Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś mi powie, że Simmons nie ma 7-0

Przecież on tutaj wyglada jak center.

Auuuuuuu, oby zdrowie dopisało!

Na tym zdjęciu faktycznie wygląda na niewiele niższego od Townsa, ale ja bym wciąż obstawiał, że ma 6'10 (mimo plotek, że niby urósł).

 

http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/52e56a9ed6abd2b608642157efadc864?width=650

 

Na zdjęciu z Boldenem, który ma rzekomo 6'10. Dołu nie widać, ale z innego zdjęcia mogę potwierdzić, że obaj są w butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda żeby Simmons miał 7' George ma 6'9" i na zdjęciu wygląda tylko trochę niższy od Bena,a Towns 7' i rzeczywiście wygląda sporo wyższy.,   Na moje oko Simmons ma 6'10" i to pewnie też naciągane jak wzrost u wszystkich sportowców.,

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie pisał jeszcze, ale faktycznie nike zrobił motyw, że metka ma jakiś nadajnik, który się łączy z apką w smartfonie. Podobnie zrobił zresztą adidas w swoich koszulkach dla NHL.

 

NBA zmienia loga dla playoffów i finałów:

http://news.sportslogos.net/2017/09/18/logos-for-nba-playoffs-finals-get-a-new-look/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co oni w tym NBA robia, tak jak pisaliscie poprzednio ze ta lekka zmiana loga (ktorej zreszta kompletnie nie rozumiem, nawet jesli to jest zmiana kosmetyczna w czcionce to po co zmieniac tak dobre i rozpoznawalne logo ktore od ponad 50 lat bylo takie samo) moglo chodzic o to zeby w wersji mobilnej to wygladalo lepiej, tak pewnie i tutaj powod jest podobno, ale no k**** MAC przeciez to wyglada przeokropnie, tak slabo jakbym to ja robil jakies logo po prostu, bo nie umiem, a oni to chyba maja zaplecze grafikow i finansowe zeby mimo wszystko zrobic co tylko chca

 

przed Wami nowe loga PlayOffow i Finałow NBA

żałosne

X7B9tOw.png

 

n1oktj9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tutaj nie robilbym problemow.

teraz porzynajmniej widac, dlaczego zrobili ta kosmetyczna zmiane czcionki w logotypie,

ta sama czcionke uzytow w playoffs i nba finals

 

teraz ma to sens, 3ma sie kupy i jest spojne. do tej pory byly 3 rozne czcionki, 3 rozne znaki itd. z punktu widzenia kreowania wizerunku marki i jej spojnosci zmiana na plus moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.