Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

od razu wybieramy, czy piszemy strategię pod konkretnego przeciwnika?

to dobry pomysł, każdy powinien może już nie rozpisywać całego gameplanu, ale napisać w paru zdaniach jaki ma pomysł na ograniczenie przeciwnika

Zmieniacie co chwilę zasady... Miało być już bez dodatkowych opisów, panowie!

dobrze jest jak jest. najwazniejsze ze trzeba uzasadniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał, i nie po to aby nawet to zmieniać w tej rundzie, bo niektórzy już zagłosowali, ale dla mnie nie było to jasne, myślałem że to jest wstępny opis drużyny, a później będzie zawsze pod konkretnego przeciwnika. Od drugiej rundy bym jednak postulował jakiś opis pod przeciwnika, byłoby ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista zabawa:) już nie moge się doczekać aż znajdę trochę czasu na analize tych par :D

 

Kaczor- potrzebna jest jednoznaczna decyzja ws gameplan. Moim zdaniem (matek się zdaje zgodził ze mną) zasady były jasne - to tylko spowoduje chaos. Niektórzy już zagłosowali, nikt jeszcze nie dał Gameplanu itd. Czyli w zasadzie możesz podjąć tylko jedną decyzję - podtrzymanie wcześniejszej: gramy bez GP! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał, i nie po to aby nawet to zmieniać w tej rundzie, bo niektórzy już zagłosowali, ale dla mnie nie było to jasne, myślałem że to jest wstępny opis drużyny, a później będzie zawsze pod konkretnego przeciwnika. Od drugiej rundy bym jednak postulował jakiś opis pod przeciwnika, byłoby ciekawiej

chyba tak sie umowilismy, bo bedzie mniej pojedynkow.

 

mam przejebane, ktos zobaczy "jordan" i "lbj" i poplynalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał, i nie po to aby nawet to zmieniać w tej rundzie, bo niektórzy już zagłosowali, ale dla mnie nie było to jasne, myślałem że to jest wstępny opis drużyny, a później będzie zawsze pod konkretnego przeciwnika. Od drugiej rundy bym jednak postulował jakiś opis pod przeciwnika, byłoby ciekawiej

też myślałem, że tak będzie, ale....

 

 

 

Zmieniacie co chwilę zasady... Miało być już bez dodatkowych opisów, panowie!

dobrze jest jak jest. najwazniejsze ze trzeba uzasadniac

.... skoro jest tak jak jest, to ok. Mi to nie przeszkadza. Choć jestem tego samego zdania co bulls 2006, że już w drugiej rundzie taki opis by się przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista zabawa:) już nie moge się doczekać aż znajdę trochę czasu na analize tych par :D

 

Kaczor- potrzebna jest jednoznaczna decyzja ws gameplan. Moim zdaniem (matek się zdaje zgodził ze mną) zasady były jasne - to tylko spowoduje chaos. Niektórzy już zagłosowali, nikt jeszcze nie dał Gameplanu itd. Czyli w zasadzie możesz podjąć tylko jedną decyzję - podtrzymanie wcześniejszej: gramy bez GP! :D

 

jak najbardziej może być, najważniejsze to wiedzieć jaki jest plan, można się wtedy go trzymać, teraz wszystko wydaje się jasne, miłej zabawy i powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zanosi się na to, że lock-out narazie się nie skończy. W takim razie, czy przewidujecie kolejne edycje takiej zabawy?

Pozdrawiam wszystkich draftujących! Popatrzyłem na składy i widze tam kilka niespodzianek. Rozumien jednak, że może to być podyktowane Waszą wizją drużyny.

ktos cos pisal wczesniej zeby moze zrobic taki draft tylko ze z dzisiejszymi graczami. pomysl fajny i bym wzial udzial, ale czy wypali? nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zanosi się na to, że lock-out narazie się nie skończy. W takim razie, czy przewidujecie kolejne edycje takiej zabawy?

