Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

pepis, w tle to raczej alternatywne logo knicks NYK

 

widzialem tez koncepcje strojow pelicans tego samego goscia, ktora nawet chyba espn uzyl, jest gdzies na sportslogos, wyglada duzo lepiej niz to suns

 

w tej koncepcji suns nie podobaja mi sie spodenki, wiem ze to nawiazanie do tych starszych strojow z lat 80-tych i w sumie to fajnie ale to mi sie zle matchupuje z nowym logo-fenixem, ktore w ogole bym usunal...

 

pomaranczowe knicks na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak SportsNation użyło konceptu Conrada. Jest też drugi koncept Suns robiony przez kogo innego, który ma spodenki właśnie na wzór lat 90'tych. Z tym tłem za Shumpertem (to już drugi raz kiedy "przeciek" idzie od niego) to sam nie wiem widziałem dalszą fotkę i to chyba po prostu światełka są. A teraz cośinnego, Washington Wizards pokazali nam jak będzie wyglądała kurtka od warm-upów:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers w czasie ligi letniej będzie testowała koszulki z rękawami. Zdjęcia macie tu:

https://pbs.twimg.com/media/BOL4Q3qCQAA0WR4.jpg

http://i.imgur.com/Xv7Rm25.jpg

Chodzą też głosy, że szefostwo Indiany ma w planach zmianą stroi. Miałaby ona nastąpić jeszcze przed tym sezonem.

 

Druga sprawa, nie wiem czy oglądaliście el. do EuroBasketu 2015 Kobiet. Jeśli tak to pewnei zauważyliście nowe stroje naszej kadry. Poczatkowo myślałem, że tylko kobiety dostaną ten wzór, okazuje się jednak, że panowie także. Tutaj lepsze fotki:

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Oczywiście spodenki zostaną zamienione i będzie biało-biało, czerwono-czerwono a szkoda. Niemal pewne jest też to, że pod napis Polska trafi logo Centrum Energetycznego lub jakiegoś innego sponsora.

Osobiście stroje mi się podbają, dobry motyw z Orzełkiem na barku (na wyjazdowym słabo widać albo nie występuje na nim), nie ma tutaj jakiegoś przebajerzenia w designie (choć widać lekkie inspiracje Spaldingiem). Jedyne co to mogą razić czarne wstawki na domowym choć da się to przełknąć. Zina zrobiła kiedyś piękny wyjazdowy dla ŁKS-u Łódź (próbowałem go sobie załatwić wszelkimi możliwymi sposobami i dupa) i mógłby on robić za nasz alternatywny w razie "W". Mam też nadzieję iż z związku ze zmianą producenta na Polskiego to dystrybucja tych stroi będzie szerzej dostępna i w przystępnej cenie.

 

PS: Czcionka numerów to stary font Premiership, Zina używa go jakoś od momentu gdy BPL zmieniło swój font ;)

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądaja jak w workach po ziemniakach. Jak licealisci którym dano stroje przechodzone i są za szerokie.

 

Czemu nie mogą wyglądać tak: Dołączona grafika

 

Chodzi mi o krój. Węższe na ramionach, dopasowane w talii. Nie wiszące jak tandetny materiał.

To jest reprezentacja, czy nie stać ich na uszycie 30 strojów na wymiar dla zawodników? Przecież na tych zdjeciach jak byk widać, że są za szerokie w talii na nich te koszulki.

 

A co do indiany to strasznie wąskie rękawki, będą wyglądali jak panienki z opiętymi rękawkami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Nikt im nie każe wybierać danego rozmiaru. Kobe nosi koszulki o kilka rozmiarów za duże.

 

Nie lubię europejskich wzorów z szerokimi ramiączkami, ale tak u nas się przyjęło. Koszulki mi się podobają, przypominają mi nieco koszulki piłkarzy, bodajże z MŚ w Korei, z takim dużym znakiem wodnym na całej koszulce. Orły na białej koszulce świetnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirkozi, to były koszulki na mundial 2006 :) pln2003rok, wiesz to jest Adidas i NBA, oni jak zrobią koszulkę pod gracza a ten w niej nie zagra to wpisują ją w starty albo wystawiają na sprzedaż. U nas zina mogłaby zrobić personalne koszulki (jak kiedyś tico na mecz z Walią) ale to dopiero jak już ostateczna 12 na Eurobasket zostanie klepnięta przez wszystkich świętych bo inaczej to nie ma opcji aby tak się stało.

 

Oklahoma City Thunder także będzie miała rękawki na Ligę letnią z tymże będą one solidaryzować się z ofiarami tornada w Oklahomie poprzez wplecenie loga Thunder w kształ stanu Oklahoma :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały teaser strojów Phoenix:

http://i.imgur.com/iLQolud.jpg

 

Portland w alternatywnych koszulkach zmienili numery na te jakie mieli w poprzednim alternatywnym. Dla mnie jest to głupia zmiana, ale nie wiem czy to był wymysł Blazers czy adidasa, który już sporo namieszał jeżeli chodzi o te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więcej przecieków Suns (w poniedziałek ma być nowy):

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1069195_10151729119617528_1873451959_n.jpg

http://i.imgur.com/KWFA47I.jpg

http://distilleryimage11.s3.amazonaws.com/83fe3186eb1411e283d022000aaa0956_7.jpg

 

Pelicans za to zaprezentują swoje stroje 1 sierpnia.

 

Jeszcze z ciekawostek, użytkowniczka Franmansr zauważyła ciekawe rzeczy w zeszłorocznym filmiku dotyczącym koszulek Brooklyn Nets. Oto fotka:

Dołączona grafika

 

Widać na niej alternatywny Knicks (ten, który dawałem wcześniej), błękitnych Clippers oraz czarnych Lakers. Czy adidas coś ma w planach? Cholera ich wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przeciek Suns, zapowiadali, że będzie to coś co wszyscy chcą zobaczyć a dali to....

Dołączona grafika

 

Na pewno każdy chciał zobaczyć kawałek tyłka z logiem S. Marketingowcy Suns chyba nie uważali na wykładach.

 

Jeszcze pogląd na numery:

http://i83.photobucket.com/albums/j296/kingofleos/Teaser6_zpseabd508d.jpg

 

Dodatkowo ponoć zmieniła się data ukazania uniformów z września na sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe uniformy Pelicans:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dość ładne, schludne, ale dla mnie trochę z dużej chmury mały deszcz.

 

Stroje kadry już pokazywałem więc nie będę wrzucał na nowo, ale wyjazdówka lekko się zmieniła tzn szare paski zostały zastąpione przez białe. No i doszło logo Lotto na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo.

pelicans poszli na latwizne i prostote, co ostatnio jest w modzie

i co w zasadzie moze cieszyc, jednak po takich kolorach, i logo, mialem nadzieje, ze troche odwazniej podejda do strojow. generalnei byloby ok, gdyby boczne pasy poszerzyc o 10-20 cm, cos jak kiedys knicks. nie wiem czy te boczne pasy nawiazuja do dzioba z logo, czy sa po prostu pasami. jezeli sa pasami to mozna bylo je poszerzyc, bo o ile koszulka ok, to spodenki wygladaja bardzo biednie.

 

przecieki strojow suns mnie wqrwiaja, bo zapowiada sie fajnie. naprawde fajnie choc wolalbym, by juz je pokazali. mam nadzieje, ze spodenki beda scisle powiazane z koszulka, te paski nie beda powiazane z numerem ale fajnei by bylo, gdyby przeszly na tyl koszulek albo mialy swoja kontynuacje w spodenkach. no i jestem w szoku, ze jednak fiolet a nie czern. poczatkowo zapowiadano mocniejsze nawiazanie do czeni.

 

stroje kadry tez w miare ok, choc mam wrazenie, ze herb jest w innych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak napisałem dla mnie to z dużej chmury mały deszcz. Potencjał Pelikanów jest ogromny, ale te koszulki średnio go wykorzystały. Dodatkowo nie wiadomo czy będą mieli trzeci czy nie (miało 5 drużyn dostać rękawki). Przy okazji fotka z dokumentacji stroi: http://farm3.staticflickr.com/2811/9419148104_573cff91a8_o.png

 

Wspomnieni przez Ciebie Suns w końcu dawali kawałek tego co chyba każdy chciał zobaczyć czyli "Sunburst":

Dołączona grafika

Brak tła pod paskami to objaw nowych czasów. Najgorsze jest to, że nie ma nadal konkretnej daty prezentacji. Nie ma też ani jednego zdjęcią dotyczącego trzeciej koszulki.

 

Wracając jeszcze do kadry to pisałem do Ziny oraz do Sklepu Koszykarza i póki co nie odpowiadają także nie wiadomo czy będą w sprzedaży, kiedy będą i w jakiej cenie (pewnie się wszystko okaże przed turniejem w Lublinie).

 

EDIT: Wg Steve'a Kylera z HoopsWorld's 20 drużyn ma nosić koszulki z rękawkami podczas takich dni jak Boże Narodzenie czy Dzień Św. Patryka już w sezonie 2013/2014.

EDIT 2: 15 sierpnia prezentacja uniformów Suns (nie wiadomo jednak czy wraz z trzecim czy też nie).

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons dzisiaj pokazało swój nowy alternatywny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Duża fotka: http://www.dodaj.rs/f/1D/KQ/1uuubziQ/107429110151794380435295.jpg

 

Jak widać nie jest on czerwony a granatowy i nie ma rękawków co zawęża kręgi czterech (jedna z nich Suns jest potwierdzona) drużyn mających je otrzymać. Dodatkowo nie widać też na fotkach aby uniform był wykonany w technologi Rev30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.