Skocz do zawartości

[2016-2017] Regular Season - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

CDR na PG? DJ na SG? I ja to przegrywam :|

Xamel powiedział "a" ("CDR 45.0 ppg", "Hawks 85-0"), to teraz musi "b" :P

nie stresujcie sie tak, to dopiero poczatek sezonu

 

ok ok juz zmieniam

na SF wolno mu grac? i moge wpuscic brooksa?

dzieki

 

edit: co sie stalo Cichemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 6 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Clippers 104 - Spurs 100

play-by-play

 

Nets 89 - Bucks 123

play-by-play

 

Pacers 110 - Trailblazers 93

play-by-play

 

Warriors 108 - Cavaliers 97

play-by-play

 

Mavericks 78 - Heat 120

play-by-play

 

Nuggets 106 - Rockets 118

play-by-play

 

Wizards 122 - Hornets 104

play-by-play

 

Knicks 107 - Kings 122

play-by-play

 

Grizzlies 95 - Bulls 91

play-by-play

 

76ers 117 - Raptors 102

play-by-play

 

Jazz 83 - Lakers 91

play-by-play

 

Timberwolves 99 - Sonics 111

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Arnett Moultrie (Cavaliers) – 3 dni (Flu)

Sidney Green (Mavericks) – 8 dni (Inflamed Appendix)

Michael Beasley (Raptors) – 3 dni (Jammed Finger)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Na autopilocie leca:

Magic, Bucks, Spurs, Clippers oraz Suns

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DF. Udowodniłeś, że Dorell jest lepszy. W łamaniu.

To widzę, że Dorellek jest na ciężkim trading block'u 8)

Też miałem pranie mózgu i chyba miałem sporo szczęścia, bo w naszym ostatnim starciu Dorellkowi nie udało się udowodnić jakiś karate-kickiem jego wyższości nad moimi swingman'ami :)

 

Gratki Geddo,

jak moi pozwolili przy stanie 88:82 na 3 min przed końcem Celtom na zdobycie 11 punktów z rzędu i doprowadzenie do 88:93 to nie qmam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, wiedziałem, że wtopię z Bucks. Zawsze z nimi wtapiam, nieważne jaka jest pozycja w tabeli. :) All-Time z czterema teamami mam na minusie: Bulls, 76ers, Memphis i Buxx... :) Ciekawe czy gra ustala każdemu teamowi jakiś niekorzystny matchup z innym teamem. :)

 

A sezon bardzo ładnie się rozpoczął, Marco kozaczy, Noel świetnie. Shaun mógłby coś trafiać od czasu do czasu, ale jest dobrze. Duet Malone-Laimbeer wygląda zachęcająco, szkoda że ten drugi ma awersję do rzucania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DF. Udowodniłeś, że Dorell jest lepszy. W łamaniu.

To widzę, że Dorellek jest na ciężkim trading block'u 8)

Też miałem pranie mózgu i chyba miałem sporo szczęścia, bo w naszym ostatnim starciu Dorellkowi nie udało się udowodnić jakiś karate-kickiem jego wyższości nad moimi swingman'ami :)

 

 

Czy jest to nie mam pojęcia. Wiem, że w off-season próbowaliśmy się oboje przekonać nawzajem, który jest lepszy. I póki, co w pojedynku Dorellek vs. Michaelek jest 1:0. A nawet 2:0 bo Michaelek ma jammed finger :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie każdy jest na sprzedaż - za odpowiednią cenę, więc nie pojmuje zaskoczenia.

 

I chyba lubisz koloryzować rzeczywistość Stro, skoro zarzucasz mi pranie mózgu. Obawiam się, że w tej kwestii nie ma Tobie równych w Simbaskecie (patrz ostatnie wymiany).

 

PS. Po co te manipulacje?

 

Niemiarodajne zwycięstwo z Raptors, chociaż Beasley grał 28 minut, Wright 35 i różnica widoczna gołym okiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geeez, wyluzuj DF, co taki spięty chodzisz

 

Sezon ogórkowy, contenderzy (prawie) wszystko wygrywają, legendy dają czadu to nudno jest i trzeba jakoś czas zabić.

 

I Brandanek W. faktycznie wymiata niemiłosiernie, choć wydaje mi się Roger, że coś pokręciłeś z dreb:

Jedynym godnym uwagi zawodnikiem, który poprawił się na campach jest Brandan Wright.

 

+5 do inside (83 ---> 88)

+3 do drive (77 ---> 80)

+22 do drb (73 ---> 95)

wydaje mi się, że podskoczył z 93 do 95 ;)

 

 

PS. Po zastanowieniu się przyznaję Ci rację DF - jakbym musiał się męczyć jeszcze 4 lata z Dorellkiem, też może bym chodził spięty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu, że Ci się potwornie nudzi :D

 

I znowu coś mi wmawiasz - z chęcią tak klasowego gracza bez maksymalnego kontraktu będę trzymał kolejne sezony, natomiast zawsze wykorzystam okazję by wzmocnić siłę zespołu. Truizm.

 

PS. Wright musiał Ci podpaść, skoro tak go dyskredytujesz. Nie wiem jak Geniuz - ja nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 7 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Pistons 102 - Trailblazers 110

play-by-play

 

Suns 100 - Spurs 102

play-by-play

 

Cavaliers 87 - Bulls 101

play-by-play

 

Kings 112 - Rockets 106

play-by-play

 

Wizards 84 - Raptors 90

play-by-play

 

Heat 98 - Nuggets 121

play-by-play

 

76ers 95 - Timberwolves 107

play-by-play

 

Hornets 91 - Hawks 127

play-by-play

 

Warriors 116 - Grizzlies 102

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Andris Biedrins (Bulls) - 35 dni (Hamstring)

Jackie Butler (Memphis) - 8 dni (Nose)

Andrew Bynum (Memphis) - 3 dni (Cheekbone)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Andris Biedrins (Bulls) - 35 dni (Hamstring)

Jackie Butler (Memphis) - 8 dni (Nose)

Andrew Bynum (Memphis) - 3 dni (Cheekbone)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeaaah, od razu ciekawiej, no normalnie o to szło !!!

 

Teraz wypadałoby pójść za ciosem i porządniej połamać inne takie B-tuzy jak właśnie Bynum czy tam Belinelli/ Bird (a w przyszłym tygodniu mogą być goście na "C")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widac, ze Maslon rozpoczales simowanie w tym sezonie od duzego jebniecia. dobrze, ze tylko na kilka dni wylecieli moi podstawowi podkoszowcy z Grizzlies, a nie tak jak Biedrinis :D.

 

Yeaaah, od razu ciekawiej, no normalnie o to szło !!!

 

Teraz wypadałoby pójść za ciosem i porządniej połamać inne takie B-tuzy jak właśnie Bynum czy tam Belinelli/ Bird (a w przyszłym tygodniu mogą być goście na "C")

w planach mam aby w przyszlym tygodniu na IL znalezli sie: Moses Malone, Bill Laimbeer, David Noel, Marco Belinelli, Darren Collison oraz Shaun Livingston ;)

 

swoja droga, od poczatku tego sezonu podkoszowcy nie maja szczescia do kontuzji. caly czas ktos z nich leci na IL. zobaczymy jak to w dalszej czesci sezonu bedzie wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Kahr.

 

Motiejunas zniszczył Chandlera. I nie ma co się dziwić - mismatch wynikający z bycia uzdolnionym tweenerem Litwina niejednemu klasycznemu PFowi zrobi krzywdę.

 

Liczyłem na 4-2 po 5 wyjazdach, jest 3-3.

 

PS. Roger - wielu ciekawych SFów w lidze nie ma. Warto to wziąć pod uwagę przed kolejnym draftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.