Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

jak na lata 90 to byly spoko koszulki   no i hakeem i barkley fajnie sie w nich prezentowali

Szalone lata 90 :) Parkiet Rockets w gwiazdki, trumna Szerszeni w plastry miodu, piłka do kosza na linii rzutów osobistych w Charlotte, Atlancie i Indianapolis :) Zawsze wkurzały mnie 2 linie za 3 pkt w Charlotte, Milwaukee, na starej hali Clippers oraz w Sacramento. Uzasadnione to było jakoś ? WNBA wtedy jeszcze nie istniało, zresztą one i tak grały/ grają na swoich deskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, było uzasadnione. Najczęściej była to jedna linia zgodna z regulaminem NBA a druga z NCAA (6.02m w tamtych czasach) jak w Milwaukee gdzie poza Bucks na tym samym parkiecie grali też Marquette Golden Eagles (dzielą zresztą halę do dziś, ale mają już osobne parkiety). Druga opcja z racji tego, że w 1994 (do 1997) NBA skróciło trójkę do 6.71m to niektóre drużyny miały i klasyczną 7.25m namalowaną i tą nową.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata 90 so spoko, bo odkryto cos takiego jak sublimacja

to pozwolilo kreowac koszulki bardziej... 3wymiarowe

 

do tego momentu ograniczalo dizajnerow to, ze numery/napisy mozna bylo naszyc lub namalowac farba sitodrukiem, wiec w gre wchodzily max 3/4 kolory a to tez i za duzo. jak champion wprowadzil sublimacje, zaczeto wpriowadzac mega skomplikowane wzory,

paski na strojach (hornets, magic), pozniej grafiki (asg 90, 91 az do 96, raptors, hawks, jazz, pistons, grizzlies, )

 

pod tym wzgledem lata 90 sa mega zroznicowane,

teraz stroje sa w sumie ubogie w porownaniu z 90s

adidas pozabieral nawet z numerow grizzlies paski, ktore robily robote

w zasadzie poza hawks (trojkaty) chyba nikt nie ma sublimacji obecnie....

 

nike chyba nas nie rozpiesci. pojda w kwestie ciazaru i wygody. wiec to co widzielismy na igrzyskach w tym roku jest tylko wstepem.

mnie szczegolnie interesuje to z czego beda robione numey/napisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko ja jestem zdania że Cavs-owe hardwoody classic w których zagrali już 2 mecze są przekozackie? Jeszcze jakiś inny team będzie miał taką podróż w przeszłość z koszulkami ?

edit: przypomniałem sobie jeszcze o Toronto które śmiga w barwach Huskies

Edytowane przez inVad3rrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hickory pacers, wczesniej tak sie (chyba) nazywał ten klub.

już chyba trzeci sezon ich używają jako alternative. 

 

edit: ładnie zryłem :grin: jaki wstyd, wszak jestem ich fanem..

http://www.foxsports.com/nba/story/why-the-pacers-chose-hickory-high-over-the-real-school-that-inspired-hoosiers-072215 to jest coś upamiętniającego film "Hoosiers" wiecej w linku powyzej

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się do info o filmie. Ale jako że angielskiego nie znam, to ciekawi mnie dlaczego tak upamiętniają ten zespół /film.

Piżama Bostonu całkiem fajna

Dobra, moj angielski to ogarnął. Trzeba film obejrzeć

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja pierdolca dostaję, ilekroć oglądam mecze rozgrywane w Denver albo Nowym Orleanie? Chodzi mi niby o drobnostkę, ale strasznie mnie wnerwia, że paint jest niepomalowany. XD W ogóle nie powinno być tak, że w strefa podkoszowa powinna być jakoś pomalowana, żeby nawet sędzia miał łatwiej w ocenie sytuacji? Strasznie irytujące to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.