Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Nuggets piękne nawiązanie do klasyki chociaż jedno co popsuli to to, że numer powinien być na lewej piersi nie na prawej jak w oryginale. Ja mam za to zdjęcie alternatywnych spodenek OKC Thunder:

http://i.ebayimg.com/t/OKLAHOMA-CITY-THUNDER-Sz-L-Navy-Alternate-Swingman-Revolution-30-Shorts-/00/s/MTEyOVgxMDAw/$(KGrHqN,!qME+n(9!cdiBQYGyH!2+!~~60_57.JPG

Koszulka za to ma być coś w ten deseń:

Dołączona grafika

Zresztą:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski Clippersów stał się ich oficjalnym trzecim strojem. Zagrali w nim meczu przedsezonowym. Strój Thunder(wg 2k Thudner) trzeci za to wygląda tak:

Dołączona grafika

I raczej nie jest to fanowski wymysł.

 

Bobcats natomiast dostało nowy parkiet w którym pomarańczowy został zredukowany do minimum:

Dołączona grafika

 

EDIT: Także Lakers mają swój nowy parkiet:

https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/69178_10151285326666457_1900847081_n.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak dla mnie bomba!

choc w sumie wolalbym by bylo to prostsze logo cos jak grizzlies

ale nie jest zle i faktycznie duzo bardziej noworleanskie

 

o hornets sie nie ma co bac, przejdzie do charlotte i powrocimy do korzeni, choc niestety sukcesy klubu charlotte hornets pozostana z pelicans

szkoda, ze bobcats zmienili stroje, bo poprzednie w barwach hornets prezentowaly sie idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu to wszystko, już najdziwniejsze że to Hornets nawet pasowało do NO, logo na parkiecie przypominało mi trochę, nie wiem czy dobrze kojarzę, saints znaczek czy lui tech.

 

ps. w sumie ten pelikan i to logo całkiem ładne, ale jakoś ... no niewiem pelikany, niby te wszystkie tygrysy i inne temu podobne nazwy są strasznie sztampowe ale to do mnie nie do końca przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze by to bylol juz to logo, tym bardziej, ze do ligi nie wplynely jeszcze nawet papiery

ale nie mialbym nic przeciwko temu

 

el, ten motyw z "saintsow" bedacy rowniez we fladze miasta czy luizjany zostal dodany jako alternatywne logo hornets po przenosinach do okc

co wiecej barwy hornets pasuja mi calkiem niezle do mardi grass i klimatu NO ale jak widac miejscowi chca miec cos, co jest kojarzone z ich regionem

nie dziwi mnie to wcale i jesli bedzie oznaczalo rowniez powrot hornets do charlotte bede mega happy

 

pelikany kojarza mi sie z klimatem retro i florydy ale to jest jakas inna odmiana pelikanow, wiec czemu nie

 

a swoja droga bylby hardkor gdyby zespol nazwano huragan:)

ciekawi mnie jeszcze jakie zwierzaki sa tam na moradlach, choc gators zajete juz przez florida university...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebują jakiegoś swojego akcentu to w sumie szerszenie powinny im pasować ich tam podobno całkiem sporo jest w Luizjanie, w sumie to te szerszenie poza oczywiście zbieżnością z nazwą miasta, bardziej pasują do NO niż do Charlotte. Ogólnie to nazwa bobcats jest beznadziejna i obecnie mało aktualna skoro właściciel się zmienił ( koty Boba ja pi****le :) ) ale kolory w Charlotte mają teraz całkiem ładne, trykoty też ok, mogli by tylko się przemianować na np. wildcats. Tak czy inaczej ciesze się że w Utah Jazz się przyjął :) z tą nazwą to trochę jak z tą baletnicą, niewiem co sobie myślą w NO że jako "Pelikany" zaczną nagle ściągać więcej widowni, wygrywać spotkania, przecież to czysty absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna z Nowego Orleanu powinna się nazywać New Orlean Trumpets x] W końcu to miasto jazzu :P

dlatego nazywali się Jazz aż im Utah nie podpieprzyło nazwy :P mogli by im teraz oddać

 

słuchajcie a nie jest tak, że NBA ma listę nazw dla drużyny które mogą być użyte lub na jakie można zmienić? coś pamiętam, że takiego było jak była zmiana nazwy na OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.