Skocz do zawartości

All-Time Fantasy - Draft


Kaczor94

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejność picków:

 

1 runda:

1. bulls2006

2. croolick

3. CubeBrick

4. Drugiej

5. gogalq

6. Kaczor94

7. kamil18_94

8. matek

9. Raffu

10. sirkozi

11. tomek123

12. tymczasowy0

 

2 runda:

1. tymczasowy0

2. tomek123

3. sirkozi

4. Raffu

5. matek

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

11. croolick

12. bulls2006

 

3 runda - jak 1

4 runda - jak 2 itd..

 

bulls2006, czekamy na twój pick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfabetycznie, świetnie, pierwszy pick, to w tym wypadku łatwizna. Jedyny gracz, którego mógłbym wybrać z tym numerem, nie będzie niespodzianki, Michael Jordan!!!

Ciężko wybrać od czego zacząć uzasadnianie...

Pięciokrotny zdobywca tytułu MVP sezonu zasadniczego: 1987-1988, 1990-1991, 1991-1992, 1995-1996, 1997-1998

Sześciokrotny zdobywca tytułu MVP finałów NBA: 1990-1991, 1991-1992, 1992-1993, 1995-1996, 1996-1997, 1997-1998 – rekord NBA

Sześciokrotny mistrz NBA: 1990-1991, 1991-1992, 1992-1993, 1995-1996, 1996-1997, 1997-1998

Najlepszy obrońca NBA: 1987-1988

Debiutant roku: 1984-1985

Dwukrotny zwycięzca konkursu wsadów: 1987, 1988

Dziesięciokrotny król strzelców NBA (w tym siedmiokrotnie pod rząd): 1986-1987, 1987-1988, 1988-1989, 1989-1990, 1990-1991, 1991-1992, 1992-1993, 1995-1996, 1996-1997,1997-1998 – rekord NBA

Trzykrotny najlepszy przechwytujący NBA: 1987-1988, 1989-1990, 1992-1993

Czternastokrotny uczestnik meczu gwiazd

Dziesięciokrotnie wybrany do pierwszej piątki NBA (1987-1993, 1996-1998), raz do drugiej piątki NBA (1985)

Dziewięciokrotnie wybrany do pierwszej piątki obrońców NBA (1988-1993, 1996-1998) – rekord NBA

Dwukrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich: Los Angeles w 1984 r. i w Barcelonie 1992 r. z zespołem Dream Team

Mistrz NCAA (w barwach North Carolina Tar Heels): 1982

Lider tabeli wszech czasów w liczbie punktów na mecz w sezonie zasadniczym – 30,12 pkt na mecz

Lider tabeli wszech czasów w liczbie punktów na mecz w fazie play-off – 33,4 pkt na mecz

 

pokazuje to dominacje Jordana, wyjątkowe miejsce w historii tej ligi. Powszechnie uważany za najlepszego. Jest najbardziej znanym zawodnikiem tej ligi, jej twarzą, nawet po zakończeniu kariery. Synonim zwycięstwa, uporu, determinacji, umiłowania rywalizacji. W zasadzie można by pisać i pisać...only Michael Jordan!!!!!!

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick

3. CubeBrick

4. Drugiej

5. gogalq

6. Kaczor94

7. kamil18_94

8. matek

9. Raffu

10. sirkozi

11. tomek123

12. tymczasowy0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick#1 - Bill Russell

 

Najpierw kilka twardych cyferek:

 

- 11 pierścieni

- 5 MVP sezonu

- 5 x najlepiej zbierający w lidze

- 12 razy All-Star Game

- pierwszy koszykarz, który miał średnio powyżej 20 zbiórek w sezonie,

- mistrzostwo jako grający trener

- średnia z kariery: 15,1 PPG, 22,5 RPG, 4,3 APG (!)

