Skocz do zawartości

[2016-2017] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda, że Mavs tracą Eda Davisa i to jeszcze tak tanio... Szkoda, że nie mogłem powalczyć o jego utrzymanie...

 

Pliki zaktualizowane, Day2 rozpoczęte. Prośba do Magic i Lakers - sprawdźcie czy jest ok wszystko. I potrzebuję wiedzieć, kto dostał pick Magic za rok, trzeba mu zamienić z pickiem Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, maslon bedziesz czesciej simowal etapy FA :D

 

zupelnie sie tego nie spodziewalem tzn. byla jakas tam szansa na Ebanska, jednak szanse ocenialem tutaj 50/50. natomiast Bynum mnie masakrycznie zaskoczyl, oczywiscie pozytywnie :D. bardziej spodziewalem sie, ze podpisze z Timberwolevs. plan na FA wykonany. dwa maxy rozdane, teraz trzeba sciagnac jeszcze zmiennikow. choc jesli chodzi o Celtics, to tutaj mam mega obwodowcow, ale zadnego podkoszowego. wiec Krzemo lekko przesadziles z tym pretendowaniem Celtow ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpi****lenie Ebanksa...

jesli komus masz dziekowac to chyba tylko sobie. powinienes byl zachowac do niego prawa birdowskie i przypakowac maxa. no ale jak sie oszczedza kase przy zawodniku przy ktorym oszczedzac sie nie powinno, to tak sie to wlasnie konczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może, żeby było ciekawiej teraz w każdym drafcie będziemy robić coś takiego:

Loyalty: 0

Greed: 0

Play For Winner: 0

 

fajna loteria.

niestety, nie za mojej kadencji byli tworzeni Ci zawodnicy i zupelnie nie mam pojecia jaka mogla byc przyczyna braku tych wartosci. bylem za tym aby to zmienic, ale jakos umartlo to smiercia naturalna. aby bylo ciekawiej to nadal jestem, jednak teraz to dopiero po wszystkich etapach FA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpi****lenie Ebanksa...

jesli komus masz dziekowac to chyba tylko sobie. powinienes byl zachowac do niego prawa birdowskie i przypakowac maxa. no ale jak sie oszczedza kase przy zawodniku przy ktorym oszczedzac sie nie powinno, to tak sie to wlasnie konczy.
Niezbyt jasno sie wyrazilem...Ja nie mam pretensji, ze zlozyles oferte bo to przeciez normalne i na tym gra polega....tylko chodzilo mi bardziej o popierdolonosc tej gry, w ktorym najwazniejszy jest czynnik losowy....

 

Po prostu nie da sie nie wkurwic jesli od kilku sezonow budujesz sklad wokół gracza ktory na najblizsze 10 lat ma byc liderem, a on spierdala potem do innej druzyny....

 

W sumie to co ja mam teraz robic? Szukac na gwalt z fa jakiegos podstazalego gwiazdorka, przegrywac wszystko i liczyc na kolejnego potencjalnego lidera na przyszlosc w nastepnym drafcie....moze jakies inne pomysly....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że Mavs tracą Eda Davisa i to jeszcze tak tanio... Szkoda, że nie mogłem powalczyć o jego utrzymanie...

 

Pliki zaktualizowane, Day2 rozpoczęte. Prośba do Magic i Lakers - sprawdźcie czy jest ok wszystko. I potrzebuję wiedzieć, kto dostał pick Magic za rok, trzeba mu zamienić z pickiem Lakers.

ja nic nie wiem na ten temat. sza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie da sie nie wkurwic jesli od kilku sezonow budujesz sklad wokół gracza ktory na najblizsze 10 lat ma byc liderem, a on spierdala potem do innej druzyny....

przeciez w NBA podobnie bywa. Cavs tez stracili Lebrona, nic na tym nie zyskujac. gdyby u nas w grze wszystko dalo sie przewidziec (tj. pewnym by bylo, ze koles podpisze kontrakt z bylym pracodawca), to ta gra nie mialaby sensu. a tak przynajmniej jest ciekawiej :).

 

inna sprawa, ze specjalnie zostala dodana opcja w ktorej na 100% zatrzyma sie gracza u siebie. no ale niesie sie to z tym, ze trzeba wylozyc nie mala kase. no ale jesli zawodnik jest tego wart, to nie widze przeciwskazan, aby tego nie zrobic. jak sami widzicie, na FA roznie to bywa. no i juz nie raz bylo tak, ze zawodnik decydowal sie na mniejszy kontrakt i zmienial barwy klubowe. nie za czesto sie to zdarza, ale jednak zdarza i trzeba sie z tym liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdarzało się przy superstarach? i doubt.

jak przyszedlem do ligi (kilka lat temu) to pamietam, ze ktos tam wlasnie wybral inny/mniejszy kontrakt. no i byl to jeden z naprawde dobrych zawodnikow. niestety nie pamietam dokladnie kto to byl.

 

czemu jest napisane ze ed Davis - Magic, jak poszedł do LAL?

poniewaz byla zmiana druzyn pomiedzy LAL i ORL, ktora po etapie FA zostala przeprowadzona (zapomnielismy przed 1 etapem). Piotreksuper ze swoimi zawodnikami przeszedl z Orlando do Los Angeles, a Cichy z Los Angeles do Orlando.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.