Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

jakiez bylo moje zdziwienie, jak wlaczylem 2k18i odkrylem, ze sa juz dostepne:D

imo te z 01/02 duzo lepsze, mam meczowe spodenki i uwielbiam je

http://www.gettyimages.com/photos/lakers-timberwolves-2002?excludenudity=true&family=editorial&page=3&phrase=lakers%20timberwolves%202002&sort=best#license

jersey kilkukrotnie byl bardzo blisko, niestety skonczylo sie na swingmanie

hwc z tego sezonu to dla mnie must have, nie wiem jak ale mam nadzieje, ze dorzuce do kolekcji autentyka balla i spodenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na nowe stroje Timberwolves, tym mocniej się dziwię jak można było takie gówno zaprojektować.

Drużyna z takim logo i takimi tradycjami w temacie zarąbistych strojów akceptuje coś tak nijakiego i kompletnie nie pasującego.

Pamiętam jak jakieś sto lat temu grałem w PESa i tam mogłem podobne kreacje tworzyć dla swojej drużyny. Na zasadzie, weźmy sklejmy kilka poziomych pasów i pokolorujmy mniej więcej w barwach klubowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej patrzę na nowe stroje Timberwolves, tym mocniej się dziwię jak można było takie gówno zaprojektować.

Drużyna z takim logo i takimi tradycjami w temacie zarąbistych strojów akceptuje coś tak nijakiego i kompletnie nie pasującego.

Pamiętam jak jakieś sto lat temu grałem w PESa i tam mogłem podobne kreacje tworzyć dla swojej drużyny. Na zasadzie, weźmy sklejmy kilka poziomych pasów i pokolorujmy mniej więcej w barwach klubowych.

 

Prawda, z daleka jak treningówki wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalnie nie zgadzam sie z ocena strojow twolves

 

po1. maja jedne z najfajniejszych spodenek w lidze. proste ale charakterystyczne.

po2. koszulka bylaby rownie dobra gdyby dopracowali rmaiaczka. nie podoba mi sie, ze wykonczenia na ramiaczkach sa w innym kolorze niz pasy. imo spokojnie mogli to dopracowac i byloby super. nie sa zbyt skomplikowane, soldne kolory.

 

3. bardzo fajnie do strojow wprowadzono ten zielony kolor. wystepuje na rozcieciach w spodenkach i koszulkach. niby taka mala rzecz ale robi robote.

 

4. swietne czcionki, wordmark i numery wygladaja naprawde solidnie.

 

rozumiem, ze ile osob tyle zdan ale ja bede tych strojow bronil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.