 

 

Czemu on a nie Wilt? Bo Wilt to co prawda masakrator jeśli chodzi o statystyki, ale nijak nie potrafił (czy też raczej nie chciał) przekuć tego na błyskotki na palce. Natomiast Bill to jak synonim zwycięstwa. Zastanawiałem się jeszcze nad Jabbar-em (ofensywny fenomen), Olawujonem (jak dla mnie najlepszy "technik" na C) oraz Shaqiem (mój idol, dominator pola 3 sekund) - ale jako że to obroną zdobywa się mistrzostwa - biorę Billa! Teraz możecie brać sobie takich centrów jakich tylko chcecie - pomalowane i tak będzie należeć do Billa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Kareem Abdul-Jabbar

Co tu dużo mówić, nie chce za bardzo brać nikogo z okresu archaicznej koszykówki, więc Wilt czy Oscar odpadają. Oczywiście nie miałem okazji zobaczyć ich w akcji na żywo, nawet ciężko o jakiekolwiek filmiki na youtube, dlatego wybór pada na Kareem'a. Również do najmłodszych nie należy, jednak namiastkę "prawdziwej" koszykówki już widział. Jego zabójczy hook shot, przyda się w mojej ekipie. Jego osiągnięć nie będę kopiował, każdy może wejść na wikipedie i zobaczyć. Jedna statystyka jest ważna, "Points 38,387". Lider co do ilości zdobytych punktów, świetnie zbiera, doskonałe warunki fizyczne. Ponad 20 sezonów gry, bez większych kontuzji. Twardy zawodnik, który nie odpuści w decydujących momentach. Jestem rocznikiem 92, więc będę raczej starał się wybierać graczy z mojej epoki. Mimo wszystko Kareema nie mogłem pominąć.

 

So far

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 -

7. kamil18_94 -

8. matek -

9. Raffu -

10. sirkozi -

11. tomek123 -

12. tymczasowy0 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12x All-NBA Team

11x All-Defensive

5x mistrzostwo NBA

2x MVP Finals

1x MVP RS

2x król strzelców NBA

81 points game

35.4 ppg w sezonie 2005/06

 

Pick #6 - Kobe Bryant

 

W ataku zapewnia mojej drużynie wszystko. Dobre rozprowadzenie piłki i scoring na wszystkie istniejące sposoby: z obwodu, po penetracji, w post-up. Obrońca także znakomity, 11 All-Defensive, z czego 9 w First, a 2 w Second. Lidership w pełnym tego słowa znaczeniu. Genialny w crunch-time.

 

No i najbardziej Jordan-like gracz ever :wink:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar Robertson

 

W kwestii uzasadnienia - genialny zawodnik człowiek od wszystkiego chyba najbardziej uniwersalny zawodnik w historii tego sportu wykręcający niesamowite cyferki oraz mający wielki wpływ na na innych zawodników i szacunek wśród nich(niejeden raz opieprzał młodego Jabbara za jego błędy a tamten nawet tego nie skomentował)

Średnia triple double na koniec sezonu ogólnie 181 triple double w karierze.Świetny obrońca zbierający i podający

O punktowaniu już nie wspomnę.Potrafi zagrać na pozycjach 1-3.Wszyscy z uznaniem zawsze wspominają tego zawodnika.

Apropo - dzięki panowie że się tak martwicie ale to że się nie loguje co 5 minut nie oznacza że nie śledzę draftu.

Troszkę więcej dystansu panowie chillout chyba aż tak strasznie nie musieliscie czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ostatnie dwa wybory trochę pokrzyżowały moje plany. W zasadzie to bardzo je pokrzyżowały. Planowałem wziąć Shaqa, ale matek mnie uprzedził, następnie myślałem o Robertsonie, ale Kamil wybił mi to z głowy. W takim razie aby już nie przeciągać.

 

Z numerem 9 w All-Time NBA Draft, do drużyny The Squad wędruje... Hakeem Olajuwon!

 

 

Dołączona grafika

 

 

Witamy Hakeema na pokładzie. "The Dream" to jeden z zawodników na którym mogę z powodzeniem zbudować swoją drużynę, nie martwiąc się przy tym o to że będzie zjadał za dużo posiadania piłki jak na przykład Chamberlain, czy o to że w następnej rundzie nie będę miał do dyspozycji już tak dobrych wysokich graczy. Panowie, pamiętajmy że Point Guardów, czy SG było i jest w lidze jest na prawdę mnóstwo. Wysocy, dobrze wyszkoleni i dominujący gracze... Tych właśnie mamy deficyt. Tak więc przygotujcie się na Dream Shake'a którego nie wybroni żaden z waszych podkoszowych. Przy okazji pamiętajcie że Hakeem jako trzeci zawodnik w historii NBA zaliczył Quadruple-Double. Poza tym łączy on w sobie to, co powinien mieć każdy Franchise-player. Offense (21.8 pkt/mecz w przeciągu całej kariery) i Defence (W sezonie 1989-1990 zaliczał średnio 4.6 bloku a sezon wcześniej 2.6 przechwytu. Na przestrzeni kariery to średnie na poziomie 3.1 bloku i 1.7 przechwytu). No i nie ukrywajmy, Olajuwon to 213 cm wzrostu, i 116 kilogramów wagi w pomalowanym.

