Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Draft


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Chris Mullin

 

Superstrzelec, nienagannie ułożona ręka, współtwórca bardzo efektownego Run TMC

Członek oryginalnego Dream Teamu

Zapewnia dobry spacing bardzo dobry strzelec za 3 - wejdzie z ławki i bez problemu sypnie parę trójek albo pobiegnie do szybkiego ataku

Tak więc wybieram człowieka "bielszego od śniegu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Alonzo Mourning

 

Zbiórka, blok, obrona, ponadto świetny w ataku. Idealny trzeci do mojej rotacji podkoszowej, a kto wie, czy nie będzie nawet grał więcej minut niż mój przyszły PF, na "czwórce" bowiem Zo również świetnie się spisywał, chociaż nominalnie jest centrem. Dwukrotny najlepszy obrońca ligi, mimo, iż na początku kariery miał za rywali np. Olajuwona, Robinsona, Ewinga( :) ), Mutombo czy Rodmana, potem zaś Duncana, Garnetta itd.

 

My Team: Tim Hardaway, Jason Kidd, Reggie Miller, Kobe Bryant, Alonzo Mourning, Patrick Ewing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Bob Cousy na ławkę 8)

 

edit pozniej

 

trochę mi tu śmierdzi steal'em :wink:

jeden z ostatnich wielkich, którzy zostali do wyboru. Bob wędruje u mnie na ławkę, jeśli uda mi się wyrwać rozgrywającego, na którego poluję. Jeśli nie, wskoczy do piątki. Bob może i nie słynął z dobrej skuteczności jednak wtedy koszykówka wyglądała trochę inaczej, jednego mu nie można natomiast odmówic, niesamowity przegląd boiska. Jedyne czego od niego będę wymagał, to prowadzenie gry i by od czasu do czasu błysnał swoim geniuszem w rozdawaniu asyst. Nie sądzę by miał problem z zgraniem sie Kareemem, miał okazje występować z Billem Russelem i zaowocowało to sześcioma wspólnymi mistrzostwami. troche niedoceniany mimo wszystko. statsy:

MVP ligi z 1957

2x MVP meczu gwiazd

13x All-Star

10x pierwsza piątka, 2x druga

i najważniejsze chyba, 8 lat z rzedu przewodził lidze w ilości asyst.

A więc asysty, tyle od niego oczekuje, ma dogrywać do Jabbara dokładnie tak jak obslugiwal Billa, jakiś alley do Wilkinsa czy rozciągnięcie za łuk do Barkleya, Pete'a czy Westa. Od razu na pierwszym treningu dostaje instrukcję by oddawać rzuty tylko w razie konieczności. To Bob będzie prowadził u mnie gre podczas nieobecnosci startera na pozycji nr 1 .

 

Starting 5

PG... SG WestDołączona grafikaSF WilkinsDołączona grafikaPF BarkleyDołączona grafikaC KareemDołączona grafika

 

Bench

Pete MaravichDołączona grafikaBob CousyDołączona grafika

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dikembe Mutombo

 

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pionek do mojej grze to "wieża" ... yyy... no może coś między wieżą a skoczkiem! :D

 

Z numerem 10, 6 rundy do drużyny "Sick Nick's aka Da Ril Szołtajm", wędruje: Shawn "Reign Man" Kemp

 

Dołączona grafika

 

Ja naprawdę nie wybieram po przezwiskach, one same wpadają ;)

 

Później krótkie uzasadnienie, pzdr.

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czas na ławkę. Zaczynam od kogoś kto da odpocząć Thomasowi. Obrońców mam świetnych na każdej pozycji (prawie) - szukałem więc dynamitu w ataku. Gościa który oprócz tego, że obsłuży kolegów asystami - bez problemu będzie punktował: z półdystansu, dystansu, po dynamicznych wejściach pod kosz (i akcjach 2+1). Dzięki swojej dynamice zbierze też kilka piłek, zdarzy mu się też ją ukraść :)

 

Mój wybraniec zakończył dopiero 3 sezon - a już zdążył być NBA ROY, NBA MVP, NBA All Star, NBA All 1st Team. Aż strach pomyśleć co będzie dalej.

 

Nie będę już przedłużał: Derrick Rose!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Cooper, Ch. Billups

uzasadnienie

 

z Cooperem było łatwiej. On da mi mozliwość wystawienia piątki super w obronie: James-Jordan-Cooper-McHale-Thurmond, oczywiście w zależności od przeciwnika. M. Cooper to świetna obrona, defensive player of the year sezonu 1986-1987, 8 razy w piątkach najlepszych defensowrów sezonu, świetny za trzy (34 % w RS, 39,2 % w play off). Grał w LAL Magica, potrafił dawać siebie, grać dla dobra drużyny. 5 mistrzostw na koncie.

 

Ch. Billups. Chciałem Rose- z bulls, jednak MVP sezonu,coraz lepsza trójka, ale poszedł wybór wcześniej. Jeszcze bardziej Ch. Paula, ale jego dawno już nie ma. Myślałem też o A. Robertsonie, ale jego też już nie było do dyspozycji.

