Skocz do zawartości

kliczko vs haye


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

'paaanie, czy pan to pan?'

 

'tak, to ja'

 

:mrgreen:

:D Ja to za dużo gruzu się chyba nawdychałem przez ostatnie lata ( to nie w sprawie Tysona :) ) tak czytałem co napisałeś to zapodałem tekst że Pindera wygląda raczej na takiego co się dobrze prowadzi, ale tak patrze na post wyżej ze o Kostyrze i jego przepitym głosie mowa i coś mi się jebło że też o Kostyrze powielasz opinię i że to on był twoim sąsiadem i pozmieniałem co żem popisał :oops: :) No to teraz sprawa jasna każdy szanujący się komentator boksu musi mocno doić ze względów zawodowych :wink: ( a serio to Pindera za inteligenty gość zeby na trzeźwo mógł w naszej rzeczywistości wytrzymać)

 

A teraz cytat z Kostyry i jego powiedzonek ( słowem chyba tylko moja śp babcia mogłaby go pod tym względem przebić) przed chwilą oglądałem powtórkę walki Chaveza jr z Luciano Cuello, no i ten Cuello ma ksywę "Mały książę" na co Kostyra " Mały książę po tej walce Cuello powinien sobie zmienić pseudonim na krwawa maska" :) Tak mała rzecz a cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmazać to ty byś mógł próbować to co sam napisałeś, ja się nie wstydzę tego i niczego nie tuszuję, dalej potwierdzam ze Mike Tyson to jeden z największych talentów jakie kiedykolwiek waga ciężka miała.

jest najlepszy eva ,najlepszy prime czy jest jednym z największych talentów eva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest najlepszy eva ,najlepszy prime czy jest jednym z największych talentów eva?

jednym z największych talentów jest najłatwiej mi napisać, ale idąc tym tropem podpisuję się pod teorię że w swoim prime, albo inaczej gdyby Cus nie zszedł z tego świata w 85 a np. w 90, to Tyson by z tym swoim talentem obił gębę Holiemu albo nawet i Lewisowi o tak mi się to widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.