 

Nie muszę chyba już więcej niczego tłumaczyć. Pozwólcie więc, że oddam głos osiągnięciom mojego nowego 7 footera.

 

2× Mistrz NBA (1994, '95)

2× MVP Finałów NBA (1994, '95)

1× NBA MVP (1994)

2× Defensive Player of Year (1993, '94)

6× All-NBA First Team (1987, '88, '89, '93, '94, '97)

3× All-NBA Second Team ('86, '90, '96)

3× All-NBA Third Team (1991, '95, '99)

5× All-Defensive First Team ('87, '88, '90, '93, '94)

4× All-Defensive Second Team ('85, '91, '96, '97)

12× All-Star

Złoty medalista olimpijski (1996)

Jeden z 50 najlepszych graczy w historii NBA (1996).

Jedyny gracz w historii ligi który kończąc karierę był w top 10 wszech czasów w czterech kategoriach (Bloki, przechwyty, zbiórki, zdobyte punkty, w tym momencie jednak w zbiórkach zajmuje 11 miejsce)

Olajuwon został wybrany do Naismith Memorial Basketball Hall of Fame jako członek klasy 2008.

13 miejsce według rankingu magazynu SLAM z 2009 roku, który był ustalony na podstawie 50 Greatest Players of All Time (Opublikowany w wydaniu z sierpnia 2009).

 

 

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi -

11. tomek123 -

12. tymczasowy0 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór - Tim Duncan. Najlepszy gracz na swojej pozycji i w sumie myślę, że tyle starczy powiedzieć. Z pozostałych pozycji już najlepsi zostali wcześniej zgarnięci, więc bardzo się cieszę mieć chociaż jednego gracza o którym można w ten sposób powiedzieć. Szczególnie na 10 picku. :)

 

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 -

12. tymczasowy0 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Szczerze mówiąc w pierwszej chwili, gdy rzuciłem okiem na poprzednie wybory gorączkowo zacząłem się zastanawiać kogo mógłbym wziąć gdyż liczyłem że do mojego pick'u pozostanie Olajuwon lub Duncan. Zerknąłem ponownie, odetchnąłem z ulgą i pomyślałem "zaraz, zaraz ktoś tu został pominięty". Myślę, że Wilt Chamberlain jest graczem, którego przedstawiać nie trzeba. Niemalże zawsze umieszczany w top10 najlepszych w historii. Nierzadko w pierwszej piatce. Stad moje niekłamane zdziwienie i zadowolenie z faktu ze zostal az do mojego wyboru.

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram z numerem 12 Karla Malone'a, a z 13 Scottie Pippen'a. Uzasadnienie później, a nie chce blokować draftu

 

1 runda

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 - Karl Malone

 

2 runda

 

1. tymczasowy0 - Scottie Pippen

2. tomek123

3. sirkozi

4. Raffu

5. matek

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

11. croolick

12. bulls2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

bo dobrych wysokich nigdy za wiele :)

 