 

Zastanawiałem się nad Pricem (zdecydował na nie niski wzrost), K. Johnsonem (jednak bardzo mało rzucał za trzy), D. Williamsem. Nad tym ostatnim zastanawiałem sie najdłużej. Napewno jest bardziej utalentowany niż Billups, ale jednak jeszcze za mała próbka, poza tym na razie Billups przy Deronie to człowiek sukcesu, wiadomo jeszcze zapewnie sporo grania przed Williamsem, ale na teraz tak to widzę...

 

Billups da to samo co Cooper, poświęcenie dla drużyny, ciężka praca w defensywie, cel ustawiony na zwycięstwo, a nie statystyki, oraz rzut za trzy (38,9 %, w RS, 36,7 w play offs). Napewno wolałbym gracza szybszego, który dorzuciłby jeszcze do arsenału wejścia na kosz, ale z drugiej strony nie pogardzę zaletami Billupsa, a przy Jordanie i Jamesie rozgrywający powinien głównie nie odstawać w obronie (Billups dwa razy w All-Defense) i bardzo dobrze rzucać za trzy (Mr Big Shot)

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond, M. Cooper, Ch. Billups

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce, D. Rose,

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przedłużał.

 

Muszę powiedzieć, że mimo wszystko jestem zdziwiony, że mój typ zachował się aż do teraz biorąc pod uwagę jego umiejętności rzutu za 3 i to, że kilku z Was nie ma jeszcze odpowiedniego spacingu (no ale możecie mieć oczywiście inną taktykę :) ).

 

Na ławkę biorę kolejnego mistrza NBA, 3xAll Star, zwycięzca konkursu rzutów za 3 w ASW, MVP ASG - ale przede wszystkim świetnego strzelca. Jest to ostatni gracz mojego back-courtu - ten zabezpieczy mi pozycje 2/3.

 

A więc moi podkoszowi to:

 

PG: Thomas, Rose

SG: Havlicek/Rice/Rose (Rose raczej rzadko, ale zobaczymy :D )

SF: Pierce/Havlicek/Rice

 

Glen Rice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tym razem zrobimy to, "croolick" style ;) najpierw mały wstęp:

 

W następującym pick'u wprowadzam do drużyny, zbalansowanie zarówno

ofensywnej jak i defensywnej charakterystki mojej rotacji. Ten, że tak to

określę- "combo forward", potrafi zbierać na poziomie rasowych PF'ów i

przechwytywać jak nie jeden guard. Bedzie działał przeważnie jako defensywna

pomoc w rotacji z jednej strony dla Draxa i Magic'a na obwodzie, z drugiej

jako podparcie dla wchodzącego z ławki Kemp'a. Doskonale kończy, dysponuje

świetnym arsenałem gry w post'up ale przede wszystkim, znakomicie odnajduje

się w up-tempo (Mike D'Antoni Suns).

 

Witamy w składzie: Shawn'a "The Matrix" Marion'a

Dołączona grafika

 

Sick Nick's prawie w domu: ;)

 

PG - Magic, Iverson

SG - Drexler, Iverson

SF - Marion, Magic, Drexler

PF- Hayes, Kemp, Marion

C - Howard, Hayes

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond, M. Cooper, Ch. Billups

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce, D. Rose, Glen Rice

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp, Sh. Marion

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joe Dumars, edit: Earl Monroe

 

Sorka za niedopatrzenie, po prostu nie zauważyłem Joe D :D

 

Dajesz, gogolaq

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond, M. Cooper, Ch. Billups

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce, D. Rose, Glen Rice

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp, Sh. Marion

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo, Earl Monroe

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Rajon Rondo

Dobra defensywa + świetne podania, na razie tyle.

 

Właściwie to mam już kogoś podobnego do Rondo, tyle że Bob raczej nie był na tyle atletycznym zawodnikiem.

Co da mi Rajon? otóż wbrew pozorom wiele, być może jest wybrany trochę za wcześnie, osiągnięć wiele nie ma, jednak za kilka lat myślę, na pewno będzie się zaliczał do grona top 100. Tego jestem pewien.

Więc teraz muszę obronić swój kontrowersyjny wybór. Powiecie, że nie ma rzutu, tutaj się zgodzę, jednak ja jego rzutu w drużynie nie potrzebuje. Wystarczy mi, że wejdzie parę razy pod kosz, skończy jakimś floaterem bo to wychodzi mu świetnie jakby nie patrzeć. W poprzednim sezonie ekscytowaliśmy się jego rekordami asyst, jakiś tam rekord stocktona pobił, już nie pamietam dokładnie. Doskonały timing przy podaniu, to nie takie proste wbrew pozorom podać piłkę do wychodzącego po zasłonie Ray'a. Podanie zbyt wczesne, bądź zbyt późne może zmusić Allena do zrobienia kozła i rzutu przez ręce. Można powiedzieć też, że Rondo ma dobra ekipę której tylko dogrywa, w porządku, u mnie będzie miał jeszcze lepszą ekipę. Jego podania alley-oop są prawdopodobnie najlepsze w lidze, na pewno Dominique na tym skorzysta. Polecam także rzucić okiem na jego średnie asyst z poprzedniego sezonu, niejednokrotnie zaliczał ich ponad 20 w meczu, ponad 10 było na porządku dziennym. Już teraz należy do grona gwiazd ligi, brakuje mu mimo wszystko chłodnej głowy że tak powiem ;) Dodatkowo Rondo da mi świetną obronę "na piłce", to Rondo poprzednie sezony liderował w statystyce steals. Ponadto poprzednie dwa sezony w pierwszej defensywnej piątce, nie Chris Paul, a własnie Rondo.

