Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem skad wytrzasnales tutaj kobe, ale masz jakies problemy

dziewczyny - nie kłócić się tu nam :)

 

A tak a propo głosu sirkoziego - wiedziałem, ze ROse będzie was kłuł po oczach - no ale po pierwsze chyba mogłem mieć choć jednego gościa w skladzie z obecnych czasów którego uwielbiama :) a po drugie naprawdę uważam, że na podmęczonych przez Isiah obrońców Derrick to będzie silna broń na pickach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda ci się zahamować Jordana Paytonem. Ale kim wtedy przykryjesz Jamesa? Worthy? szczerze wątpie.

Po to wybralem Iguodale, nie raz udowodnil ze umie grac przeciw lbj

OK, masz rację. Ale jeśli decydujesz się na defensywny backcourt to i tak twoi niscy zdobędą dużo mniej punktów niż ekipa Jordana. A jest jeszcze McHale... Uwierz mi, naprawdę chciałem twoim teamem "pokonać" Mike'a ale w serii tego mimo wszystko nie widzę. No ale póki co jest remis więc masz duże szanse wygrać, zwłaszcza że ekipe masz naprawdę fajną. Jak dla mnie jestes jedna z 3 ekip która może rozwalić Jordana - inni nie mają szans. Pech chciał, że trafiłeś na niego w pierwszej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez poza robinsonem i havlickiem nikt inny sie tu nie wypowiada, malo tego, 50% uczestniczacych w zabawie zalozylo konto specjalnie na draft. Znaczy to tyle, ze poza nami i modami nie ma tu nikogo aktywnego na forum :wink: jak dla mnie moze i byc na ogolnym, ale nie bierzmy pod uwage kont ktore zostaly zalozone w trakcie naszej zabawy ;)

NIe chcę być tym złym - ale moim zdaniem nie powinniśmy brać pod uwagę głosów rr9. Nie podejrzewam oczywiście, że ktoś z nas założył konto - ale dla "higieny" że tak powiem nie powinniśmy brać pod uwagi głosów od forumowiczów którzy założyli konto po 22 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jeśli wam nie odpowiadają moje wybory, mogę je usunąć, ale waszą zabawę obserwuję od samego początku - trafiłem tu z zawszepopierwsze obserwując podobny draft tamtejszych redaktorów i jako, że z braku laku lepszy kit, wkręciłem się i w waszą zabawę. a że sam się nie zgłosiłem do gry? po prostu nie mam takich jajec, żeby uważać, że jestem w stanie sklecić winnera w takiej grze. ale to wasz dom, wasze kredki, więc róbcie co chcecie. jak podejmiecie jakieś wiążące decyzje to jeśli to możliwe usunę moje wpisy, żeby nie śmiecić, nie mącić i was nie denerwować.

mam tylko nadzieję, że to nie treść moich wyborów jest tutaj problemem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jeśli wam nie odpowiadają moje wybory, mogę je usunąć, ale waszą zabawę obserwuję od samego początku - trafiłem tu z zawszepopierwsze obserwując podobny draft tamtejszych redaktorów i jako, że z braku laku lepszy kit, wkręciłem się i w waszą zabawę. a że sam się nie zgłosiłem do gry? po prostu nie mam takich jajec, żeby uważać, że jestem w stanie sklecić winnera w takiej grze. ale to wasz dom, wasze kredki, więc róbcie co chcecie. jak podejmiecie jakieś wiążące decyzje to jeśli to możliwe usunę moje wpisy, żeby nie śmiecić, nie mącić i was nie denerwować.

mam tylko nadzieję, że to nie treść moich wyborów jest tutaj problemem.

pozdrawiam

Oczywiście że nie chodzi ani o Ciebie ani o uzasadnienia :) Ja osobiście nie podejrzewam, że ktoryś z nas mógłby założyć drugie konto żeby zaglosować. Ale boje się, że jeśli ktoś taki jak Ty będzie głosował i będzie to głos decydujący - to wtedy może być kłótnia na forum o to, czy uznawać taki głos :)

 