Wybierając Chamberlaina postanowilem zrobic krok naprzod w tym samym kierunku i dobrac mu kompana pod koszem z ktorym stworzyliby uzupelniajacy sie duet. Szczerze mówiąc nawet gdyby mój poprzednik nie zabrał Malone'a i tak postawiłbym na Kevina Garnetta. Zdziwieni ? Już tłumacze dlaczego. Oczywiście Karl był o wiele lepiej punktującym (czy po prostu lepiej zważywszy na to ze gral ze Stocktonem) zawodnikiem. Jedak utrzymuje i bede utrzymywal ze nie punkty sa tu najwazniejsze. W zasadzie biorac pod uwage ze wybieramy samych swietnych graczy punkty sa najmniej wazne - "rzuca sie same". Natomiast Kevin daje nam szereg innych mozliwosci. Przede wszystkim z trojki Malone-Barkley-Garnett to ten ostatni ma opinie najlepszego obroncy i najwiekszego walczaka. Problemem zawodnikow takich jak on czy chocby Pippen jest brak przelozenia wysilku w obronie na statystyki. Oczywiscie sa bloki i przechwyty ale nie oddaja wszystkiego co Kevin jest w stanie zaoferowac druzynie. Zwrocmy uwage ze 9 razy zostal wybrany do All-defensive team mimo ze konkurowal na swojej pozycji z Timem Duncanem. To o czyms swiadczy. Natomiast w ataku warto zauwazyc ze dysponuje dobrym rzutem z pol dystansu (najlepszym z trojki wczesniej wymienionej) co jest dodatkowym atutem, gdyz moze bez problemu grac kolo atletyczngo Chamberlaina ktory rezerwuje dla siebie miejsce w pomalowanym. Poza tym to nie zawodnik ułomny w ofensywie. W Minnesocie dominował po obu stronach parkietu. Statystyki kariery na poziomie 20-11-4 swiadcza o wszechstronnosci ktora potwierdza statuetka MVP z roku 2004.

 

1 runda

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 - Karl Malone

 

2 runda

 

1. tymczasowy0 - Scottie Pippen

2. tomek123 - Kevin Garnett

3. sirkozi

4. Raffu

5. matek

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

11. croolick

12. bulls2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Mój pick - David Robinson

Draft wyraźnie idzie w stronę wysokich, a dzięki temu wyborowi mam do dyspozycji jeden z najlepszych frontcourtów w historii. Duet sprawdzony w boju, 2 wspólne tytuły mówią same za siebie.

 

David - bardzo dobry obrońca, w ataku również ogromna siła (najlepszy strzelec NBA w jednym z sezonów, 71pts (!) w meczu), ostatni gracz który zanotował quadruple-double. Wszechstronny gracz, niesamowicie atletyczny (różnica kilkunastu lat, a moim zdaniem niczym nie ustępuję pod względem muskulatury Howardowi).

 

1 runda

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 - Karl Malone

 

2 runda

 

1. tymczasowy0 - Scottie Pippen

2. tomek123 - Kevin Garnett

3. sirkozi - David Robinson

4. Raffu

5. matek

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

11. croolick

12. bulls2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poniewaz mój plan absolutnej zagłady zakładał że do Hakeema dobiorę albo Pippena albo Garnetta, a ta dwójka już niestety poszła do innych drużyn, zostałem zmuszony do wybrania innej opcji. Otóż panie i panowie, aby Hakeem był skuteczny, potrzebuję kogoś kto wzniesie jego grę na następny poziom. Kto to taki? Point Guard. Jeden z najlepszych rozgrywających, jacy kiedykolwiek zagrali w NBA. Nie przedłużając...

 

 

Z numerem 4 w 2 rundzie All-Time NBA Draft, do drużyny The Squad wędruje... John Stockton!

 

Dołączona grafika

 

Czy muszę tłumaczyc ten pick? Najlepszy asystujący ligi. Człowiek który swoją grą sprawia że wszyscy dookoła są lepsi. Tak po prostu. Osiągnięcia John'a? Całe mnóstwo.

 

 

10× NBA All-Star (1989–1997, 2000)

NBA All-Star Game MVP (1993)

2× All-NBA First Team (1994–1995)

6× All-NBA Second Team (1988–1990, 1992–1993, 1996)

3× All-NBA Third Team (1991, 1997, 1999)

5× NBA All-Defensive Second Team (1989, 1991–1992, 1995, 1997)

 

 

Dlaczego on? Bo właśnie tego mi trzeba przy Hakeemie. Kogoś kto będzie mógł dostarczać mu piłkę na prawy low block, ale nie tylko. Kogoś kto będzie mógł sprawić że rozgrywający przeciwnika zacznie się zastanawiać czy aby na pewno warto grać w koszykówkę, kiedy ten koleś jest lepszy od niego. W najlepszym momencie swojej kariery stockton zdobywał średnio 17,2 pkt, rozdawał 14,5 asysty i przechwytywał 2,7 piłki na mecz. To nie są byle jakie statystyki. Poza tym w całej karierze rzucał z ponad 50% skutecznością z gry (w tym 38% za 3), i trafiał 83% swoich osobistych. Właśnie takiego zawodnika mi potrzeba. Nieustępliwego w obronie, dobrego w ataku, który nie tylko asystuje, ale też wie kiedy rzucić. Tak więc panowie, przygotujcie się na twardy defense ze strony John'a, oraz kilku efektownych asyst na mecz w jego wykonaniu do nikogo innego jak Hakeema Olajuwona, który wyjawił mi, że bardzo cieszy się z możliwości gry w jednej drużynie z Johnem.

