Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

więcej angielskich wtrąceń dawajcie, tak jakby nie było polskich słów.

 

Wątpię że Barkley da sobie radę kiedy będzie go bronił ktoś wyższy od niego o dwie głowy, a na dodatek zwinny (Olajuwon).

chyba nie sądzisz, że Barkley będzie grał jako center? a granie olawujonem na bakleyu i pau na jabbarze bylo by troche lekkomyslne. dziekuje

 

poza tym rozumiem ze chcesz postawic swoich graczy w jak najlepszym swietle ale pare razy troche przesadziles 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Me Myself and I

Fajnie by było ;P Ale fakt jest taki - że Artest rzucać za trzy potrafi. 35% w karierze to wcale nie mało.

 

@gogalq

Jeśli chodzi o angielskie wtrącenia - tak po prostu piszę. NIe lubię niektórych polskich określeń, dlatego używam ich angielskich odpowiedników. Każdy z nas wie o co chodzi. A co do Jabbara, to nawet Olajuwon go nie zatrzyma. Za to Barkleya owszem. Na Skyhook nie ma rady, musiałbym miec Minga w składzie (nawet o nim myślałem zamiast Laimbeera), a nawet to mogłoby nie zadziałać. Takie są fakty.

 

A co do przesadzania w niektórych momentach - no cóż, mamy się tutaj sprzedać, prawda? ;P Co do pójścia na pierwszy ogień - zrobiłem to bo to tylko zabawa. Poza tym jutro prawdopodobnie bym się nie wyrobił :) Tak więc jeśli chcecie - odnoście się do mojej taktyki, w moim przekonaniu wybrałem na prawdę silną ósemkę, która mogłaby stanąć do walki jak równy z równym z waszymi składami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CubeBrick pewnie jeszcze zdąży *EDIT - no i zdążył, opis już jest :) ) - mówił, że ma lekki obsuw, poczekajmy na niego chwilę, gdzie wam się śpieszy? ja wiem, że mamy zasady ale czasami naprawdę coś człowiekowi wypada a trochę szkoda teraz kogoś outować po kilku tygodniach zabawy. Wyluzujcie trochę.

 

Drugiej też był dziś o 20 - także może jeszcze coś skrobnie. Tylko Tomek nie był dawno - no ale może jako niezalogowany nas odwiedzał.

 

Proponuję dać chłopakom jeszcze jeden dzień a Rob niech wstawi drabinkę jutro o 22.01.

 

Edit:

@sirkozi - nie zaogniaj sytuacji chłopie - i tak już się nerwówka wkrada na forum - a im bliżej play-off tym gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale posrało Cię. Sezonu nie ma, śpieszy Ci się gdzieś?

Nigdzie mi sie nie spieszy placku, chodzi o zasade, teraz kazdy kolejny opis bedzie coraz "lepszy". Czytaja sobie nasze wypociny i wybieraja sobie powiedzmy najlepsze rozwiazania. To miala byc chyba praca samodzielna. Mamy wyznaczony deadline to sie go trzymamy. Zwłaszcza ze niektorzy mieli tydzien czasu, bo swoim picku juz mogi pisac taktyke bo wiedzieli ze trzeba bedzie ja napisac. A tu goscie wysakuja ze maja dzis prace do 20:00. Dla mnie ok, wiadomo to tylko zabawa, nie kazdy ma czas tu i teraz. Ale 15min w ciagu tygodnia chyba szlo znalezc, jesli nie to o czym my rozmawiamy w ogole? po co brac sie za takie zabawy. Teraz juz to nie ma znaczenia, termin minal, polowy wpisow nie ma. Mozemy czekac i miesiac nawet, zauwaz ze Ci ktorzy jeszcze nie napisali maja duzo latwiej w tym momencie. Ktos sie nie zgadza? prosze popatrzyc na pierwszy wpis Raffu i porownac, "wiekszosc odgapila" od niego i ma bardzo podobne opisy, nie mowie nawet o sformatowanym teksie ale o zawartosci, nawet mi sie czytac tego nie chce. Byc moze troche agresywny post, ale mam to gdzies, zastanowcie sie na tym co napisalem choc przez chwile. Jestem odrobine poddenerwowany owa sytuacja. Zreszta te opisy odegraja male znaczenie moim zdaniem.

dziekuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gogalq też ma swoje racje... Ale nie napisało tylko dwóch w terminie - więc nie jest najgorzej. Chyba rzeczywiście sprawiedliwiej będzie uznać, że dziś minął deadline...

 

Aha - nie ukrywam, że sugerowałem sie układem Raffu (jeszcze raz szacun) - fakt, pomogło mi to. Ale bez przesady - opis bardzo fajny ale nie było tam nie wiadomo jakich nowinek taktycznych... Bardziej starałem się trzymać formatki, żeby było łatwiej nam porównywać nasze teamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie ukrywam, że sugerowałem sie układem Raffu (jeszcze raz szacun) - fakt, pomogło mi to. Ale bez przesady - opis bardzo fajny ale nie było tam nie wiadomo jakich nowinek taktycznych... Bardziej starałem się trzymać formatki, żeby było łatwiej nam porównywać nasze teamy...

Zgadzam się tu w 100% z croolickiem. Jak dla mnie Raffu popisał się sporym zapleczem taktycznym i przede wszystkim odwagą wrzucenia pierwszego postu. Za to, że wyszło mu to tak dobrze, że paru osobom mniej

ogarniętych w usystematyzowaniu takiego post'a, pomogło- wielki szacunek.

 

Poza tym nie rozumiem trochę argumentacji, że każdy z następnych postów bedzie tylko lepszy i to jest nie fair? Oprócz istoty takiego opisu -czyli rzeczowego przedstawienia walorów swojej drużyny- który by dobrze spisywał swoją rolę reklamy, dla wszystkich niezadowolonych ze swoich "wypocin" istnieje przycisk edytuj.

Nie chodzi mi tu o podporządkowywanie swoich opisów pod drużynę przeciwnika ( zapewne w praniu wyjdzie negatywny stosunek innych forumowiczów do takiego postępowania), ale dlaczego mielibyśmy zabronić podszlifowania swojego opisu aby satysfakcjonował gracza. Sądzę że nawet rzeczowy opis, który by wpłynął po ujawnieniu drabinki ma wartość! A osąd czy kierunkuje się przeciw drugiemu graczowi pozostawiam forumowiczom(głupi to nie jesteśmy chyba). Naprawdę nie gramy tu o... (bóg wie nawet co), żeby zaostrzać tak sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.