę" - mam nadzieję, że to jednak będzie wspólne wypracowanie zasad które będzie satysfakcjonowało jak najwięcej osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę jak z rr9 któremu nie pozwoliłeś głosować bo "rules are rules". Ja wiem, że jesteś komisarzem, organizatorem i jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za fajną zabawę - ale nie psuj jej takimi babolami w regulaminie.

A niby gdzie w regulaminie jest o tym, że świeżo zarejestrowani nie mogą głosować? To m.in. ty podniosłeś lament, że co to ma być, że nowy głosuje? Gdybym chciał wykorzystać swoją pozycję komisarza to zezwoliłbym mu głosować, no bo niby czemu nie? Poszedłem wam wtedy na rękę więc nie pierdol mi tu, że ja psuję zabawę babolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie podnosiłem lamentu- spójrz na posty, byłem za tym, żeby w ramach wyjątku uznać jego głos.

A mówiliśmy o tym na forum i uznaliśmy to za zasadę - a ty mówiłeś, że PROPONUJESz zeby grać do 20. Czujesz różnicę>? Poza tym z całym szacunkiem - ale ja nie bluźnię na Ciebie w postach...

 

Koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.