Skocz do zawartości

[2016-2017] Draft - komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec tygodnia powinniśmy ruszyć z draftem - do tego czasu mam nadzieję, że wszystkie zespoły zostaną rozdzielone i nowi GMowie będą mogli podjąć decyzje przedłużeniowe. Losowanie picków też wtedy, jak już wróci Geddo, bo ja mam loteryjny pick.

 

Jakie wrażenia z podglądnięcia rookies? Poza jumpingiem Glide'a? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wrażenia z przyszlych rookiech są pozytywne

są małe usterki (IMO) ale nic poza jumpingiem Drexlera o co kruszylbym kopie

takie tam drobiazgi

młody Drexler był bardzo szybki, Laimbeer ma 7 3pt, czyli raczej 0 szanse jakoś to rozwinąć, a jednak jakies 3 ciskal.

poza tym Magic ma śmieszny Hn w porównaniu z Passingiem (nie mówię ze zle ale fajnie to wyglada)

Cartwright wyglada niezle, Sampson ma chyba szanse byc naprawdę impact playerem,

worthy nie jest zbyt worthy, ciekaw jestem Dominique (vs Woolridge na przyklad) za pare lat.

paru niskich robi wrażenie (fat, Floyd i paru jeszcze)

natomiast mało wysokich robi wrażenie.

ale może nie popatrzylam dokładnie.

nie mamy żadnych powrotów?

to wbrew tradycji :-)

mi sie draft podoba, ale mam pick top5, wiec czemu miałbym narzekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ma za słaba zbiórkę

pierwsze 4 sezony Magica : trb 7.7 8.6 9.6 8.6

potem już było nieco gorzej ale i tak utrzymał sie z kariery na 7.1

do tego handling 40 powoduje ze Magic ma 5.0 TO. grając na PG, trochę dużo

W rookie sezonie miał 4.0

tak sobie marudze

jeszcze wyjdzie na to ze harris bedzie #1 a baron scott >> worthy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie sytuacji, w której gracz zaoferował swoje warunki kontraktu, GM przedłużył z nim kontrakt, a potem zawodnik skończył karierę.

 

Przypominam sobie że np Dre zaoferował swoje warunki kontraktu, ja je odrzuciłem, po czym Miller zakończył karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie sytuacji, w której gracz zaoferował swoje warunki kontraktu, GM przedłużył z nim kontrakt, a potem zawodnik skończył karierę.

 

Przypominam sobie że np Dre zaoferował swoje warunki kontraktu, ja je odrzuciłem, po czym Miller zakończył karierę.

pamietam ze raz sie tylko zdarzylo ze gracz skonczyl kariere majac jeszcze rok kontraktu (ostatni dlugoletniego)

Garnett w Spurs Mara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ta ocene umiejetnosci to dlatego rok temu wolalem zeby nie wprowadzac tych bylych all-starow. Zaczna sie dyskusje i rzucanie statystykami ze przeciez on mial 2,5 blk/na mecz czy 11zb i dlaczego ma tyle a nie tyle w umiejestnosciach w dzien wybierania draftu. Xamel wlasnie po to dali Magicowi i Clydowi 100 w potencjale bo maja co roku im rosnac w gore umiejetnosci. Jakby juz zrobili uksztaltowanych fajnie graczy i dali po 100 w potencjale to by byla pozniej rzez. Inna sprawa ze pozniej moze sie okazac po paru campach ze Magic czy Clyde bedzie gorszy od Byrona Scotta itd itd. Wiec dalej zaluje ze nie zostalismy przy realnych mlodych , ale teraz to juz i tak niewazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ta ocene umiejetnosci to dlatego rok temu wolalem zeby nie wprowadzac tych bylych all-starow. Zaczna sie dyskusje i rzucanie statystykami ze przeciez on mial 2,5 blk/na mecz czy 11zb i dlaczego ma tyle a nie tyle w umiejestnosciach w dzien wybierania draftu. Xamel wlasnie po to dali Magicowi i Clydowi 100 w potencjale bo maja co roku im rosnac w gore umiejetnosci. Jakby juz zrobili uksztaltowanych fajnie graczy i dali po 100 w potencjale to by byla pozniej rzez. Inna sprawa ze pozniej moze sie okazac po paru campach ze Magic czy Clyde bedzie gorszy od Byrona Scotta itd itd. Wiec dalej zaluje ze nie zostalismy przy realnych mlodych , ale teraz to juz i tak niewazne.

masz absolutna rację. z jednym wyjątkiem. wyskok nie jest skillem i nie jest rozwijane w grze. a magica się czepiam z nudów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.