Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

imo jest ok.

to logo i kolory sa tak wdzieczne, ze nie wiem co by tu trzeba bylo zrobic, zeby spieprzyc.

uciete paski tez ok. generalnie stroje sa proste, lekkie w odbiorze. logo to mistrzostwo swiata, nawet logo sponsora jakos tego nie psuje. jest ok!

 

w wolves te sciagacze w koszulkach sa minimalne, wiec tez w miare ok.

czekamy na reszte. ciekawe co spurs wymyslili...

No problemem zawsze jest ten trzeci kolor. Rok temu był ciemnozielony, który był dziwaczny. Teraz Nike zaproponowało złoty i jako czwarty kolor pomarańczowy

 

Ale ogólnie jakoś ten fason mi nie odpowiada. Dziwne są te wcięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Timberwolves:

DG4IUHTXYAEoHd9.jpg

 

 

Więcej: http://www.nba.com/timberwolves/NewThreads#0

 

Dla mnie stracona szansa na wykreowanie nowego wizerunku, wyglądają jak połączenie Washington Wizards + spora część drużyn NCAA z przełomu wieku + Dallas Mavericks, choć nie powiem tamta zielona wygląda akurat dosyć znośnie. Plus chociaż taki, że w końcu będą mieli porządny parkiet.

 

Nuggets tą granatową projektowali chyba nie do końca z głową, bo nie wygląda ona zbyt dobrze, wordmark dzięki białej obwódce jest słabo czytelny (szczególnie z dystansu), samego białego jest zbyt dużo (choć numery są spoko) przez co zwraca za bardzo na siebie uwagę. Według mnie jak już chcieli zamienić błękit na granat to powinni się wzorować na alternatywnej jaką mieli w latach 2005 - 2012, gdyż tamta była bardziej zbalansowana pod względem kolorów i po prostu była ładniejsza.

Przerobiłem zresztą ją na wzór w/w trzeciej i moim zdaniem wygląda o niego lepiej: http://i.imgur.com/hAlAd9I.jpg

 

 

Jazz, w sumie poza kołnierzem to nic się zmieniło, jest okej.

 

Clippers (jutro prezentacja) podjumali spodenki od Suns (O ile się nie mylę to dzisiaj mają pokazać swoje strone):

IMG_6804.PNG.ca4dd9156e9dcc0a1cd6179b97f

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k nie przestaje puszczać przecieków:

DGU6V0_VYAACQaX.jpg

DGVF1Q_UwAAWDgn.jpg

DGUwwN9VoAAtGVG.jpg

DGUtBiVUAAADYho.png

 

8 sierpnia Nuggets będą mieli prezentację.

 

Toż to gwałt na Minnesocie ! Wiem, że moje miejsce powinno być w dziale " Żale zgredów i tetryków" ale to co się odwala w tej coraz bardziej zniewieściałej lidze przechodzi ludzkie pojęcie. Oprócz gumy Donald, 18% śmietany w butelce, telewizji edukacyjnej i brązu w hali Nuggets brakuje mi również tego czego nigdy w Wolves nie brakowało - dobrego stylu. Na tych zielonych / seledynowych  koszulkach( prawdziwą głębie koloru zobaczymy dopiero na prezentacji) brakuje tylko Qatar Airways i mamy Barcelonę... VHS - y, gdzie są moje VHS - y ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic, mała zmiana po boku, pasek został wyprostowany i pociągnięty do końca koszulki:

DG4tOsPXcAADypj.jpg

 

Heat, poza usunięciem kreski z kołnierzy (czyli tak jak we wszystkich "wishbone'ach") to dalej to samo i dobrze:

DG44QjRVYAAc2yZ.jpg

 

Hawks jednak nie pozbyli się wzorka, choć mam wrażenie, że jest on mocniej wyeksponowany niż w koszulkach od adidasa:

IMG_9726.PNG.cfc9398daa0da89f8663d52a8c6

 

Pelicans, tutaj lekkiej zmianie uległ wordmark, jest większy i mniej wygięty:

DG5ML-RVYAAQ1xf.jpg

DG5ML-OVYAAVC32.jpg

 

Rockets już oficjalnie, ktoś dobrze napisał, że wyglądają trochę jak Chińska podróbka Raptors:

DG5NwwmVwAAFJbj.jpg

DG5NwwnUQAES8Bg.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pokazane niebieskie stroje Magic w realu:

https://twitter.com/PaniniAmerica/status/895837774179438592/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Forlandomagicdaily.com%2F2017%2F08%2F11%2Forlando-magics-nike-jerseys-leak-twitter-offer-changes%2F

 

Wiele się nie zmieniło. Kreski trochę inaczej puszczone przez co optycznie wydaje się ich więcej (chociaż chyba jest 1 lub 2 więcej :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.