Skocz do zawartości
Kubbas

NBA 2K12

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio to inna bajka niz reszta rookies.

chyba ze macie jakies hmm, rozsadne ustawienia? matek?

jedyne ustawienia ktore zmienilem to klawisze :D nie chce mi sie samemu tego ruszac, poczekam na jakies gotowe i pewne patche. przykladowo kova tak jak pisales :)

cieszy realistyczny wygladkoszykarzy. w koncu nie bede musial sciagac stu cyberface'ow zeby wygladali jak trzeba, chodzi mi przede wszystkim o tatuaze. wkurwialem sie jak sciagalem jakiegos weemsa czy chandlera i mieli gole rece bez ani jednej dziary. psulo mi to realizm :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie:

Próbuje grać na padzie. Na laptopie wszystko jest ok, ale jak podłączam go do stacjonarnego kompa to pad w 2k12 nie działa(w 2k11 było to samo). W innych grach na tym samym komputerze jest ok, wszystko śmiga. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam jeszcze inny problem. otóż tak jak któryś kolega z góry nie mam zamiaru grać dynastii bez draft klasy nowej :) skupiam się wobec tego na wyzwaniach. wygrałem może z 8 pograłem kilka meczy towarzyskich tymi ekipami. załączam gierę po dniu czy dwóch i co widzę? widzę, że mam zero zaliczonych wyzwań... ocb?

są kova sliders. dla mnie bez rewelacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załączam gierę po dniu czy dwóch i co widzę? widzę, że mam zero zaliczonych wyzwań... ocb?

są kova sliders. dla mnie bez rewelacji

Też mam ten problem na PC, ale dorobiłem sobie dodatkowe save i jak jestem tak niemiło zaskoczony poprostu wczytuję i wszystko jest. Co do kova slidersy jeszcze ich nie widziałem, ale podobno zmieniono tylko numer z 11 na 12..... więc trzeba czekać na zrobione specjalnie pod NBA 2K12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wykonywać rzuty wolne na klawaiaturze (nie pisać że klawiszem od strzału bo nawet dwayne wade nie trafiam)

P.S Bedzi spolszczenie lub patch z europejskimi drużynami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo dobry jest ten patch z rookies ktory wrzucil Arctus, jednak na dynastie i tak poczekam do konca lockoutu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ma juz ktos w miare sensowne slidersy - bo po paru dniach grania stwierdzam, iz wk**** mnie juz Blatche z wizzards, napierdalajacy mi po 50 pkt w meczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktos jeszcze instalowal ten patch z rookies? bo u mnie gra sie wiesza po tym jak go wrzucilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktos jeszcze instalowal ten patch z rookies? bo u mnie gra sie wiesza po tym jak go wrzucilem

U mnie wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram mecz w trybie My Player po meczu włącza sie interview i dalej nic sie nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie w trybie NBA Greatest coś się chrzani. Czasem odblokowuje inną drużynę niż tą co grałem i przeciwnika. Na dole w wygranych 0/15 pomimo wygrania kilku meczy, po ponownym włączeniu gry nic nie ma

miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze masz wylaczony autosave a sam nie zapisujesz? u mnie samo sie zapisuje i nie mam takich problemow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi