Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaaaaa mowilem! :grin:

dlatego zastanawialem sie, dlaczego wszystkie fotki na lakersstore z koszulkami lakers maja info "wzor do zmiany"

i to wszystkie ze starym wordmarkiem...

 

ten wordmark z koszulek treningowych mi sie nie podoba

ale jak wroca numery z cieniem... hm, moze byc fajnie!

 

jedno jest pewne, lakers nieczesto robia zmiany. te obecne stroje miaja prawie 2 dekady...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia kilka rzeczy związane z Lakers, bo o ile o zmianie Nuggets było wiadomo jeszcze przed zeszłym sezonem gdzie Nike się rąbnął i wstawił na stronę ich nowe logo zamiast wtedy obecnego (czy Memphis tam było to ciężko powiedzieć, bo szary a błękitny to pewno nikt nie zwrócił uwagi na to), to Lakers wyskoczyli z tym jak Filip z konopii. Tutaj się zaś rodzą pytania:

1) Czy to było zaplanowane(wiemy, że procesy projektowania trochę trwa) czy to tak na szybko  z powodu LeBrona?

2) Jeśli z powodu LBJ-a to biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej to może LBJ był już wcześniej po słowie z Lakers (o ile się nie mylę, nielegalne dogadywanie się z drużynami to nie pierwszyzna dla Jamesa)?

3) Czy ten okrągły kołnierzy to tylko placeholder czy faktycznie do niego wrócą (oglądałem concepty Conrada)?

 

A pro po Nuggets, pewno wielu już widziało, ale wstawię:

Screen_Shot_2018_06_06_at_9.12.54_PM.152

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po Nuggets, pewno wielu już widziało, ale wstawię:

Screen_Shot_2018_06_06_at_9.12.54_PM.152

 

 

te stroje są tragiczne, jeszcze te alternatywne od biedy, bo coś nowego, ale serio mieć takie świetną gamę kolorów (błękit i żółć) i zmienić to wszystko na takie bezjajeczny shit... przecież to jest poziom Bobcats, w dwa lata z całkowitego topu na samo dno

 

logo ok, ale to mnie nie pociesza

 

denver%20nuggets_secondary%20logo_152835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuggets slabo, skoro wrocili praktycznie do kolorow z 90s, to czemu nie wrzucili zlotych numerow na granatowych strojach? za duzo bieli, slabo sie to zgrywa... generalnie slabo

 

lakers!

1. zmiany beda dotyczyly jeszcze logo. maja byc kosmetyczne ale jednak. nie wiem co zmienia ale tu czuje lekkie podenerwowanie/wqrwienie, mam nadzieje, ze nie spieprza tego.

 

2. stroje, wrzucam foty, bo nie wszyscy mogli widziec

2eqgc2c.jpg

ivbuwy.jpg

 

mam nadzieje, ze bedzie cos podobnego, czyli w zasadzie to samo co mielismy w 80/90s tylko zmieniony wodmark. nawet sie to zgrywa (wersja z bialymi numerami, fioletowymi cieniami imo lepsza). idealne bylyby do tego spodenki z pasami bocznymi tak jak w 80/90 ale z tego co widzialem, a proporcu z wizualizacja, nie ma pasow, ale moze graficy nie chcieli sie bawic i tylko przerobili stroj cavs na szybko...

 

zmian w jezioranach sie nie spodziewalem.

@Pepis masz racje, ze takich rzeczy nie robi sie w 3 tygodnie.wordmark na stroje treningowe mieli gotowy, wiec pewnie pracowali nad tymi zmianami juz duzo wczesniej. byc moze, przyjscie lebrona bylo dodatkowym bodzcem ale ja obstawiam, ze oni i tak chcieli sie odciac od ery kobego i costam wisialo w powietrzu od jakiegos czasu.

 

z 1 strony sie ogromnie ciesze, z 2 jestem cholernie przerazony, bo to moi lakers. plus taki, ze oni jak robili zmiany to tylko na plus... ostatnie stroje wytrzymywaly po 2 dekady. to calkiem sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Jazz już mają tęczę, monochromatyczną ale tęczę.

 

Co do logo Jeziorowców, jak na nie patrzę to jedyną kosmetyką jaką wg mnie mogą zrobić jest usunięcie linii wokół napisu Lakers. Reszta to już by musiała być bardziej gruntowna zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm

nie wyglada to zle, wazne, ze jest w miare czysto, schludnie

niemniej co z wormarkiem? przeciez to jest ten obecny wordmark. spodziewalem sie, ze zmaczuja wordmark z koszulek z tym w logo

2 sprawa

duzo bardziej podobaja mi sie te wersje conrada

gdzie sciagacze wokol szyi sa 2 kolorowe a nie 3 paskowe

spodenki tez lepiej wygladalyby z pasami bocznymi.... wiec mam nadzieje, ze to co jest na tych grafikach to nie jest finalny projekt....

zreszta nie zgrywaj mi sie tez cienie. tutaj ida w dol, natomiast  conrad wrzucil fote z szatni lakers, gdzie przy tabliczce w szatni mcgee numer ma pelny cien, wiec tu jeszcze wszystko jest mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.