Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Nike to ma jakiś jeden wykrój i nie może go zmienić? Przecież ten ząbek na spodenkach Magic w tym miejscu jest bez sensu. Kiedyś był skomponowany z gwiazdką.

 

No dobra, ale nawet to niedociągnięcie nie zmienia to faktu, że to mój ulubiony strój Magic i fajnie, że będą w nim znowu grali.

 

to jest raczej wizualizacja i moze ktos tylko zmienia kolorki na tym samym kształcie, i mu ząbek nie ustawił się dobrze. Strzelę, że w 'realu' będzie to tak jak sugerujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets na moje powinni na stałe przywrócić stare logo. Wiadomo jakie perturbacje ma za sobą organizacja, ale ta grafika była dla NBA bardzo charakterystyczna, coś jak byk z Chicago. Nowa wersja jest spoko, ale z natury rzeczy nie dorównuje klasycznemu szerszeniowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets na moje powinni na stałe przywrócić stare logo. Wiadomo jakie perturbacje ma za sobą organizacja, ale ta grafika była dla NBA bardzo charakterystyczna, coś jak byk z Chicago. Nowa wersja jest spoko, ale z natury rzeczy nie dorównuje klasycznemu szerszeniowi.

Racja. Dodałbym jeszcze kapelusz w Dallas i było by pięknie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mogą, bo pamiętam gdy odsłaniali obecne logo to mówiono, że stare nie, bo NBA i ich kolekcja Hardwood Classic mają prawa i problemy jakieś są z tym.

W kwestii spodenek Magic to ta gwiazdka będzie tak wyglądać, rozpierdak będzie obok gwiazdki zamiast wyznaczać gwiazdkę, nike taki krój przyjęło i nie prędko go zmieni, choć część spodenek faktycznie wygląda przy tym głupio.

 

Atlanta kolejną drużyną, która pokazuje nam swoje retro a dodatkowo jeszcze parkiet z okazji 50 lecia. Czy to wskazówka dot. strojów "City"? Być może.

 

Atlanta-Hawks-Throwback-uniform-2018-19-

50_court.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hwc hawks swietne

 

co do magic, ten rozpierdak z boku robi robote, polecam kazdemu pograc w takich spodenkach

 

rozpierdak z boku spodenek zaprojektowano w czasach, gdy spodenki ledwie zakrywaly tylek, wiec bylo to praktyczne. w spodenkach sluzszych, juz nie robil roboty.... natomiast te, ktore sa teraz, sa duzo dluzsze i tak naprawde "rozcinaja" spodenki jakies 10cm od dolnej ich krawedzi, do tego sa w miejsu, w ktorym... powinny byc. wiem, ze nie tak wyobrazamy sobie spodenki NBA ale to naprawde robi robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bb2, ok, nie byłem pewien, bo warmupy np. wg opisu niby meczowe, ale posiadają kieszenie, choć faktyczne meczowe podobno nie mają.

 

Kolejne retro tym razem fotki z NBA Live 19:

Dl4ure4U0AAmBIj.jpg

 

Indiana nadal nie robi tego dobrze, jak chcą się bawić w to całe Hickory to powinni dać je jako "City" a na "Classic" dać faktyczny klasyk.

 

Dl4uljXUcAAK5zm.jpg

 

Zajebiście mi się podoba to, że nike ogarnęło jak robić takie spodenki, oby Celtics szybko dostali poprawkę.

 

Dl4uljVU4AAUCqL.jpg

 

Nowe logo Rakutena, o ile się nie mylę to Warriors jeszcze nie używali tych koszulek jako retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluzy rozgrzewkowe i spodnie meczowe, przeznaczone dla graczy sie troche roznia od tych dostepnych w sprzedazy

spodnie sa rozpinane po bokach, zeby je szybko sciagnac, takich w sklepie nie kupisz:D

co do bluzy/kieszeni niemam pojecia, mam bluze lakersow sklepowa i kieszenie sa:)

 

hwc jazzmanow to sztos! 10/10. jezeli bedzie dostepne w wersji authentic, biore!

logo rakutena z daleka wyglada jak logo reeboka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.