Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

phila nie miala takich strojow? czy kolor sie zmienil? tamte byly niebieskie?

knicks maja pecha. sa zkladnikami swoich kolorow. to choelrnie koszykarskie kolory ale praktycznie od poczatku je maja, wiec co by nie zrobili to jest to juz nudne.

generalnie poszedlbym na ich miejscu w czarne stroje z pomaranczowo/niebieskimi wstawkami, choc czern to kolor nets, wiec moze nie bardzo chca...

wiec jesli nie w te strone to.... maja pecha. moze jakies nawiazanie do miasta mocniejsze? nets swietnie to wykorzystuja...

swoja droga to nie mialbym nic przeciwko by knicks zagrali w hwc tych z koncowki 90s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Los Angeles Times - nie podobaja mi sie te stroje.

Mi z kolei wyjebutnie się podobają!

Jestem ciekaw czy zrobią też w innych kolorach. Ta jest piękna ale chętnie zobaczyłbym z odwróconymi kolorami

 

Tak czy inaczej chcę!

Jedyny minusik to kolorowe logo na gumce spodenek, gryzie się z biało czarnym designem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie do końca ten design jest biało-czarny, zakończenia ramiączek są czerwono- niebieskie, przy rozpierdakach na spodenkach też widać ten kolor.

Ciekaw jestem czy użyją stylu Compton (kultura gangstersko-hh) jako oficjalnej eksplanacji tego stroju czy jednak się przesraszą i wymyślą coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucinam troche swoja aktywnosc na forum ale wpadlem do tematu o jerseyach bo cos fajnego sie stalo:)

pistons zrobili wyprzedaz garazowa dla swoich fanow. wszystkie ciuchy po 7, 8 $. od 80s po zeszly sezon. ludzie powyciagali stroje rodmana, granta hilla za smieszne pieniadze.

mega akcja dla kibicow. w 2004 tez zrobili taka wyprz. wtedy sprzedali wszystko z mistrzowskiego sezonu, by kibice czuli sie czescia tego sukcesu. bardzo propsuje! choc sporo pojawi sie na ebayu(juz sie pojawilo....)

https://twitter.com/JLEdwardsIII/status/1182681974009421825?s=20 https://twitter.com/JLEdwardsIII/status/1182681974009421825?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje jak ta Pistons to się szanuje. Ptaszki ćwierkają, że w tym sezonie po latach wreszcie wracają do czerwonych koszulek, będą do City z motywem Motor City.

Knicks tymczasem oficjalnie zaprezentowali swoje Statement (ta marketingowa gadka <3):

https://twitter.com/nyknicks/status/1185904911478857730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na the athletic byl fajny artykul o strojach pistons teal

ze wowczas wszyscy ich nienawidzili dlatego szybko powrocono do "normalnych" kolorow,

natomiast dzis wszyscy za nimi tesknia i uwazaja za najfajniejsze:)

stroje knicks... hm... bywalo gorzej/lepiej, w sumie lepiej niz biale, te ktore byly natomiast nie wiem czy to sprawa tego, ze knicks ssa czy tego, ze maja slabe stroje ale na mnie wrazenia nie robia zadne ich stroje na chwile obecna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.