 

 

1 runda

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 - Karl Malone

 

2 runda

 

1. tymczasowy0 - Scottie Pippen

2. tomek123 - Kevin Garnett

3. sirkozi - David Robinson

4. Raffu - John Stockton

5. matek

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem wybrac stopera na waszych Jordanow, Kobe'ch i innych Stocktonow. A więc...

Dołączona grafika

 

Gary Payton

 

1 runda

 

1. bulls2006 - Michael Jordan

2. croolick - Bill Russell

3. CubeBrick - Magic Johnson

4. Drugiej - Larry Bird

5. gogalq - Kareem Abdul-Jabbar

6. Kaczor94 - Kobe Bryant

7. kamil18_94 - Oscar Robertson

8. matek - Shaquille O'Neal

9. Raffu - Hakeem Olajuwon

10. sirkozi - Tim Duncan

11. tomek123 - Wilt Chamberlain

12. tymczasowy0 - Karl Malone

 

2 runda

 

1. tymczasowy0 - Scottie Pippen

2. tomek123 - Kevin Garnett

3. sirkozi - David Robinson

4. Raffu - John Stockton

5. matek - The Glove

6. kamil18_94

7. Kaczor94

8. gogalq

9. Drugiel

10. CubeBrick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moses Malone

 

 

Jako że w pierwszej rundzie wybrałem obwodowego geniusza jakim bez wątpienia był Robertson to jednak bez kilogramów pod deską nie da się czegokolwiek ugrać w tej dyscyplinie.

Także może i nie jest to taki czarodziej jak Hakeem to jednak jego osiągnięcia udowadniają jego niezaprzeczalną wartość.Oby nawiązał jakąś prawdziwą walkę z tymi waszymi bestiami pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że nie wyciągnę już nic ciekawego pod kosz. Uwielbiany przeze mnie Barkley nie pasuje niestety do drużyny z Bryantem. Zaś idealnym partnerem dla niego będzie moim zdaniem:

 

Jason Kidd

 

Dołączona grafika

 

Moim zdaniem trzeci najlepszy rozgrywający ever, lepszy zarówno od Stocktona, Paytona jak i Thomasa. Scorer przeciętny, ale jego niesamowita umiejętność rozgrywania, mordercza szybkość wyprowadzanych kontr, a ponadto dominacja w obronie we wszystkich jej aspektach nakłoniły mnie aby postawić na niego. Dla małego przypomnienia:

 

6x All-NBA Team

9x All-Defensive Team

No i pierwszy zwycięzca Skills Challange.

 

My team: Jason Kidd, Kobe Bryant

 

PS (nie kopiujcie ciągle listy wszystkich zespołów, jest założony na to wątek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Jerry West

 

Nie planowałem już wyboru nikogo z tak odległych czasów, no ale jeśli mi zostawiacie kogoś takiego jak Jerry West, to jestem zmuszony. Wybieram kolejnego "jeziorowca"(można tak powiedzieć? ;>) do mojej ekipy gdyż jego osiągnięcia są niesamowite. Świetny w ataku, 29.1 w playoffach świadczy o tym, że ksywka Mr Clutch nie jest przypadkowa. Ponadto genialny w obronie, wiele razy w pierwszej piątce NBA. 14-krotny all-stary występował razem w Wiltem więc bez problemu pokieruje moim Jabbarem. W wieku 36 lat osiągał ponad 20pkt 3.7zb i 6.6 as co świadczy o tym jak dobry był fizycznie. Co tu jeszcze powiedzieć, umieszczany właściwie we wszystkich rankingach najlepszych SG ever, ustępuje tylko MJ. Świetny scorer, w razie potrzeby potrafi też podać. Nigdy nie lubiłem Lakersow, no ale panowie ten wybór to steal! Nie spodziewałem się, że się ostanie do mojego picku, więc planowałem kogoś innego, a tu takie miłe zaskoczenie!

Dołączona grafika

SG Jerry West

C Kareem Abdul-Jabbar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.