Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

A to dopiero drugi sezon jest, co będzie w trzecim? W czwartym? Pomysł z rocznym obiegiem wydawał mi się głupi i wszystko wskazuje na to, że tak jest, choć akurat te Wolves jako Tribute dla Prince'a mnie się całkiem podobają. Zobaczymy co za rok wymyślą gdy ma być zmiana alternatywnych koszulek.

 

Wolves ciąg dalszy, detal przy kołnierzu (nawiązujący do marynarki Prince'a) oraz spodenki:

2qdmzjo.jpg

4h2vmil8ktt11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero drugi sezon jest, co będzie w trzecim? W czwartym? Pomysł z rocznym obiegiem wydawał mi się głupi i wszystko wskazuje na to, że tak jest, choć akurat te Wolves jako Tribute dla Prince'a mnie się całkiem podobają. Zobaczymy co za rok wymyślą gdy ma być zmiana alternatywnych koszulek.

 

Wolves ciąg dalszy, detal przy kołnierzu (nawiązujący do marynarki Prince'a) oraz spodenki:

2qdmzjo.jpg

4h2vmil8ktt11.jpg

Akurat te dla minny wygladaja spoko, ale nawet w zeszlym roku city jerseye ktore sie wyroznialy(takie ktore bym kupil) to Phily, Miami i moze bym sie zastanowil nad Orlando reszta byla srednia i bardziej przypominala koszulki pilkarskie...

Niestety to jest poroniony pomysl i mam nadzieje ze zmienia strategie bo ludzie poza jakimis hobbystami nie beda kupowac nowych koszulek co roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej, Pistons i Pacers fatalne. 

Niestey stroje Pistons słabe, już mieli bardzie udane w zeszłym sezonie stalowe, które po fatalnych rękawkowych były nadzieją na lepsze zmiany, ja jako tradycjonalista jestem za powrotem czerwonych alternate jerseyów (są dostępne z reguły z Grantem Hillem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miami chyba jeszcze lepsze niz te biale!

 

warriors tez calkiem ok

 

twolves bardzo fajny tribute

 

z cavs jestem bardzo na tak. oni jakies 10 lat temu wyskoczyli z seria CAVFANATIC i mieszajac stroje z roznych epok z innymi kolorami (swoja droga jeszcze wczesnie jzrobilo to nike z seria rewind w czasach 00-04, ale nie dopuszczono tego na parkiety) i wyszlo bardzo fajnie momentami (np. winno zlote z okresu early 90s). pomaranczowy i niebieski to cholernie wdzieczne koszykarskie kolory, wiec moze wyjsc bardzo fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike chyba wpadło na pomysł generowania tak absurdalnych połączeń kolor/drużyna, że Chińczycy nie będą mieli sumienia kopiować/podrabiać.

plus jest taki, ze jak nageneruja 500 roznych modeli w ciagu 3 lat, to nie bedzie mozna sie polapac czy to chino-replika czy oryginal, albo jakis fejk sie przyjmie bardziej niz oryginal Nike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn kolory akurat w większości przypadków idzie wytłumaczyć, Cavs tak jak wspomniał Bb2 to mix różnych epok czyli jakby powrót na nowo do akcji Cavfanatic, Thunder są w kolorach drużyny, Sixers to reklama dla Creeda 2 stąd ten szary kolor, a przód jest nawiązaniem do tyłu ich pierwszej koszulki jako 76ers, Pelicans, wiadomo Mardi Grass, chociaż designowo wyglądają jak dawne rozgrzewkowe bluzy Utah Jazz.

 

Suns, tutaj ciekawe, bo wróciła grafika Noche Latina, którą adidas używał w sezonie 13/14:

DqkKkctXQAAziwo.jpg

DqkKkcqX4AASBpd.jpg

 

Ja nie powiem, ale ta mi się podoba, od razu na myśl przywodzi klasyczne stroje za czasów Chucka, tylko sunbursta brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.