Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest Suns. Według mnie skopali sprawę po całemu jeśli chodzi o umieszczenie numeru bo w jego miejscu powinna być piłka.

Dołączona grafika

 

W dalszym ciągu nie rozumiem też tego przepisu o stroju alternatywnym, gdyż Pelicans nie mogą na chwilę obecną a Suns mogą (pomijając, że mają rękawki co pewnie czyni ich "równiejszymi").

 

Nowe logo Noche Latina:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na wiadomość, z której na pewno ucieszy się Badboys2. ESPN podało do wiadomości, że jedną z 6 drużyn mających mieć rękawki będą Los Angeles Lakers. Koszulka będzie biała i najprawdopodobniej zostaną przy tym modelu co teraz tylko dodadzą do niego rękawy.

 

EDIT: Drugie źródło ESPN'a mówi, że jeziorowcy mają wprowadzić czarną koszulkę ze złotymi wstawkami oraz z fioletowym napisem Lakers i złotą obwódką (tak samo numery) oraz nie ma mieć ona rękawów. Ta biała z rękawami ma być za to na "Christmas Day". Co jest prawdą to się okaże pewnie w pierwszych kilku tygodniach sezonu.

 

Edit 2: Czarna koszulka ma być używana w ramach czegoś co ma się zwać "Hollywood Nights" tutaj podgląd:

Dołączona grafika

 

Notabene stronę wcześniej pokazywałem fotki z filmu o koszulkach Brooklyn. Co ciekawe one miały numer 12, numer ten odpowiada 2012 rokowi. Bardzo prawdopodobne, że Lakers i Knicks mają numer 13 czyli 2013 rok. W takim bądź razie błękitna koszulka Clippers mają numer 14 będzie użyta w przyszłym sezonie.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Bucks w stylu Mecci całkiewm fajnie choć wg mnie mogliby dać czerwone pole 3 sekund.

 

Z innych rzeczy, stronę temu wrzuciłem zdjęcia błękitnych Clippers z numerem 14. Wg 2k sports te koszulki będą miały rękawki:

 

Nie wiadomo jednak z jakiej okazji założą je zawodnicy.

 

Druga rzecz, liga zezwoliła aby zawodnicy Heat i Nets w meczu pomiędzy nimi mogli mieć na koszulkach ksywki zamiast nazwisk i tak np. Wade ma zagrać z "Three" na plecach a Battier z "Shaneo" (początkowo chciał Batmana, ale prawa do nazwy ma WB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkiet bucks piekny!

gdy go po raz pierwszy zobaczylem pomyslalem "dramat, co to jest"

ale gdy wpisalem w google... i ogarnalem, ze tu wcale nie chodzi o romb na srodku boisku, zmienilem zdanie.

http://onmilwaukee.com/myOMC/authors/jimowczarski/robertindianameccafloor.html

genialny pomysl, na ktory ktostam wpadl ilestam czasu temu. milo, ze to odrestaurowali, przeniesli na nowe. gdyby tylko jeszcze te stroje mieli troche ladniejsze...:)

 

co do strojow w rekawki, to mysle, ze czesc zespolow bedzie miala biale, czesc wyjazdowe, zeby mogli grac razem w 1 meczu w takich strojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards usunęli pasek z pleców z powodu słabej widoczności numerów w TV. Teraz wygląda to tak:

https://pbs.twimg.com/media/BVLhW0NCcAAYZRL.jpg

Jeszcze o rękawkach, tym razem fotka bodaj z NBA Live 14:

http://media.operationsports.com/shots/1380118666-media.jpg

 

Jak widać Warriors miałoby dołączyć rękawki także do domowej koszulki.

 

EDIT: Lepsze zdjęcie Warriors: http://cdn.bleacherreport.net/images_root/article/media_slots/photos/001/088/149/proxy_original.jpg?1380315704

 

Mają oni nosić te koszulki w każdy sobotni mecz u siebie.

Rockets także dostaną rękawki ale tylko na mecz w Święta Bożego Narodzenia. Strój ma być czerwony tylko tyle wiadomo, także nie wiadomo czy stroje monochromatyczne powrócą czy co innego adidas wykombinował.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Było już Back in black, White hot a teraz będzie kolor czerwony. Heat zmodyfikowało lekko koszulki świąteczne i o to efekt:

Dołączona grafika

 

Dodatkowo jest też koszulka na "throwback night", która nomen omen ma zły wordmark gdyż powinien być on czerwony z białą obwódką, ale mam nadzieję, że adidas nie puści takiego bubla i poprawi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To są retro z lat 90'tych stąd te paski tylko na jednej stronie itd. Z nowych newsów San Antonio Spurs mają w tym sezonie założyć koszulkę moro z rękawkami na cześć wojska (coś jak Raptors). Dodatkowo trzeci Knicks (ten pomarańczowy co dwałem wcześniej) został oficjalnie potwierdzony poprzez teaseary wysyłane przez NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te stroje spurs swieeeeetne!

nie wiem czy na dole to fotka czarno biala ale wyglada i tak oblednie.

 

stroje pomaranczowe knicks tez ok, choc ja nie kupuje tego wordmarku "New York" obecnego

powinni zywcem przeniesc tez z lat 90-tych

 

a swoja droga tu macie podsumowanie wszystkich zmian na sezon 13/14

http://espn.go.com/nba/preview2013/story/_/id/9891918/uni-watch-2013-2014-nba-preview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi spursi nie leżą totalnie.... widziałem ładniejsze dla oka kamuflaże a ten jakiś taki mało Patherowaty... ale to sprawa gustu..

 

Dla mnie powrót Suns do staroci i pomarańcza knicksów najbardziej się podobają tylko ta pomarańcza jaskrawa taka i  nie wiem czy nie będzie przeszkadzać w grze.... może to kwestia kontrastu w kompie i w realu nie będzie aż tak ostro jak w przypadku węgierskich sznurowadeł z lat 80tych ...

 

marketing NBA coraz bardziej przypomina mi wizjonerskie podejście do gwiezdnych wojen i gadżeciarstwa z tym związanego.... nie ma szans zebrać całej kolekcji dla maniaków przy tylu wprowadzanych zmianach i speszaledyszons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.