Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

To juz trzeci raz, jak wrzucasz dwuznaczny komentarz zwiazany ze zjazdem. Opanuj sie :)

Cały mój rok to faceci, każda impreza to sami faceci. Są oczywiście jakieś panienki, ostatnio było 3GB :roll: ale mam już dość męskich imprez :? więc się Szak nie dziw że ejstem wyczulony na tym punkcie (i tak mam fart, bo rok niżej na moim kierunku na 80 osób jest 1 dziewczyna a u mnie 3 na 60 8) )

 

Co do kebaba, to extra szamanie :) niemożliwe że u was takich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kebaba, to extra szamanie :) niemożliwe że u was takich nie ma

Pewnie jest, ale jakos nigdy nie mialem okazji / sposobnosci / ochoty. A ze nigdy nikt w okolicy nie mial na punkcie kebabu takiej chcicy jak tutaj, to nie uznawalem dotad tego za cos szczegolnie wyjatkowego :)

 

a jak ja bym sie czula gdyby byli sami faceci? troszke niebezpieczmie 8) loqsh obronilbys mnie? :roll:

Musze cie rozczarowac. Loqsh1 to tez facet. Widzialem zdjecie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ja bym sie czula gdyby byli sami faceci? troszke niebezpieczmie 8) loqsh obronilbys mnie? :roll:

przed tymi leszczami typu pietras, gumbi, joseph itp. to jeszcze, ale szak i borys..? nieee, z ruską mafią się nie zadziera.

 

------------------------------------------------

Cały mój rok to faceci

hmm myślałem, że chodzi o rok na uczelni, ale

i tak mam fart, bo rok niżej na moim kierunku na 80 osób jest 1 dziewczyna a u mnie 3 na 60

więc pewnie chodzi o rok kalendarzowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkda, ze juniorki nie bedzie, ale pewnie jeszcze jakies spotkanka beda... udanego oblewania! :)

 

Co do jedzenia to spokojnie bedzie mozna zjesc, po dworcu pojdziemy wlasnie "zjesc" nie wazne co :) a potem do hotelu. Do niego mamy ok. 40minut jechania max. Wiec mamy troche czasu do tej 15, pod warunkiem,ze nikt nie bedzie mial opoznienia :)

 

Co do osob,ktorzy sa z Warszawy i chca przyjsc odrazu pod hale to nie ma sprawy, tylko dajcie znac wczesniej najlepiej na maila: borys@e-nba.pl ze bedziecie odrazu pod hala, jakby co niech kazdy tez ma moj tel. kontaktowy, na wyadek,gdyby sie spoznial,albo bnie mogl trafic i inny...

 

Basen proponuje sobie w takim razie darowa,bo nie ma co sie dzielic na grupy, jak i tak mamy 1-2 dni, wiec lepiej wczesniej gdzies skoczyc na miasto.

 

Jeszcze co do organizacji, nie dopytywalem sie jeszcze czy na sali jest mozliwosc puszczenia muzyki, a jesli jest to czy to sie nadaje do sluchania, ale tak czy siak sprzecik juz mam, wiec muzyka napewno bedzie :)

 

Co do koszulek to czarnych juz nie ma bo mialem ich nie duzo, moze jeszcze w przyszlosci beda, zas jak ktos chce, to oczywiscie mozna zamowic... i przyniose na zlocik. Najlepiej wtedy mnie lapac na GG (czest jestem niewidoczny,wiec piszcie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się coś, co może mieć dużne znaczenie kiedy na boisku zagra 5 zupełnie nie znających się osób. Jak się gra z kumplami to się wie kto gra z Tobą a kto przeciwko, a jak się gra na takich imprezach to często bywa, że mozna przez pomyłkę podać piłkę do nieodpowiedniej osoby :roll: . Dlatego też uważam, że rozsądnie byłoby gdyby każdy zabrał ze sobą dwie koszulki (lub jedną dwustronną :wink: ). Biała i jakaś ciemna to byłby moim zdaniem dobry pomysł. Co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się coś, co może mieć dużne znaczenie kiedy na boisku zagra 5 zupełnie nie znających się osób. Jak się gra z kumplami to się wie kto gra z Tobą a kto przeciwko, a jak się gra na takich imprezach to często bywa, że mozna przez pomyłkę podać piłkę do nieodpowiedniej osoby . Dlatego też uważam, że rozsądnie byłoby gdyby każdy zabrał ze sobą dwie koszulki (lub jedną dwustronną ). Biała i jakaś ciemna to byłby moim zdaniem dobry pomysł. Co Wy na to

