Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Kings dali nam wgląd w pozostałe rzeczy od nike'a w tym koszulki treningowe i prawdopodobnie warmupy:

http://www.nba.com/kings/gal?Kings%20Exclusive%20Nike%20Apparel%202017-18

 

Memphis Grizzlies, zniknął trójkąt na kołnierzu oraz paski na bokach stały się proste:

DGaEXVZUwAAOKLd.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to i ciekawym jest, że strój Hickory jest brany jako "Classic" podczas gry retro z tego takie jak z koziej dupy trąba, wg mnie to powinno być jako "Community" bardziej. Ciekawym jest też, że nie ma na liście Kings, którzy na swojej stronie sami pisali, że zimą tego roku będzie strój w kolorze błękitnym, rok temu podczas prac nad strojami mieli takowy w planach, tutaj go widać po prawej:

office_blog.jpg

 

 

Czyżby teraz miał być strojem w ramach "Community"?

 

Spodenki od retro Warriors:

DGkI6qKVoAEFLKs.jpg

 

Czyli będzie ten strój::

CatchingUp_Floyd_407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings dali nam wgląd w pozostałe rzeczy od nike'a w tym koszulki treningowe i prawdopodobnie warmupy:

http://www.nba.com/kings/gal?Kings%20Exclusive%20Nike%20Apparel%202017-18

 

Memphis Grizzlies, zniknął trójkąt na kołnierzu oraz paski na bokach stały się proste:

DGaEXVZUwAAOKLd.jpg

 

co ten McLemore taki smutny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nike uzgadnial z klubami harmonogram prezentacji nowych strojow, bo z tego co widze, praktycznie codziennie sa jakies nowe publikowane lub mamy przeciek

 

te cavs imo nie tak fajne, jak sie spodziewalem, ze beda.

choc duzo lepsze po przegladnieciu fotek niz to co bylo pokazane w przeciekach.

 

widac, ze tworcy strojow od poczatku wiedzieli jakie maja byc rozciecia w spodenkach i brak sciagacza na plecach, wiec projekt skrojony pod wytyczne i dlatego mogli sobie pozwolic na rzeczy, na ktore nie mogli sobie pozwolic ci, ktorzy musieli dopasowac swoje stroje do systemow nike'a.

 

warto zwrocic uwage na czcionke w nazwisku. jest niestandardowa. do tej pory czcionki w nazwiskach byly bardzo ustandaryzowane, bylo ich 4 czy 5 w calej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k nie przestaje w przeciekach.

Pelicans:

5989d551ad177_Capture4.JPG.4fc5102dd6452

5989d55274d39_Capture5.JPG.e0fa94c716bb7

DGt34PbXcAEvs6-.jpg

 

Jazz:

Capture3.JPG.42aa40107a65d416bde950292e5

 

Mavericks:

DGt3FneXUAEcWJV.jpg

 

Raptors oraz Celtics:

IMG_6779.PNG.11dbbb1990320b2c76d2eef140d

 

Knicks:

IMG_6776.PNG.f61a66b67f6d82de5f8efd0a81f

DGclRZWW0AAjKpW.jpg

 

Rockets:

DGt34R0W0AIZXFL.jpg

 

Wolves (jednak to samo co na zielonej, wielkie rozczarowanie jak dla mnie, bo to defacto są Wizards tylko z innymi spodenkami):

Untitled.png.1adc97571291c548ad5fc5fd031

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolves bylyby spoko, gdyby tylko nie te biale sciagacze na ramiaczkach. psuja mi caly klimat. bez tego bylyby do uratowania.

bardzo fajna czcionka i kolory...

 

w zasadzie to zastanawiam sie dlaczego zespoly ida na latwizne. stroje dzis sa jednojajeczne. wolves poszli w fajnym kierunku ale spieprzyli sprawe tymi sciagaczami. brakuje mi takich strojow, ktore maja wstawki w innych miejscach niz tylko boki. wezmy te wizards pride, floridians miami, pacers flo jo i wiele wiele innych. w 70s i 80 pod tym wzgledem zespoly wykazywaly sie wieksza kreatywnoscia. wolves zrobili krok w tym kierunku i moim zdaniem byloby swietnie gdyby popracowali nad kilkoma szczegolami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo jest ok.

to logo i kolory sa tak wdzieczne, ze nie wiem co by tu trzeba bylo zrobic, zeby spieprzyc.

uciete paski tez ok. generalnie stroje sa proste, lekkie w odbiorze. logo to mistrzostwo swiata, nawet logo sponsora jakos tego nie psuje. jest ok!

 

w wolves te sciagacze w koszulkach sa minimalne, wiec tez w miare ok.

czekamy na reszte. ciekawe co spurs wymyslili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.