Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Niby (dosłownie) nic wielkiego ale to koniec pewnej epoki. Jersey'e już nie będą takie same. Ciekawe czy kiedyś będzie jak w koszulkach piłkarskich, tzn. nazwa organizacji i sponsor zamienią się miejscami i proporcjami :P

<br />

<br />Hmm kiedy w kopanej tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o stan obecny, porównanie koszulki Sixers i jakiegoś klubu piłkarskiego. W przypadku Phili nazwa organizacji jest naśrodku, jest największa i najbardziej widoczna, a sponsor ma małą plakietkę z lewej strony. W piłce jest odwrotnie, np. w przypaku Twojej ulubionej Barcelony na środku jest wielkie, oczojebne Qatar Airways.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o stan obecny, porównanie koszulki Sixers i jakiegoś klubu piłkarskiego. W przypadku Phili nazwa organizacji jest naśrodku, jest największa i najbardziej widoczna, a sponsor ma małą plakietkę z lewej strony. W piłce jest odwrotnie, np. w przypaku Twojej ulubionej Barcelony na środku jest wielkie, oczojebne Qatar Airways.

Ale się czepiasz - przecież to znaczy "więcej niż klub" w języku petrodolarowym :D 

 

A tak po prawdzie to w piłce nożnej nie przypominam sobie abym widział kiedykolwiek (nawet na bardzo archiwalnych materiałach) nazwy/loga klubów na środku koszulki i największym rozmiarem. Całe szczęśćie, że w NBA/NFL/NHL/MLB od zawsze były loga na przedzie i środku jerseyów bo pewnie właśnie tu by się wjebywali z napisami :P Hawks mogliby mieć Coca-Colę bo oni mają siedzibę w Atlancie a i kolorkami bardzo pasują ;) Z kolei takie Pepsico mogłoby się postarać o miejsce na jerseyach Knicks :P. Nie mniej niezły byłby pstryczek dla Pepsi jakby to CC na Knicksach była ze swoją reklamą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, bo nieprecyzyjnie się wyraziiłem ;) Ja też nie widziałem nigdy logo klubu piłkarskiego na koszulce w miejscu logo sponsora. Chodziło mi o to, żeby nigdy nie stało się tak w NBA, że na koszulkach będzie mała nazwa drużyny a zdecydowanie większe będzie np. logo McDonalds, Chevrolet czy inny Qatar, a tak przecież jest w piłce nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu wpisać, bo jestem wielkim fanem tych reklam. Nowych nie chcę, ale póki są takie małe i to w takim miejscu, to komu to przeszkadza? A lidze to może wyjść chyba tylko na dobre, w dodatku już ten jersey 76ers pokazał, że to może wręcz go upiększyć. Dopóki nie uchwalą nowej ustawy, że loga będą większe i będzie ich więcej, to jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tę uchwałę wprowadzającą te reklamy. ;)

 

http://www.trbimg.com/img-5739cac5/turbine/ct-76ers-nba-jersey-sponsorship-stubhub-20160516

Jeszcze tylko małego loga Nike po drugiej stronie brakuje i będzie zajebiście, wierzę. Zresztą już Nike się postara o dobre stroje, to tym bardziej wierzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gwoli ścisłości, bo nieprecyzyjnie się wyraziiłem ;) Ja też nie widziałem nigdy logo klubu piłkarskiego na koszulce w miejscu logo sponsora.

 

W MLS-ie na początku mieli zamiast reklam, nazwę klubu na środku.

Co do reklam w NBA, to nie zwiększy się ich powierzchnia przez te 3 testowe lata, startuje to dopiero od sezonu 17/18 czyli wtedy gdy wejdzie nike (ich logo na prawym ramiączku) a w sprzedaży mają być tylko wersje bez reklam, a te stroje Sixers są od adidasa jeszcze. :)

Swoją drogą NHL sprzedaje miejsca reklamowe na koszulkach przyszłorocznego Pucharu Świata.

 

Jest już podgląd na przyszłoroczne świąteczne stroje, generalnie jest to mix tych z 2012 roku z tymi z 2015:

Christmas-Day-2016-Cavaliers.jpg

Christmas-Day-2016-Warriors.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.