Chłopaki, co myślicie? Ja jestem za tym, żeby jednak trzymać się tej zasady. Dla rr9 zrobiłbym wyjątek bo chłopak się trochę napracował no i zagłosował na mnie :) Żarcik taki :) Ale serio - zostawiłbym rr9 - w końcu to nasz fan na dobre i na złe od początku zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bez znaczenia, w zabawie sie juz i tak nie licze 8) No ale dobrze ze sie wypowiedzial, uargumentowal, ale Panowie, konto jest zalozone dzisiaj, gdbys to rr9 zrobil wczesniej to mozna by sie bylo zastanawiac, ale w takim wypadku nie ma opcji by uznac tych glosow. Fajnie ze sie ktos udzielil, jeszcze fajniej by bylo gdyby wiecej osob z forum napisalo cos, ale ustalilismy wczesniej ze nie bierzemy takich glosow pod uwage, wiec sie tego trzymajmy. Postow nie usuwaj bo to bezcelowe, kazda opinia sie przyda, nawet taka ktora ma mniejsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wam to coś pomoże w decyzji, to z ip rr9 nikt inny nie pisał, więc raczej to nie jest ktoś, kto założył sobie kolejne konto, bo koniecznie chce wygrać w tej zabawie.

no i IMO lepiej jak będziecie mieć więcej głosujących i piszących uzasadnienia.

tym bardziej podtrzymuje swoje zdanie. A żeby nie było, ze chodzi mi o jego głos możecie go nie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie miałem wcześniej potrzeby tworzenia konta, bo dopiero teraz w trakcie głosowania moja opinia jest cokolwiek warta (tzn. czy będzie miała zależy od waszych dalszych ustaleń). Pogubiłem się trochę w trakcie waszej dyskusji dot. zasad kto może głosować, ale zasugerowałem się tym co było napisane w wątku the rules i faktem, że głosy bodajże havlicka nie wzniosły głosów sprzeciwu. rozumiem, że gość udzielał się na forum przy innych okazjach, ale serio nie kleiłbym opinii gdyby było gdzieś napisane, że głos mają tylko ludzie zarejestrowani do kiedyś tam. Albo zarejestrowałbym się odpowiednio wcześniej.

To tylko tak gwoli wyjaśnienia. Więcej nie będę się wypowiadał, żeby nie dolewać oliwy do ognia, tylko może bym prosił o wyrażanie waszych opinii w kategoriach zero-jedynkowych - jesteś za lub przeciw, bo przecież tylko to jest ważne w tej kwestii. Po prostu przykro mi się czyta oskarżenia o oszustwo, lipne IP czy bycie licealistą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym, aby głosowanie odbywało się w gronie wybierających składy, będzie jaśniej (chyba poprzednio jak o tym pisaliśmy było za tym rozwiązaniem większość osóB). To znaczy tylko te głosy byłyby liczone, ale wyrazić swoją opinię myślę, że nie ma przeszkód,aby mógł każdy. Dodatkowo za chwilę pewnie zrobimy jeszcze jeden draft z obecnych graczy, można by go wtedy zrobić z większej ilości zespołów, np. 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym, aby głosowanie odbywało się w gronie wybierających składy, będzie jaśniej (chyba poprzednio jak o tym pisaliśmy było za tym rozwiązaniem większość osóB). To znaczy tylko te głosy byłyby liczone, ale wyrazić swoją opinię myślę, że nie ma przeszkód,aby mógł każdy. Dodatkowo za chwilę pewnie zrobimy jeszcze jeden draft z obecnych graczy, można by go wtedy zrobić z większej ilości zespołów, np. 16

Bulls zdecydowaliśmy przed glosowaniem, że inni z forum też biorą udział w zabawie. Jedyny warunek jest taki, że musi być zarejestrowany przed bodajże 22 pażdziernika, czyli poczaqtkiem draftu. Kaczor pisał o tym jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK

 

All-Time Fantasy 2011 - The Rules

 

1. Chętni do wybierania w naszym gronie: Kaczor94, CubeBrick, Raffu, bulls2006, Drugiej, kamil18_94

2. Chętni do wybierania z udziałem innych użytkowników: gogalq, matek, sirkozi, croolick, tymczasowy0

 

tomek123 jeszcze się nie wypowiedział. Czekamy :)

Nie widzę potrzeby czekania, bo Tomek odpuścił. Głosowanie pozostaje w mocy.

 

Sprawa wydaje się jasna i jednoznaczna.

 

Głosujemy we własnym gronie.

 

Oczywiście inni też mogą się wypowiadać, ale zasady to zasady - ich głosy nie moga się liczyć w ostatecznycm rozrachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle patrzysz :>

Co do sposobu wybierania - przychylę się do opcji pozwolenia innym członkom forum na oddawanie głosów. Warunki uznania głosu za ważny:

1. max 72h od ogłoszenia pary (3 dni czasu, nigdzie nam się nie spieszy przecież)

2. uzasadnienie musi być (krótkie)

3. aby wyeliminować ryzyko remisów proszę podawać typowany wynik serii

4. oczywiście nie oddajemy głosu w swojej parze :wink:

Dlatego sam skorzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.