Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Dyskusja


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Za ogólnym, jestem ciekaw zdania innych, nie tylko nas. Przed wszystkim, będzie mniejsze prawdopodobieństwo równego rozłożenia głosów, a wtedy byłby problem jak to rozstrzygać

 

1. Grono draftu: Kaczor94, CubeBrick, Raffu, bulls2006, Drugiej, kamil18_94

2. Ogólnoforumowcy: gogalq, matek, sirkozi, croolick, tymczasowy0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Draft zakończony, pora przejść do fazy pucharowej.

 

Robinson, wklej drabinkę w środę jeżeli możesz. Do tego dnia wszyscy mamy czas aby do wątku ze składami wrzucić opisy naszych drużyn.

 

Co do sposobu wybierania - przychylę się do opcji pozwolenia innym członkom forum na oddawanie głosów. Warunki uznania głosu za ważny:

1. max 72h od ogłoszenia pary (3 dni czasu, nigdzie nam się nie spieszy przecież)

2. uzasadnienie musi być (krótkie)

3. aby wyeliminować ryzyko remisów proszę podawać typowany wynik serii

4. oczywiście nie oddajemy głosu w swojej parze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Drużyny

 

Po wybraniu kompletnego zespołu każdy wrzuca do tematu ze składami post opisujący styl gry drużyny, podstawowy sposób ataku i obrony, a także rotację. Można też wymienić dlaczego uważacie, że wasza drużyna jest zajebista, swego rodzaju reklama. To ma być opis, nie rozprawa na kilka stron, nie ma sensu się zbytnio zagłębiać.

Coś w ten deseń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Robinson zaoferował pomoc, to czemu nie wysyłać taktyk do niego (Oczywiście jeśli się na to zgodzi)? Na pewno nie powinniśmy sami ich zamieszczać, bo druga osoba będzie miała przewagę nad pierwszą jeśli chodzi o pisanie taktyki, bo będzie mogła się odnieść do założeń taktycznych pierwszej osoby. Wiecie o co mi chodzi. A w ten sposób, nikt do niczego odnieść się nie będzie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast się kłócić możemy zrobić tak jak każdy chce: jak ktoś ma ochotę umieścić to od razu na forum - proszę bardzo. A jak ktoś woli żeby jego taktyka była ujawniona w czwartek rano (albo w środę po 22 - bo nie wiem czy deadline wypada o 22 w środę czy 23.59? Kaczor?) - to niech piszę do Robinsona. Ja mam zamiar wysłać do Robinsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wylosowałem Wam drabinkę, bo zajmuje się tego typu sprawami na forum od lat i nie jest to dla mnie problemem. Ale na tym moja rola się kończy.

 

Nie wiecie na kogo trafiacie w drabince, więc nie ustalacie taktyki pod danego przeciwnika, tylko ogólną wizję zespołu, a ta powinna być jawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.