Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że to całkiem co innego. Nie przewidujemy tego co się stanie w przyszłym sezonie czyli jakie będą wykręcać statsy nasi zawodnicy, tylko składamy drużynę z zawodników których znamy. Przewidujemy tylko jak mogą się ze sobą zgrać tworząc drużynę. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dokładnie o to chodzi. Wiemy dokładnie na co stać (nie co robili jakieś 2 lata temu) zawodników. I tak i tak grać będą w innych warunkach niż grają teraz (16 drużyn, totalnie inni teammates), więc statystykami można sobie podetrzeć tyłek. Co nie znaczy, że są nieprzydatne, wszak z brudną dupą kiepsko by się żyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest, zrobmy przewidywanie kolejnego sezonu. Jaka paka byla by najmocniejszy gdyby sezon sie juz rozpoczał. Bierzemy pod uwage obecne umiejetnosci i wiek a w mniejszym znaczeniu osiagniecia przez cala kariere wstecz. W takim wypadku wiadomo ze na wartosci traca tacy gracze jak kobe czy timmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za draftem tylko z obecnych graczy, z ich klasą na teraz, włączając w to rookies

 

 

1. Tru Warier

2. matek

3. Raffu

4. gogalq

5. Kaczor94

6. tymczasowy0

7. Bulls2006

Wchodzę w to:) Co do zasad to teraz nie mam zdania bo nie myślę trzeźwo :D

 

A więc na liście mamy:

 

1. Tru Warier

2. matek

3. Raffu

4. gogalq

5. Kaczor94

6. tymczasowy0

7. Bulls2006

8. croolick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wliczajac w to rookies? :D nie mowcie mi ze chcecie brac irvinga williamsa valanciunasa czy selbiego, przeciez to jedna wielka niewiadoma. No ale wg zasad niech beda.

 

Zgadzam się z gogalq - nawet jesli bedziecie takich grajkow brali to będę ich oceniał na 3/10 max... Przecież z nich może wyjść jakiś milicic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

Zrób mi tą przyjemność i daj to uzasadnienie jeszcze raz, to co ci się skasowało :) Ciekawi mnie zwłaszcza ta przewaga w obronie... Nie to żeby mnie to ubodło- serio, jestem po prostu ciekaw co dokładnie zdecydowało. A proszę Cię o to, bo na waszą parę poświęciłem najwięcej czasu na analizę i do końca liczyłem, że mi wyjdzie porażka MJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z oceną rookies, dla mnie powodem żeby ich wybierać byłoby to, że będzie to bardziej odzwierciedlać to kto będzie grał w przyszłym sezonie. Jakby było bez nich też ok.

Z tych co zostali wybrani w tym drafcie to w pierwszej setce brałbym może jedynie Irvinga i to też pod koniec, czyli jako jakieś uzupełnienie składu, na ławkę, może jako ósmego zawodnika.

Ale jak ocenić Biyombo czy Veselego? Jakby ktoś ich wybrał to sam by sobie zaszkodził, oczywiście na teraz, nie przekreślając zupełnie ich szans w nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co żeście się tak Peji uczepili? Ten typ był przecież masakratorem w Kings. 4 na liście trójek, skuteczność ponad 40%. Fakt, jest bardzo jednowymiarowym zawodnikiem, ale np. taki Bowen czy Artest to już nie są?

Prawda! Tamto Sacramento to jeden z moich ulubionych teamów ever. Stąd ten Webber w moim składzie :D Pamiętam że grałem też tą drużyną w jakąś NBAlive i nawet jeśli ktoś podwajał mi Chrisa to piłeczka szła na obwód do Bibbiego, Peji czy nawet Williamsa - i była kara:) Kurka, teraz to mi nawet głupio trochę, że w swoim poście odnośnie meczu sirkoziego zjechałem peję - ale na usprawiedliwienie powiem, że minęło prawie 10 lat od TAMTEGO sezonu w SAC a to co miałem w pamięci to ostatnie play-off i okrzyki moje i kolegów ogładających ze mną play-offs: Zdejmij k...wa tego Peję! :D

 

Może gram teraz trochę na swoją niekorzyść bo prawdopodobnie z sirkozim zagram o finał - ale cofam swoje słowa: Peja z ławki, ten z 2002, wcale nie jest takim głupim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się zgłaszam do nowego draftu

tylko wypiszcie wszystkie reguły żeby potem ludzie się nie czepiali że coś tam nie ustaliliśmy

i tym razem nie wybierajmy według alfabetu porządku wybierania tylko np. według postów, czy kto się kiedy zapisał czy może najlepiej ktoś to wylosuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też się zgłaszam do nowego draftu

tylko wypiszcie wszystkie reguły żeby potem ludzie się nie czepiali że coś tam nie ustaliliśmy

i tym razem nie wybierajmy według alfabetu porządku wybierania tylko np. według postów, czy kto się kiedy zapisał czy może najlepiej ktoś to wylosuje?

jestem za losowaniem

 

BTW - założyłem temat z wynikami: tymi zaliczonymi i niezaliczonymi głosami i z sondy. Kaczor - czyń honory i ogłoś oficjalnie wyniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.