Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

btw. zastanawiam sie co by zrobili lakers gdyby mieli miec earned. biale maja, zlte maja, fioletowe maja... jedyne co mi przychodzi do glowy to czarne, np icon...

 

Mogliby mieć kolejne białe albo żółte tak jak Pelicans, Spurs czy Sixers będą mieli białe a Blazers czerwone. Pelicans to w ogóle ewenement bo i City białe i Earned białe, ciekawe co wymyślą na te drugie, ja obstawiam zeszłoroczne City przemalowane na biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wklejać zdjęć, ale są już wszystkie zestawy Earned: https://news.nike.com/news/barca-nike-anniversary-jersey

 

Nie ma się co łudzić o ile za "City" jeszcze jakaś historia stoi to "Earned" są najzwyklejszym skokiem na kasę i nic więcej. Aczkolwiek jest tu kilka koszulek, które mnie osobiście się podobają np Jazz, które wg mnie są o wiele lepsze niż ich nominalne żółte alternatywne, wyżej pokazana Bucks również jest ciekawa, Miami, OKC, Warriors są spoko. Blazers oraz Pacers jak dla mnie lepsze niż "City". Reszta? Ni grzeje ni ziębi.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zaniedbałem temat i to mocno. Nowe logotypy dla Warriors, jak widać most został uaktualniony, dodatkowo czcionka Copperplate została zastąpiona przez nową:

new-golden-state-warriors-logos-2020.png

 

Będą do tego również stroje, nie wiadomo czy nowe całkowicie czy zaktualizowane tylko.

Houston Rockets natomiast zmieniło główne logo na takie:

6830_houston_rockets-primary-2020.png

 

Tutaj również dojdą nowe stroje, prawdopodobnie stylizowane na obecne Statement oraz Earned.

Dodatkowo kilkanaście drużyn dostanie nowe stroje Statement oraz kilka Classic.

źródło: CCSL

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mówię, że są gorsze od poprzednich tylko, że są kompletnie pozbawione polotu oraz indywidualności. Równie dobrze zamiast Rockets może tam być wpisane Bulldogs albo Spoons i też będzie grało. Po prostu zbyt generyczne są te stroje, zupełnie właśnie jak te, które można zamówić na ali.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pepis21 napisał:

Nie mówię, że są gorsze tylko, że są kompletnie pozbawione polotu, indywidualności. Równie dobrze zamiast Rockets może tam być wpisane nie wiem Bulldogs i też będzie grało. Po prostu zbyt generyczne są te stroje.

Polot miały w 1996.🤨

Te są ok, a te czerwone klasyczne z lat '90 są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

rockets powinni powrocic do schematu kolorystycznego z czerwony-bialy-zolty. moga dorzucac czarny, nie ma problemu. to co jest teraz to jakas masakra...

thunder odchidzili paski po bokach. duzo bardziej podobaja mi sie spodenki choc gdyby zamiast zwezac, poszerzyli pasy boczne, mogloby byc duzo lepiej. poza tym takie kosmetyczne zmiany sa policzkiem w twarz dla kibicow. niby to samo a jednak cos innego. niby wypadaloby kupic nowy jersey a w sumie nikt nie zauwazy... bez sensu.

hwc kings to sztos.

blekitny jersey miami do mnie nie przemawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.