Pozdrawiam wszystkich draftujących! Popatrzyłem na składy i widze tam kilka niespodzianek. Rozumien jednak, że może to być podyktowane Waszą wizją drużyny.

ktos cos pisal wczesniej zeby moze zrobic taki draft tylko ze z dzisiejszymi graczami. pomysl fajny i bym wzial udzial, ale czy wypali? nie wiem
Jeśli tylko pojawi się taka inicjatywa, zgłaszam się już teraz do zabawy! Będę co jakiś czas zaglądał. Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze mam idealnych obroncow, ktorzy udowodnili to w rzeczywistosci, zarowno na Jordana jak i Jamesa :D pozdrawiam

 

??? to mamy polemizować, czy nie???? Dodam więc tylko, że Shaqa też ma kto bronić, a mam też do dyspozycji strefe czy półstrefe z mega dobrze broniących obwodowych i podkoszowych graczy, ( jedynie bycie bardziej blisko Dirka przez McHale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jest to poprostu komedia, jak drużyny bydowane na tak podobnych schematach się tak idealnie sparowały?! :lol:

 

Drugiej-tymczasony nacisk na SG-PF (Larry vs Pippen)

Bulls- matek (od PG-SF takie match-up'y!!! plus McHale-Dirk)

Raffu- goglaq (Kareem vs. Olajuwon!!!)

croolick- Tomek (Bill vs. Chamberlain!!!)

 

Obłęd! :mrgreen:

 

PS. EDIT:

tymczasowy0

 

Oczywiście z szacunkiem dla twojego zdania i opinii, ale wydaje mi się że trochę pominąłeś postać pick'u nr.2 do mojej drużyny jakim jest Elivn Hayes( 5 zbiórek w Ataku 2,5 bloku, świetny post-up) on jest głównym ogniwem obrony między Howardem a Marionem. Jeśli chodzi o ogół to zgadzam się że w obronie przwaga leży po stroni Kaczor'a, jak mogło by być inaczej skoro mam drużyne budowaną o systermy ofensywne. Jednak na SG i SF/PF jest zawsze odpowiednio Drex i Marion więc linię obrony mam kompletną. Iverson to temat, który wywołuje wojny- więc poruszać go nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz zrobie.

A co do tego draftu z wspolczesnymi zawodnikami, mysle ze bylby duzo ciekawszy, naprawde. Mozna kazdego porownac, wszyscy gracze nam znajomi, widzielismy w akcji itp. Jestem za

to jest nas trzech :)

 

szczerze nie spodziewalem sie ze zaglosujesz na mnie ani przez chwile. argumenty z dupy :D do tego w innym temacie wychwalasz Iversona...sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie spodziewalem sie ze zaglosujesz na mnie ani przez chwile.

nie rozumiem?

do tego w innym temacie wychwalasz Iversona

??? tego tez nie rozumiem?

argumenty z dupy :D

a to ciekawe.

Dam Ci taka rade, nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz sie jakby to bylo < 15

Ja nie glosuje na kogos bo go nie lubie, staram sie patrzec na wszystko racjonalnie, rownie dobrze Tobie moge zarzucic ze na mnie nie zaglosowales bo mnie nie lubisz czy cos. Na przyszlosc bez takich komentarzy, ogladaj filmiki bryanta i nie placz.

Taka mala anegdota na koniec, wiele razy gralem z gosciami ktorzy kibicowali Bryantowi ze tak powiem. Tylko do jednego z nich docieraly jakies tam argumenty, mozna bylo z nim podyskutowac i jesli uslyszal ze Lebron jest obecnie lepszy od Bryanta koszykarsko to nie chcial sie napierdalac. Reszta wyznaje zasade Kobe ponad wszystko, Lebron to 0.

Tyle w tym temacie, Kobe na przelomie calej kariery jest duzo duzo lepszy od Lebrona i mowie to jako fan Lebrona.

Ale na dzien dzisiejszy wolalbym miec w skladzie Lebrona. Jesli widze ze ktos kibicuje Bryantowi to z gory go osadzam, nniestety takie sa fakty. Dziekuje dobranoc.

I od teraz nie odpowiadam matek na zadne Twoje zaczepki, zagral bym z Toba chetnie na prawdziwym boisku, wtedy by sie okazalo kto jest kozkakiem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.