Skocz do zawartości

Z gwiazdą NBA na piwo


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy jaki typ imprezy

 

z paroma pojebami, typu sjax, keynon czy zack-bo na pewno byloby ciekawie

ogolnie stara ekipa blazers bad boys, outlowy, zack-bo, sheed & bonzii, jakby ich wszystkich do kupy zebrac to mysle ze mogloby byc wybuchowo & wystrzalowo, w rozmaitym tych slow znaczeniu

 

potem typ ludzi artest czy shaq czy sheed, tez pewnie by bylo wesolo

 

childerss czy kobe gdyby miala byc nasiadowka przy piwie [obaj z tego co kojarze mieli przejebanie wysokie wyniki SAT], ogolnie Kobe jest podobno straszny mozgowiec [nie pamietam gdzie to czytalem, chyba w ksiazce shaqa]

 

steve nash z tego co kojarze to na kazdy typ imprezy sie nadaje, czlowiek orkiestra

 

no i oczywiscie Phil Jackson ;)

 

tak wogole to unikalbym ludzi z samego szczytu typu LBJ czy iverson [podaje przyklady tych, o ktorych zyciu prywatnym sporo wiadomo, pewnie grupa jest duzo szersza i niekoniecznie ograniczona do najlepiej zarabiajacych ] - jesli caly czas przebywasz w gronie ludzi, ktorych utrzymujesz i ktorzy w zwiazku z tym ci powtarzaja jaki to jestes zayebisty to nie moze ci nie odpierdolic woda sodowa, nie ma cudow

 

p.s. nie pamietam zrodla, ale po IO 2008 pamietam opinie o CP3 ze straszny burak - w skrocie chodzilo o to, ze caly czas wlazil w dupe leBronowi i Wadeowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był uprzedzony, ale wole imprezy w akademikach ze studentami niż w remizach z prostymi ludźmi :wink:

ty juz przeciez masz w akademikach zakaz wiec mozesz sie bawic tylko z prostymi ludzmi :mrgreen:

zreszta niech rzuci kamieniem ten kto na bani nie staje sie prostym czlowiekiem...

 

@rw

co do tego Kobego to chocby po tym jak udziela wywiadow widac jaki jest niesamowicie inteligentny. wiekszosc graczy gada oklepane banaly albo nawet bzdury, Kobe jest blyskotliwy.

 

a na piwo to oczywiscie z Nashem, ale poszedlbym tez wlasnie z Bryantem, Odomem, Piercem (!) i przede wszystkim JvG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był uprzedzony, ale wole imprezy w akademikach ze studentami niż w remizach z prostymi ludźmi :wink:

ty juz przeciez masz w akademikach zakaz wiec mozesz sie bawic tylko z prostymi ludzmi :mrgreen:

zreszta niech rzuci kamieniem ten kto na bani nie staje sie prostym czlowiekiem...

Po pierwsze, w jednym akademiku, w tym roku byłem w 4 różnych.

Po drugie już pogodziłem się z ludźmi i mam zaproszenie nawet na piątek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jaki typ imprezy

 

z paroma pojebami, typu sjax, keynon czy zack-bo na pewno byloby ciekawie

 

Jak czytałem jakiś wywiad, to Kenyon mówił, że zawsze siedzi gdzieś z tyłu, pije sobie drinki i nigdy nie tańczy i nie powie dlaczego, bo to jego sprawa.

 

 

 

Dobra jest historia autorów bloga, którzy zakumplowali się z Perkiem. Byli nawet na jego wieczorze kawalerskim.

 

http://deadspin.com/5793919/how-these-t ... mily-photo

 

http://hailmaryjane.com/50-pics-of-drun ... h-randoms/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat Riley i pytanie czemu zjebal Finaly w '94 roku.

John Starks, Charles Oakley-choc ten dostal jakis czas temu oklep od ochroniarzy w Las Vegas wiec to musialoby byc w jakims lokalu na uboczu co by sie za duzo w oczy nie rzucal.

Z obecnych gwiazdeczek to pewnie ktos normalniejszy jak Nowitzki, Nash, Hill, TD-pomilczelibysmy sobie troche :) Gino-ale on by pewnie tylko plakal mi w rekaw ze mu jakies linie lotnicze psa zgubily na 5 dni :) Paru jeszcze by sie znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jescze wszelcy krolowie trash talku i napinki tez pewnie daja rade na imprezach - kidd, payton, jet terry

w sumie chyba dopiero w tym roku jakos to do mnie dotarlo, ale ten jest to prawie jak payton czy cassel, gada caly czas

 

a kenyon to po prostu mysle ze boi sie ze go ktos wkurwi na imprezie

bo jak juz ktos by go wkurwil.... to po imprezie ;)

 

p.s. zastanawiajace, myslalem garnett napisalem kidd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenyon to podobno jakala straszny nawet zalozyl fundacje

ale ja podobnie im gosc bardziej popierdolony tym ciekawszy

Gortat z tego co widzialem na YT - dobry fazer

swoja droga chlopaki w NBA sie bawia i chodza legendy u nas na forum ale tak naprawde to chlopaki w NFL - ci to dopiero sie bawia - niestety stety ale chlopaki z NFL sa we wszystkim mocniejsze od chlopakow z NBA - po czesci poprzez ciagle wstrzasnienia mozgu a po czesci przez to ze NFL to gra dla mezczyzn a NBA dla pipek

 

jak pamietam ksiazke Jaysona Williamsa ktory w szeregach byl uznawany za czadera to jak pamietam opowiesc jego o KVH to sie raz napili na dwa miesiace tak wiec imprezy imprezami ale albo masz zielone pluca albo sie umiesz bawic bez alkoholu tak mysle ze to wyglada w obecnej NBA

 

a juz ta wschodzaca tatoo-free NBA to juz wogole inny rodzaj pseudo profesjonalnych sportowcow i mysle albo sie bawia inteligentnie jak Steve Nash albo jaraja jak OJ Mayo

alkohol to jest dobry dla polskich sportowcow - swoja droga niezle wsiury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. z Howardem to bym nie chciał wydaje mi się że mimo zgrywa się na takie spoko ziomka (chce być drugim Shaqiem) to pokazał w jednych all stars (chyba w Nowym Orleanie albo w Phoenix) podczas tańca z Shagiem że nie ma do siebie dystansu :/

 

ja bym sprawdził z chęcią jaki jest Kobe, Melo i Wade bo podoba mi się ich gra ale z drugiej strony mógłby się strasznie rozczarować bo Kobie pewnie z byle kim nie gada :P a taki Melo to chyba raczej taka gwiazdeczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilson Chandler, Mike B-easy i OJ Mayo to bylby sklad :D

pfffffffff, a nie lepiej spokojnie z Haywardem sobie w skrable zagrać :) Już szczególnie ten Mayo to ryzykowny koleś, kupuje jakiś syf na stacjach benzynowych później lata po lesie z torbą na głowie :wink: Beasy to już co innego kto by nie chciał zdemolować kina czy jakiegoś supermarketu, a później powiedzieć temu ochroniarzowi 100 letniemu "ty wiesz kto ja jestem" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.