Mozna tez skorzystac z starej metody, nie wymagajacej zadnych kodzulek dwoch kolorow. Jedni graja w koszulkach, drudzy bez. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl Joseph. Ja na pewno bede mial biala jako podstawowy stroj, bo w jasnych sie lepiej czuje. A druga se wezme taka w ciemnejszej barwie. A twoj pomysl Key jest tylko z pozoru taki fajny, bo jedna druzyna musi w walce podkoszowej (i nie tylko) ocierac sie o wypocone i gladkie ciala rywali, co jest i niewygodne, i niestetyczne :? Kryc takiego "naoliwionego" to nie jest bynajmniej radosc. Juz nie mowiac o tym, ze nie kazdy lubi jak mu "opona" dynda na wierzchu w trakcie gry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Key nie bądź taki mądry, ja gram z koszulka albo w ogóle 8) Niestety mam tylko czarna lub granatową (na jedno wychodzi) wiec bialej nie wyczaruje. Jednak nie sądzę zebysmy mieli jakies problemy z podawaniem piłki do przeciwników ;) jak juz to ogólnie ze zgraniem bo jak sie gra z kims obcym to on nie wie jaki jest tówj styl gry, nie mozna w ciemno podawac czy robic akcji dwójkowych, ktore na codzień na pamięc juz sie gra... Zreszta sami wiecie, po co to piszę. Ale jestem dobrej mysli, niestety cos mnie pokusilo i w środe gralem, znowu kontuzje złapałem i noga spuchnieta ale do soboty raczej będzie ok, tylko nie wiem jak w niedziele po sobotnim graniu :cry:

 

PS: http://pogoda.wp.pl/woj.html?wid=MAZ&date=2005.07.09 hmmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien zachwiał troche moje plany co do tego wyjazdu. Z tego co tu wyczytałem to ma byc przejazd metrem, dworzec to mocno oblegane miejsce z wielka iloscia osób, wiec moze byc ciezko z pozwoleniem. W sumie juz byłem na 100% pewny ze pojawie sie na dworcu ale dzisejszy dzien w znacznym stopniu zrójnował te plany. Na razie nie wiem do konca gdzie sie pojawie, bo to ze sie pojawie wogóle jest raczej pewne. Nie wiem kiedy zostanie podjeta ostateczna decyzja. Wiem ze jak bedzie to przekaze ja na kom do Gumbiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien zachwiał troche moje plany co do tego wyjazdu. Z tego co tu wyczytałem to ma byc przejazd metrem, dworzec to mocno oblegane miejsce z wielka iloscia osób, wiec moze byc ciezko z pozwoleniem. W sumie juz byłem na 100% pewny ze pojawie sie na dworcu ale dzisejszy dzien w znacznym stopniu zrójnował te plany. Na razie nie wiem do konca gdzie sie pojawie, bo to ze sie pojawie wogóle jest raczej pewne. Nie wiem kiedy zostanie podjeta ostateczna decyzja. Wiem ze jak bedzie to przekaze ja na kom do Gumbiego..

Tzn o jakim pozoleniu mówisz, bo nie za bardzo kapuje? Żeby jeździc metrem nie trzeba mieć chyba pozwolenia, tak mi sie przynajmneij wydaje bo nigdy nie jechalem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn o jakim pozoleniu mówisz, bo nie za bardzo kapuje? Żeby jeździc metrem nie trzeba mieć chyba pozwolenia, tak mi sie przynajmneij wydaje bo nigdy nie jechalem :lol:

Polecam obejrzeć wiadomości Gumbi.

