Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Mózg rozje***y. W siatce zauważyłem odwrotny trend co wydaje mi się zrozumiałe, bo widać siatkarzy na meczach jak bardzo często podwijali sobie te rękawki. A tu ni z gruszki ni z pietruszki jakiś geniusz wpada na pomysł jakby tu zawodnikom poprzeszkadzać w czymś co działało od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej połączenie czerwonego z ciemnym zielonym to najgorszy wybór ever :tongue:

W wielu przypadkach te połączenie nie ma racji bytu, ale tutaj to aż tak nie gryzie.. nie wszystkie teamy mogą mieć fajną biel i przykładowo do tego niebieski(zajebiste połączenie :D), za nudno by było. 

 

BTW. Ciekawe co widza daltoniści jak oglądają Bucks... przejebane.. co im się to k**** mieni podczas meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Bucks też teraz wyglądają gorzej, ale to może dlatego, że przy takiej zmianie powinni rozciągniąć napis lekko do góry lub go przesunąć wyżej, bo teraz jest zbyt wielka przerwa między napisem a kołnierzem (co w poprzednim wcieleniu eleiminowały powiększone B i S) w porównianiu do tej między napisem a numerem.

 

 

Swoją drogą, nie wiem czy widzieliście już nową reklamę adidasa, ale nawet jeśli to przypatrzcie się na strój Rose'a

http://www.youtube.com/watch?v=nxRmUDX99BU

 

Bulls dodali cienkie paseczki jak w swoim pierwszym alternatywnym komplecie z 1995 roku.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę bardzo dobrze, szczególnie, że NBA jest ostatnim bastionem w USA wśród "Major Leagues", którzy nie posiadają loga producenta na meczowych koszulkach czy spodenkach. Aczkolwiek nawet jeśli to wejdzie to już raczej (chyba, że przedłużą) nie za kadencji adidasa, bo przypominam, że wchodzą oni w swój przedostatni sezon umowy z NBA. Swoją drogą adidas planuje zrobić z NHL to samo co zrobili z NBA czyli przejąć kontrakt od Reeboka a potem przedłużyć go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=r_cRqUP9jiU#t=45

W tym trailerze (od mniej więcej 24 sekundy) możecie zobaczyć nowe stroje rozgrzewkowe. Jeżeli wydaje wam się, że gdzieś już coś podobnego widzieliście to macie rację, adidas podobny motyw zastosował w tegorocznych treningowych strojach piłkarskich: http://www.uksoccershop.com/images/germany-2014-adidas-training-shirt-red.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, że mi też się one podobają.

 

Atlanta Hawks zmienia swój parkiet:

1409172673-media.jpg

 

Z mojej strony powiedziałbym: Wreszcie! tak mniej więcej powinien on wyglądać od sezonu 07/08. Hawks i Wolves mieli jak dla mnie dwa najbrzydsze parkiety w całej lidze, te dwa różne odcienie parkietu bez żadnego malowania to nie jest coś co można wyrzeźbić mając taki potencjał w kolorystyce i logach (szczególnie to alternatywne Timberwolves). Czekam więc teraz aż Minnesota również zmieni parkiet (aż się prosi na coś w klimacie dawnych choinek).

 

Inne zmiany to Blazers (chyba nie pokazywałem ich):

533a4e33d1b54.preview-300.jpg

Tu ciekawostka, parkiet projektowali kibice biorąc udział w konkursie.

Spurs:

nbalive15_att_center.jpg

 

Ostroga zamiast wordmarka oraz za linią wznowienia napis San Antonio Spurs zamiast San Antonio Spurs Basketball gdzie Spurs było wyeksponowane poprzez większy rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne zmiany parkietów:

Kings:

NBAC3.jpg

 

Ja osobiście jestem zawiedzony, ten parkiet co mieli dwa sezonu temu (czyli z napisem Kings a nie logiem) był wg mnie genialny na ile tylko być mógł. Ten nie jest taki zły, ale gdzieś mi tej czerni brakuje trochę. Zmiana jednak nie potrzebna jak dla mnie

 

Raptors:

NBAC5.jpg

 

Dla mnie zmiana na plus, nigdy nie byłem zwolennikiem parkietów o kolorze parkietu (choć parkiet Cavs z pierwszych czasów LBJ'a mi się cholernie podobał), mimo iż pomysł z napisem "3D" rodem z piłki nożnej był całkiem ciekawy to na tym nowym nie wyglądałby by on zbyt dobrze.

 

Wizards:

NBAC6.jpg

 

Tu podobnie jak w przypadku Raptors, nie jest źle, ale zmiana trochę na wyrost. Poprzedni wygląd parkietu prezentował się nieźle i dobrze komponował się ze strojami.

 

Dodatkowo nowy parkiet miały mieć Pelikany, ale liga sie ponoć ostatecznie nie zgodziła na to aby miało to miejsce w tym sezonie. Tak więc co będzie z tym dalej to się okaże jeszcze. Sam wygląd ponoć miał być jednym z najśmielszych w lidze czyli możliwe, że coś na wzór uniwersyteckich parkietów.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się parkiety z NCAA tournament z czarną otoczką. Poza tym nigdy nie byłem fanem tego napisu Raptors w 3D - także jak dla mnie nowy parkiet to totalny kocur.

 

Jeśli chodzi o ten fiolet Sacto, to wygląda to dość oczojebnie. W sumie i tak ich nie zamierzam oglądać, także mi to lotto.

 

Wizards bez rewelacji... stary w sumie był trochę lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.