Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

no i proszę - trafiłem na Tomka który akurat nie dał swojego opisu i chyba już nie da...

 

PRzeglądałem sobie pary i na zywo chciałbym najbardziej zobaczyć starcie Matka z bullsem.

 

Najbardziej dominujący center ostatnich lat (a dla niektórych nawet ever) vs najbardziej dominujący obecnie center.

No i Payton na Jordanie - czyli wedle życzeń Matka :)

 

EDIT: Kaczor - tworzymy osobne tematy na każdą parę? Tak by było chyba najprzejrzyściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jak już pojawi się ktoś, kto zechce oddać głos - zakłada wątek, jeżeli jeszcze go nie ma. Widzę, że zakradła się nerwówka, brak czasu itp. proponuję więc danie możliwości oddawania głosów do niedzieli do 20. Ja sam dziś i jutro nie będę miał tyle czasu by oddać wszystkie 5 głosów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek

 

Wydaje mi się, że założenie było takie, że nie piszemy nic ponad ogólną strategię zespołu. Proponuję, żeby założyć wątek dla każdej pary, wstawić tam opisy strategii i ewentualnie "aktualny wynik" (to byśmy edytowali). Jak coś mogę to zrobić, mam czas dziś.

 

@Kaczor

Pytanie: Czy w pierwszej rundzie też dajemy konkretny wynik? Ja jestem za - żeby już nie przedłużać jeśli mielibyśmy remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi ankiety w ktorej kazdy moze oddac glos a ktorej nie bedziemy uwzgledniac przy wynikach. tak dla czystej ciekwosci kto wygra bez typowan wynikow i uzasadniania a czy b

dobry pomysł, dodane.

aha jeszcze takie pytanie, jak traktujemy mecze w domu i wyjezdzie. To jakby nie patrzec ma spore znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi ankiety w ktorej kazdy moze oddac glos a ktorej nie bedziemy uwzgledniac przy wynikach. tak dla czystej ciekwosci kto wygra bez typowan wynikow i uzasadniania a czy b

dobry pomysł, dodane.

aha jeszcze takie pytanie, jak traktujemy mecze w domu i wyjezdzie. To jakby nie patrzec ma spore znaczenie.

Powiedziałbym, że wszystkie są grane na neutralnym terenie i problem się rozwiązuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tego Kareema i Barkleya zupelnie sie nie zgadzam. Mamy tylko 3 rezerwowych do dyspozycji, wiec 2 pozycje zawsze beda nieobstawione. Rozumiem ze wybieracie Duranta i ze bedzie gral u was na pozycji nr 1 2 3 4 ale 8 zawodnikow to nie jest cala druzyna, po p rostu nie wybralismy calej druzyny. tyle ode mnie. A co do tego obwodu i co za tym idzie westa juz rozmawialismy, wiec nie bede tego powtarzal. Wiadomo, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, ja mam po prostu nieco inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tego Kareema i Barkleya zupelnie sie nie zgadzam. Mamy tylko 3 rezerwowych do dyspozycji, wiec 2 pozycje zawsze beda nieobstawione. Rozumiem ze wybieracie Duranta i ze bedzie gral u was na pozycji nr 1 2 3 4 ale 8 zawodnikow to nie jest cala druzyna, po p rostu nie wybralismy calej druzyny. tyle ode mnie. A co do tego obwodu i co za tym idzie westa juz rozmawialismy, wiec nie bede tego powtarzal. Kazdy ma swoje zdanie, ja mam po prostu nieco inne.

wiedzialem ze nie zaakceptujesz tego wyboru, ale trafiles najgorzej moim zdaniem jesli chodzi o kontre pod koszem. wybor 3 obwodowych na 3 miejsca na lawce nie byl dobry i brak rezerwowego wysokiego znacznie obniza wartosc twojego teamu w best-of-7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor 3 obwodowych na 3 miejsca na lawce nie byl dobry i brak rezerwowego wysokiego znacznie obniza wartosc twojego teamu w best-of-7

przypominam, że gracze obwodowi to pozycja PG oraz SG. Carmelo w takim wypadku nie jest graczem obwodowym to po pierwsze. Po drugie juz mowilem ze 8 zawodnikow to nie jest team.

Co do tematow, jakby byly jakies uwagi to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu wybieramy, czy piszemy strategię pod konkretnego przeciwnika?

to dobry pomysł, każdy powinien może już nie rozpisywać całego gameplanu, ale napisać w paru zdaniach jaki ma pomysł na ograniczenie przeciwnika

Zmieniacie co chwilę zasady... Miało być już bez dodatkowych opisów, panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor 3 obwodowych na 3 miejsca na lawce nie byl dobry i brak rezerwowego wysokiego znacznie obniza wartosc twojego teamu w best-of-7

przypominam, że gracze obwodowi to pozycja PG oraz SG. Carmelo w takim wypadku nie jest graczem obwodowym to po pierwsze. Po drugie juz mowilem ze 8 zawodnikow to nie jest team.

Co do tematow, jakby byly jakies uwagi to dajcie znac.

rotacja w PO to zazwyczaj tylko 7-8 zawodnikow, w tym zawsze jest jakis podkoszowy zeby starterzy mogli odsapnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.