 

Ja tu nie widziałem nigdzie słowa o metrze, ale jeśli miało to by być metro to może jednak zmienimy na bus czy co tam jeszcze w wawie jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn o jakim pozoleniu mówisz, bo nie za bardzo kapuje? Żeby jeździc metrem nie trzeba mieć chyba pozwolenia, tak mi sie przynajmneij wydaje bo nigdy nie jechalem :lol:

Polecam obejrzeć wiadomości Gumbi.

 

Ja tu nie widziałem nigdzie słowa o metrze, ale jeśli miało to by być metro to może jednak zmienimy na bus czy co tam jeszcze w wawie jeździ?

Wiadomosci nie oglądam, wole Fakty ;) A na serio to wiem co sie stalo (niestety :( ) tylko nie skojarzyłem tego z tym postem bo mi nie przyszlo do glowy że może o to chodzić. Rozumiem że chodzi o pozowlenie rodziców, czy coś? Poza tym w Polsce nikt nie podloży żadnych ladunków bo nawet jak terroryści bedą chcieli tu przyjechać i to zrobic, to po drodze ktoś im ukradnie materialy wybuchowe...

 

PS. K... wszystkich tych śmieci co to zrobili to tylko rozstrzelac na miejscu bez pytania, tylko kul troche szkoda :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widziałem nigdzie słowa o metrze, ale jeśli miało to by być metro to może jednak zmienimy na bus czy co tam jeszcze w wawie jeździ?

No fakt szukałem te posty Borysa które miały o tym mówic i ostatecznie nie znalazłem, czyli metro to byc moze tylko mój wymysł. ale szczerze mówiac to jak mamy gdzies jechac to od razu do głowy przyszło mi metro. Wiec Borys jedziemy tym metrem czy jakos inaczej sie sprawe załatwia? Taki oficjalny komunikta :wink:

 

Rozumiem że chodzi o pozowlenie rodziców, czy coś?

Tak dokładnie o to chodzi. jestem jeszcze w tym wieku ze jednak ktos sprawuje nade mna pełną kontrole i niestety musze sie podporzadkowac. Tyle czasu ich namawiałem,. tłumaczyłem z tym Dworcem ze sie zgodzili a dzisiaj wszyskot poszło sie kochac, cały misterny plan poszedł w p.... :evil: ale moze jeszcze uda sie cos wykombinowac... Teraz po tym co sie stało nie chca mnie tak łątwo pusic samego(nie przekonasz ze bedziesz z 19 innych osób..) w jakies zaludione miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosci nie oglądam, wole Fakty ;) A na serio to wiem co sie stalo (niestety :( ) tylko nie skojarzyłem tego z tym postem bo mi nie przyszlo do glowy że może o to chodzić.

No wlasnie KarSp wyrazaj sie precyzyjniej. Ostatnie jakies wiadomosci ogladalem o 17.00 i juz myslalem, ze przez te pare godzin co mnie nie bylo Kaczynski wymyslil jakies obowiazki posiadania pozwolen czy cos. No bo kto go / naszych wladz tam wie. To, ze w Londynie byl zamach na metro, to jeszcze u nas gotowi zamknac warszawskie metro. Ale mam nadzieje, ze nikt sie nie da zwariowac. Swoja droga to czym my w ogole mozemy jechac, skoro na autobus tez byl zamach? Tramwajem? Mozna tez na piechote, zamachy na piechurow to chyba rzadsza sprawa... Na moj gust, to dni po zamachu sa zawsze najbezpieczniejsze, bo wszystkie sluzby sa postawione na nogi. Tak samo loty zaraz po pamietnym 11 wrzesnia byly chyba najbezpieczniejszymi w dziejach lotnictwa :)

 

Ja tam mysle, ze zadnych przeszukan i rewizji nie bedzie i uda sie spokojnie dojechac, bez spoznien itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to czym my w ogole mozemy jechac, skoro na autobus tez byl zamach? Tramwajem? Mozna tez na piechote, zamachy na piechurow to chyba rzadsza sprawa...

