Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

karty na stole

 

web-18changes-zo.jpg

 

troche wiecej tutaj

https://www.nba.com/lakers/nike-jerseys

i tutaj

https://www.nba.com/lakers/photogallery/1819-uniforms

 

ICON (zolte) 9.5/10

za panele boczne w spodenkach, za to, ze calosc wyglada jak klasyczne stroje z 80s/90s

ASSOCIATION (biale) 8/10

jeszcze nie widzialem spodenek. ale beda bez pasow, za to bedzie lamowka prawdopodobnie. nie jest zle, jest czysto ale zbut bialo chyba...

STATEMENT 7.5/10

je oceniam najslabiej choc moze spodenki je uratuja i na parkiecie beda wygladaly o 1 ocene wyzej

 

generalnie na plus. nowe szaty krola!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne paski na fioletowych strojach sa okropne...

 

A dla mnie bardzo spoko. Zawsze mega nie podobały mi się stroje Lakers, ale ten czarny robi mega robotę i odmula tą ogólną zamulistość.

 

Oczywiście na tym co dotąd widać, bo często w realu jest zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie bardzo spoko. Zawsze mega nie podobały mi się stroje Lakers, ale ten czarny robi mega robotę i odmula tą ogólną zamulistość.

 

Oczywiście na tym co dotąd widać, bo często w realu jest zupełnie inaczej.

Poprostu ten czarny pasuje jak piesc do nosa. Osobiscie gdybym mial kupowac koszulke Lakersow to kupilbym fioletowa, ale wyglada na to ze lepiej zostac przy tych starych albo kupic ten model z showtime.

Jednakze zobaczymy jak to bedzie wygladac na zywo. Troche szkoda bo wyglada na to ze nike/nba/lakers agituja za tym zeby tego fioletu bylo jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos jajecznicy, obiecalem, wiec wklejam

porownanie zoltego koloru od polowy lat 90tych do obecnych

ciezko uchwycic idealne odcienie ale wydaje mi sie, ze w miare podobnie to wyglada na zywo...

156vhfq.jpg

qz52xh.jpg

No ta na samym dole zdecydowanie się różni od pozostałych i to jest właśnie jajecznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest "Banana Yellow". Rafał, mogę to porównanie wrzucić na CCSLC albo wrzuć na twittera i z niego wezmę, ludzie czekali na to porównanie od początku sezonu właściwie.

 

Nie kumam tego czarnego paska na "statementowych" koszulkach. To dalej jest jakieś nawiązanie do Black Mamby czy co? PR'owo jest tylko tyle, że ot czarny pasek, bo tak i chvj. zero wyjaśnienia. Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz, skoro paski na spodenkach kończą się przed gumką to dlaczego jest ona tradycyjna zamiast tej nowej (ale to to akurat strona techniczna a nie designowa)? Koszulka "Icon" (debilne są te nazwy jednak) zajebista poza tym kołnierzem, powinien być cały w paskach no ale ok, poza tym jest dalej zajebista. "Association" jest niezła.

 

Cały parkiet Bucks:

DjDQ1S8VAAAe6fm.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, widać różnicę pomiędzy ostatnią i innymi.

 

Hala Bucks robi mega wrażenie.

 

Mam taką koszulkę Sprewella firmy Champion :grin:

 

A jak jesteśmy przy temacie koszulek - ciekawe czy Nike zrobi kiedyś takie retro dla Nets:

DjQCS4nWsAA9h-Q.jpg

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny "czarny boczny pasek" jaki się liczył w NBA :] 

 

e3f03af8ef115286b24ea5306c1e2a0c.jpg

 

 

kto nie miał tego plakatu zawieszonego w pokoju powinien dostać bana na miesiąc.... albo chociaż "10 punktów ostrzeżeń"

Gdyby to była stroje innej drużyny też byście się czepiali? :smile:

 

 

 

 

pewnie że nie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się o głupi czarny pasek? Tak z ciekawości.. Gdyby to była stroje innej drużyny też byście się czepiali? Jak dla mnie nowe stroje Lakers bardzo, bardzo fajne i nie mówię tego przez pryzmat bycia fanem tej drużyny. 5a6788440b3db26fd04e43d200f42373.jpg

Here we go again...

Tak, czepialbym sie kazdej druzyny bo to wyglada poprostu kiepsko.

Co nie zmienia faktu ze ICON sa swietne.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.