Skocz do zawartości

k12


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy zachwycają/ali się "11" ale dla mnie to ta gra powinna mieć w tytule słowo "bug".

Im wyższy poziom tym więcej bezsensownych, głupich, wkurwiających do granic błędów.

Zaczynając od zawodników i tych "pierdółek" które decydują o poziomie gry kończąc na ogólnej rozgrywce.

 

Zawodnicy:

Nie chodzi mi o to że są graficznie "źle" zrobieni, że wszyscy mają te same buty, tylko kolor zmieniony. Chodzi mi o ich sposób poruszania się, o rzucanie- o realistyke. Ja gram od początku Bulls, i rzadko kiedy zdarza mi się pograć kimś innym. Więc podam kilka przykładów na rostrze byków.

2k tym razem wjebało mnóstwo "jumshotów" przejście od pierwszego do ostatniego zajmuje trochę, ale na przykładzie zawodników bulls można powiedzieć że zjebali robotę. Jumshot Denga, kojarzycie? dalej, boozer, przecież on wogóle tak nie rzuca, korver i zbieranie się do rzutu z poziomu podłogi, brewer, taja to wogóle odpuścili, to samo można powiedzieć o bogansie, watson . Tylko w przypadku rose można powiedzieć że ok, ale i tak nie idealnie.

W ogóle problem samego rose i jego magicznego floatera, czy push shota huj wie jak to nazwać, wypychanie piłki z przed klaty- o, tak. Zbliż się w stronę pomalowanego naciśnij "d" i magiczny rzut. Bez jaj, gdyby zrobili to realistycznie, czyli tak jak ON to robi, wyjście w góre, ręka wyprostowana i kończenie nadgarstkiem to ok, ale to jest badziew co 2k nam zafundowało.

Dalej, wszyscy robią ten sam euro step, ten sam naskok, te same layupy. W live 08 było takie coś ze gwiazda miała jakiś swój "move" i to było zajebisye, niby jeden mały elemencik ale jak fajnie było zrobić takie cudo. Tu mamy naskok crawforda, urostep manu (który suma sumarum robi każdy) tony, wade, rajon, cp3. Tylu zawodników na coś swojego, więcej, to było w 9 10 i 11, i od lat sie nic nie zmienia.

Następnie, są zawodnicy zajebiści i zajebiśćsi. Graj vs Dirkowi czy Amare i możesz ich powstrzymać, możesz ich ograniczyć do statów 10-5. Graj przeciwko bargsowi, czy hawesowi, nie masz szans, najebią Ci 40-15 lekką ręką.

Nie wiem może ja nie umiem grać ale dla mnie ograniczenie hawesa czy bargsa jest niemożliwe ale dirka amare czy howarda pestka.

Nie mówiąc o zachowaniu się w obronie, jakieś koślawe skoki do bloków, chłop mi odchodzi w prawo a blokujący z wyciągniętą ręką leci w przeciwną stronę. BIEDA.

 

co do samej rozgrywki.

a) nie możność przeprowadzenia kontry, huj z tym ze mam w coach profile fast break na 100 jak moi wybiegając do kontry schodzą do rogów boiska. Przechwyt na wysokości linni za trzy, piłke ma rose, więc powinien odbiegnąć rywalowi i skończyć, nic z tego, brian cardinal przesciga rose staje mu na drodze a rose wiadomo co robi...

B) kontry cpu, jedno słowo: unstopable.

c) beznadziejne, bezsensowne odejscia na kontakcie, biegne z pilą łapie kontakt i jakiś dziwny wywijas, w miedzyczasie z podkurczonymi nogami i kartofel w strone kosza, dziwne jest tylko to że w tej samej sytuacji cpu czesto zdobywa pkt.

d) contest shot, czyli sraj graj spiewaj cpu nie zgubisz wo bronie, masa bonus pasów i nic.

e) przechwyty kompa, na plce ni huja, ale jak dogram np do boozera do srodka, idzie podwojenie, na obwodzie mam 2 czystych, bezsensu jest do nich odgrywanie bo pilka zostanie przechwycona przez jednego zawodnika który pilnuje pol obwodu i pilke zawsze skradnie. Nie wazne jaka mam przewage, cpu rece w gore i koniec zabawy.

f) super spacing, ustaw w coach profile 3pt na 100 reszta na 0 a i tak 4 graczy okupuje pomalowane i jego okolice a rozgrywajacy kozluje sobie pilke. Ale to w sumie nie problem bo mozna niezle ustawic playbook.

g) chargin faul, a raczej jego brak, złapanie kogoś na faul offensywny jest dosłownie- niemożliwy.

i) jeszcze podania, futbolowe przez cale boisko do zawodnika cpu ktory bronil akcje ale za 2 sekundy jest juz w moim polamlowanym i czeka by wykonczyc akcje. Przez cale boisko idzie podanie ktorego nie sposob przerwac, oczywiscie jest to zagranie zarezerwowane dla cpu, bo jesli ja chce podac pilke do kontry to zawsze jest ono odbite przez rece czy glowe rywala, ale poprostu idzie w aut. Jeszcze dochodza loby i passy od parkietu ktorych alb nie umiem wykonac albo nie ma.

j) off reb. nie ważne jak ustawione są sliders'y, max 6. mecz frontcourtem noah-boozer-asik-gibson-deng-butler.

 

Gram na kova sliders HOF.

 

Błędów w tej gdze jest multum. doprowadzają one do bialej gorączki. Ale cóż może 2k12 będzie lepsza. Może nie będzie odgrzewanym kotletem z dodanym jednym mode? będzie czy nie?

Bo ja mam wrażenie że będę miał napady kurwicy za kazdym razem kiedy odpale te gre.

 

PS.

A i mam nadzieje że chłopaki z 2k poza kosmetycznymi zmianami nie poprawią ratingów graczy, przynajmniej się pośmieje, pośmieje przez łzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.