Z zajęć prawdopodobieństwa wyniosłem taką cenną zasadę. Jakie jest prawdopodobieństwo, że w autobusie/metrze/tramwaju jest bomba? 1/1000 A jakie jest prawdopodobieństwo, że w autobusie/metrze/tramwaju są 2 niezależne bomby? 1/1000000 Pytanie: Jak obniżyć prawdopodobieństwo zamachu na autobus/metro/tramwaj którym chcesz jechać? Weź ze sobą bombę :)

 

a tam mysle, ze zadnych przeszukan i rewizji nie bedzie i uda sie spokojnie dojechac, bez spoznien itd

Nie no myślę, że nawet jak będą to nam naszych flaszek nie zabiorą :) mam tylko nadzieję, że inni, tak jak ja z Szakiem, nie przyjadą z pustymi rękami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim, napiszę coś off-topic bo widzę że tu wszyscy zamachami się zajmują :) Ostatnio mało pisałem na sixers i trochę mnie nie było na forum ale to z powodu matury i egzaminów na studia. W każdym razie deklaruję przybycie na kosza choć musze niestety zaznaczyć że ze względu na ostry zapierdol wpadnę tylko na ok 2 godzinki w sobotę.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska .

 

HOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejszy dzien byl dosc przykry, oby wiecej takich informacji nie bylo. Co do metra,to akorat wszystko mamy tak rozlozone (hotel,sala...),ze metro nam wrecz nie pasuje w przemieszczaniu sie. Bedziemy koszystac tylko z autobusow i tramwai.

 

Jednoczesniej tez informuje,ze gdyby ktos mial jakies ostatnie pilne pytania w sprawie spotkania... to najlepiej wysylajcie juz smsy, albo poprostu dzwoncie, bo zostalo juz w sumie malo czasu i troche jeste zabiegany,wiec moge nie zdarzyc odpowiedziec na pytania na forum... (tel.: 0-888-900-901).

 

No i miejscie wszyscy komorki w sobote wlaczone,jakby kogos nie bylo miedzy 10-11,to bede sie kontaktowac. Rozumiem,ze wszyscy beda miedzy umawianymi godzinami, jesli ktos bedzie pozniej,to niech wysle mi smsa.

 

Ponizej umieszczam moje zdjecie,zebysmy sie napewno rozpoznali :)

 

Dołączona grafika lepszego na dysku nie mialem :)

 

Jesli chodzi o miejsce zbiorki, to w obrebie palacu za bardzo miejsca oddalonego, ktore latwo mozna by rozpoznac,za bardzo nie ma,bo jedyne przejscia dookola to sa podziemne,w ktorych mozna sie lekko pogubic lub tez gora przez jezdnie,ale na ktorej nie ma pasow.

 

Tak wiec ustalam, ze spotykamy sie w HALI GLOWNEJ (KASY), patrzac na kasy (bedzie ich caly rzad,okolo 20) to przy najbardziej po prawej.

 

Jednak nie bedziemy tak stac cala grupa, wszystko wyglada tak. Przyjezdzasz na dworzec, slesz smska lub dzwonisz: "zaraz bede przy kasie, w holu glownym przy tej najbardziej po prawej".

 

Ja opuszczam grupe,ktora bedzie zapewne stac gdzies na zewnatrz niedaleko dworca i wychodze po ta osobe. Jakby bylo zajete... to napeno nie to,ze mam wylaczony tel,tylko to,ze ktos pewnie dzwoni takze probujcie dzwonic co jakis czas.

 

Tego przypominac raczej nie musze, ale niech kazdy sobie spisze adresy hotelu i sali na wszelki wypadek, no i tel. do mnie! Mam nadzieje,ze wszystko przebiegnie sprawnie i wszyscy sie zjawia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...przepraszam ze narobie troche balaganu, ale mam kontakt jedynie z Gumbi, bo jestem z okolic poznania i dzisiaj sie okazalo ze chyba pojade, wiec nie chce robic zamieszania duzego, wiec moze ktos mi podesle na PM wazne informacje,bo jestem w pracy i nie mam niesety czasu przejrzenia calego tego tematu i innych w zwiazku co do zajazdu (chodzi mi np o takie pierdoly jak stroje do grania czy bierzemy jakie konkretne kolory? i inne takie pierdoly, bo reszte mysle ze potem dogadam juz z Gumbim,ale nie wiem o ktorej bede mogl to zrobic...) z gory dzieki...

 

EDIT by BORYS: Jakby co juz odpisuje Szakilowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.