Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Z Juve może jest jak z Bayernem, przesyt robi swoje. Mam kolegę maniaka tego klubu i mi mówił, że te ich fety na rynku to nic w porównaniu histerią, która ogarnęła Dortmund gdy zdobyli mistrza. Pewnie rutyna robi swoje. O Bayernie też mówiono kiedyś, że w Monachium wygrywa TSV. No spoko, ale to na karnety Bayernu jest kolejka i (też info od kumpla - nie wiem czy prawda) jak ktoś kupuje karnet, a nie chodzi na mecze to za rok jest na końcu listy do kupienia.

Rety, jaki offtop xD

Bo TSV jeszcze 15 lat temu w samym Monachium miał bardzo dużo fanów i nawet uznałbym, że byłą równowaga ale na Bayern jeżdża autobusy z Hof, Palatynatu i chyba w sumie połowy Bawarii poza okolicami Norymebergi

 

Juwentus w samym Turynie przegrywał z Torino ( nie wiem jak to aktualnie wygląda) za to był popularny w kraju

 

A w temacie właściwym

 

To fantastycznie prezentuje się nowy parkiet Utah Jazz - rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nie jest tak, że w piłce nożnej nie zmienia się logotypów, a najlepszym tego przykładem jest francuska Ligue 1. Często są to zmiany kosmetyczne np Barcelona miała taką w 2002 roku, United w 1999 roku, Real w 2001, Bayern w tym roku (choć do pełnego użytku wejdzie dopiero w przyszłym sezonie). Nawet przytoczone przez was Juve zmieniało logo w 2004 roku, Chelsea w 2005 roku, City sezon temu, PSG w 2013 i tak dalej można mnożyć przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Turynem jest jak z Łodzią, Widzewowi swego czasu kibicowało większość wiosek w Polsce a ŁKS - owi rodowici Łodzianie ( plus okoliczne wręcz satelitarne fan cluby). Wbrew całym tym dyrdymałom w Monachium kibicuje się TSV, w Turynie - Torino a w Berlinie - Union Berlin... Nie mówię tu o pikolach którzy dla dobrej piłki są w stanie przyjechać z drugiej strony Niemiec dla Bayernu, z południa Włoch dla Juve a z zachodniopomorskiego na Herthę ( swego czasu na Hansę )...

Edytowane przez MarcelW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też nie jest tak, że w piłce nożnej nie zmienia się logotypów, a najlepszym tego przykładem jest francuska Ligue 1. Często są to zmiany kosmetyczne np Barcelona miała taką w 2002 roku, United w 1999 roku, Real w 2001, Bayern w tym roku (choć do pełnego użytku wejdzie dopiero w przyszłym sezonie). Nawet przytoczone przez was Juve zmieniało logo w 2004 roku, Chelsea w 2005 roku, City sezon temu, PSG w 2013 i tak dalej można mnożyć przykłady.

Z innej beczki - to twoja robota?

 

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=93517

 

Bo dla mnie mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym.

 

Wizards pokazali koszulkę rozgrzewkową, którą założą w meczu otwarcia + kilku innych wybranych spotkaniach, dla mnie elegancka, można by niej wyjść na miasto i nikt by się nie skapnął, ze to sportowy ciuch:

DLYxXpGXUAAWs3P.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, w ogole nie sportowa, normalnie business casual


Tak w ogóle to lata 90 te to był chyba najlepszy czas dla koszulek ( a czasem i najgorszy)

 

https://www.sbnation.com/nba/2017/10/3/16411600/nba-90s-jerseys-forever-and-ever

 

Detroit wymiata

moim zdaniem byly za bardzo pstrokate, wole prostote i umiar do ktorych ostatnio sie wraca [czy tez raczej, w wiekszosci przypadkow, juz wrocilo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym.

 

Wizards pokazali koszulkę rozgrzewkową, którą założą w meczu otwarcia + kilku innych wybranych spotkaniach, dla mnie elegancka, można by niej wyjść na miasto i nikt by się nie skapnął, ze to sportowy ciuch:

 

Na miasto można wyjść ,najlepiej w San Juan.,Wygląda dokładnie jak flaga Puerto Rico: tres rojas franjas horizontales,triangulo azul ,sobre el triangulo una estrella bianca de cinco puntas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.