Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Padnie rekord koszulek i się okaże ze zysk jest tak duży ze nie trzeba salary dopychac na lepsze nazwiska.

Wystarcza znane i ciekawe.

I wyjdzie szydło z worka ze to gm zrobi emeryturę.

Lbj złapali na długi kontrakt plus stanie się zakładnikiem gimnazjum syna i tabelki all time.

 

Można lecieć w kulki. Lbj nic nie zrobi.

Żarty żartami ale dane sprzedaży będą ciekawe.

 

Beasleye i inne Lance'y mysle ze beda sie sprzedawaly tak jak poprzednio, ale jestem pewny ze LeBron bedzie nr1 w lidze, jestem w stanie sie o to zalozyc 

 

nie jestem pewny czy podaja konkretne dane czy tylko kolejnosc tam top 10 albo top 20, ale tez mysle, ze miedzy 1 a 2 nie bedzie nawet blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie tyłu:

PMCJ3Sq.jpg

 

Przy powrocie do fioletowych numerów cholernie brakuje obwódki na nazwiskach (no ale nike nie wiedzieć czemu usunął je ze wszystkich koszulek poza retro). Druga rzecz ten niedokończony kołnierz jest paskudny, to już wyglądało brzydko na koszulkach "City" a teraz wygląda jeszcze brzydziej.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już chyba głosy że ten kolor jest ,,jajeczny'' czy ,,bananowy'' w poprzednich jerseyach,tutaj też to widać.Może kwestia światła?

 

Być może faktycznie jest to kwestia światła :]

 

Di-cSvGV4AA35O_.jpg

Edytowane przez Doniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby ten kolor nie był tak mocno „oczoje**y”, bo to jakaś parodia będzie. Kolorystyka już bardziej mi się z Pacers kojarzy..

 

Osobiście tak jak już ktoś wyżej wspominał - czekam na białe no i wyjazdowe, bo nigdy jakoś mega zwolennikiem tych „złotych” nie byłem.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby sie ktos chcial pofatygowac to 3 czy 4 strony temu pepis21 wrzucil fotke tego jak beda wygladaly biale stroje jezioranow

 

kolory beda dokladnie takie same jak byly, wiec nie wiem w czym problem

niedlugo dostane jersey, to moge wam zrobic porownanie 90schampion/90snike/00snike/00sadidas/18nike/19nike w miedzyczasie byl tez reebok ale stroje reeboka iadidasa roznily sie tylko metkami...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Arena Bucks bardzo mi się podoba jeżeli chodzi o wizualne aspekty, ale czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co skłoniło ich do zmiany hali?

 

BMO Harris Bradley Center zostało oficjalnie zamknięte 25 Lipca 2018 (3 dni temu). Sama arena miała niespełna 40 lat więc nie jakoś mega dużo.. Zawsze można byłoby ją zmodernizować. Wiadomo też co się z nią stanie?

 

A tu jeszcze jeden obrazek przedstawiający nowy obiekt:

bb1fad43d27544b5514c0fe0c641f7f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Arena Bucks bardzo mi się podoba jeżeli chodzi o wizualne aspekty, ale czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć co skłoniło ich do zmiany hali?

 

BMO Harris Bradley Center zostało oficjalnie zamknięte 25 Lipca 2018 (3 dni temu). Sama arena miała niespełna 40 lat więc nie jakoś mega dużo.. Zawsze można byłoby ją zmodernizować. Wiadomo też co się z nią stanie?

 

 

 

Do zmiany hali Bucks skłoniło ultimatum Silvera.,Stary obiekt nie spełniał wymogów NBA  ze względu na zbyt małe wymiary,.Silver postawił właścicielom Bucks ultimatum -albo wybudują nowy obiekt ,albo NBA odkupi od nich franczyzę i sprzeda do Seatle lub Vegas.,Wiadomo też co się ze starym obiektem stanie- zostanie wyburzony po otwarciu nowej hali a teren będzie sprzedany deweloperom., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.