Mógłbym tak pisać jeszcze długo ale wątpie by komuś chciało się to czytać ;) rzut okiem na suche statystyki:

Mistrz NBA oraz dwukrotny all-star. Zdecydowanie tendencja wznosząca. Bardzo ważna zaleta: nieustępliwość 8)

 

Starting 5

PG RondoDołączona grafikaSG WestDołączona grafikaSF WilkinsDołączona grafikaPF BarkleyDołączona grafikaC KareemDołączona grafika

 

Bench

Pete MaravichDołączona grafikaBob CousyDołączona grafika

 

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond, M. Cooper, Ch. Billups

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce, D. Rose, Glen Rice

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp, Sh. Marion

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo, Earl Monroe

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy, Rajon Rondo

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto człowiek, który dopełni potęgę mojego obwodu, a konkretnie zabójczą obronę. No i trójeczki z rogu:

 

Bruce Bowen

 

Dołączona grafika

 

Oto pies, którego poślę na waszych Jordanów, Magiców, Birdów itp... overall poza top200, ale w obronie ścisła czołówka all-time. Idealne uzupełnienie mojej rotacji. Zresztą po co pisać, ten obrazek oddaje wszystko:

 

Dołączona grafika

 

My Team:

 

PG: Jason Kidd, Tim Hardaway

SG, SF: Kobe Bryant, Reggie Miller, Bruce Bowen

PF, C: Patrick Ewing, Alonzo Mourning and...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc potrzebny mi trzeci do rotacji podkoszowej. Byłbym głupkiem gdybym go nie wybrał. O kim mowa?

 

Bill Laimbeer. Jeden z Bad Boys, przechodzi do The Squad. Przygotujcie się, Bill ma zamiar skopać wam dupska.

 

PG - John Stockton

SG - Dwyane Wade

SF - Kevin Durant

PF - Pau Gasol

C - Hakeem Olajuwon

 

Bench:

6th man - Ron Artest

3ci podkoszowy: Bill Laimbeer

Uzupełnienie ławki: Już wkrótce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasheed Wallace i Kevin Johnson

 

Pierwsza piątka

 

PG - Kevin Johnson

SG - George Gervin

SF - Scottie Pippen

PF - Karl Malone

C - Willis Reed

 

Ławka

 

Rasheed Wallace

Alvin Robertson

Alex English

 

1. bulls2006 - Michael Jordan, LeBron James, Kevin McHale, Ray Allen, Nate Thurmond, M. Cooper, Ch. Billups

2. croolick - Bill Russell, Isiah Thomas, John Havlicek, Chris Webber, Paul Pierce, D. Rose, Glen Rice

3. CubeBrick - Magic Johnson, Elvin Hayes, Clyde Drexler, Dwight Howard, Allen Iverson, Shawn Kemp, Sh. Marion

4. Drugiej - Larry Bird, Julius Erving, Walt Frazier, Dave DeBusschere, Jerry Lucas, Dikembe Mutombo, Earl Monroe

5. gogalq - Kareem-Abdul Jabbar, Jerry West, Charles Barkley, Dominique Wilkins, Pete Maravich, Bob Cousy, Rajon Rondo

6. Kaczor94 - Kobe Bryant, Jason Kidd, Patrick Ewing, Reggie Miller, Tim Hardaway, Alonzo Mourning, Bruce Bowen

7. kamil18_94 - Oscar Robertson, Moses Malone, Joe Dumars, Elgin Baylor, Bob Pettit, Chris Mullin, Robert Parish

8. matek - Shaquille O'Neal, Gary Payton, James Worthy, Dirk Nowitzki, Tracy McGrady, Ben Wallace, Lamar Odom

9. Raffu - Hakeem Olajuwon, John Stockton, Dwyane Wade, Kevin Durant, Pau Gasol, Ron Artest, Bill Laimbeer

10. sirkozi - Tim Duncan, David Robinson, Steve Nash, Sidney Moncrief, Rick Barry, Manu Ginobili, Peja Stojakovic

11. tomek123 - Wilt Chamberlain, Kevin Garnett, Chris Paul, Dennis Rodman, Mitch Richmond, Grant Hill, Anfernee "Penny" Hardaway

12. tymczasowy0 - Karl Malone, Scottie Pippen, Willis Reed, George Gervin, Alvin Robertson, Alex English, Rasheed Wallace, Kevin Johnson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.