Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Szak: Co do godz. spotkania,to mysle,z ejka bedzie troche pozniej to nic sie nie stanie.

Spoko. Jak wszystko bedzie tak, jak teraz to widze, to najpewniej uda sie spokojnie zdazyc.

 

Poprostu jakby co niech kazdy wezmie kompielowki. :)

Tylko jest to chyba sport nie dla 20 osób .... a szkoda

gdyby wszyscy wzięli tylko kąpielówki

Eee, a to wszystko trzeba wynajmowac jako grupa, albo wszedzie lazic "w kupie"? Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie. Ze sportu to jade pograc w kosza i akurat w tej sprawie nie mam zamiaru ulec presji tlumu 8)

 

PS. Borys, koszulkę to ja już chyba odbiorę osobiście ;]

Wlasnie. Tez mialem jakis czas temu chrapke na taka jedna czarna z logo NBA, ale dzis wchodze na strone, klikam w koszulki, a tam jakis nowy layout, nowa firma (?) i tylko 10 wzorow, bez tego co mi sie podobal :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam zje... dzień i wszystko od rana sie pier.... czego podsumowaniem była wiadomosc o śmierci dziadka, który juz od jakiegogos czasu chorował. W zwiazku z tym jesli pogrzeb bedzie w sobote lub niedziele to wiadomo, nici z wyjazdu. Jak tylko bede wiedzial to dam znac.

 

 

Jeśli jednak bedzie wczesniej/później to nic sie nie zmienia, a co do basenu to ja odpadam bo podobnie jak Michael Jordan ;) nie umiem płtywać, o czy już pisalem.

 

PS. Lista uczestników ponownie ukatualniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym jesli pogrzeb bedzie w sobote lub niedziele to wiadomo, nici z wyjazdu. Jak tylko bede wiedzial to dam znac.

 

Pogrzeb powinnien być w czwartek, przewaznie jest 3 dni od smierci, no góra 4. Także może się wyrobisz.

 

P.S: Kondolencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym jesli pogrzeb bedzie w sobote lub niedziele to wiadomo, nici z wyjazdu. Jak tylko bede wiedzial to dam znac.

 

Pogrzeb powinnien być w czwartek, przewaznie jest 3 dni od smierci, no góra 4. Także może się wyrobisz.

 

P.S: Kondolencje.

Dzięki master. Ja na szczęście na razie nie mam doswiadczenia z pogrzebami, oby bylo jak mówisz. EDIT. temat zamknięty, pogrzeb w czwartek.

 

Eee, a to wszystko trzeba wynajmowac jako grupa, albo wszedzie lazic "w kupie"? Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie. Ze sportu to jade pograc w kosza i akurat w tej sprawie nie mam zamiaru ulec presji tlumu 8)

 

PS. Borys, koszulkę to ja już chyba odbiorę osobiście ;]

Wlasnie. Tez mialem jakis czas temu chrapke na taka jedna czarna z logo NBA, ale dzis wchodze na strone, klikam w koszulki, a tam jakis nowy layout, nowa firma (?) i tylko 10 wzorow, bez tego co mi sie podobal :cry:

To jest nas dwóch, Szak. Pójdziemy sobie w tenisa albo cos popykać ;) Co do koszulek to ja tez bym chcial byc może tą czarna i na pewno tą Iversona której nie mam, więc mam nadzieje że Borys szybko uszyje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście na razie nie mam doswiadczenia z pogrzebami, oby bylo jak mówisz.

 

Ja tam tez za bardzo doświadczenia nie mam, ale to taki katolicki zwyczaj, że 3 dni po smierci, więc raczej powinno tak być, chyba że inne wyznanie, bo tam sie nie orientuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy współczucia i ode mnie Gumbi....nie dość że straszna wiadomość, to jeszcze na dodatek coś w rodzaju "nieszczęścia w nieszczęściu"....:(

 

ja chciałem się także zapytać jak to będzie ze spotkaniem tych co mieszkają w Warszawie z przyjezdnymi? chyba nie ma sensu żebyśmy spotykali się na dworcu i myślę, że możemy się spotkać przed halą o 15, nie?

 

a skoro mam już kontakt z Borysem, to mam pytanko czy możliwe jest zamówienie sobie jakiejś koszulki i odebranie jej na zjeździe? ja marzę o takiej Jazz co ma Gimmie....

jeśli nawet nie, to czy chociaż złożenie zamówienia byłoby możliwe?....

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem się także zapytać jak to będzie ze spotkaniem tych co mieszkają w Warszawie z przyjezdnymi? chyba nie ma sensu żebyśmy spotykali się na dworcu i myślę, że możemy się spotkać przed halą o 15, nie?

Myślę, że każdy jak chce to przyjdzie. Mam nadzieję, że taki Karczuś, Miodas i przede wszystkim Qpa (że o Dorocie już nie wspomnę :) ) zjawią się wcześniej, bo po co czekać z zapoznaniem się :)

 

PS. Kondolencje Gumbi. Na szczęściej dasz radę być na zjeździe. Chyba sumienie nie dałoby mi spokoju męczyć tylko Josepha :) aa, przecież master jeszcze będzie :twisted: no to nudzić się nie będziemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba na zjazd wyrusze z Karczusiem wiec jak on załorzy Bryanta Laughing

Ja w swoim Bryancie zamierzam grac, co by Joseph'a draznic ;)

 

Myślę, że każdy jak chce to przyjdzie. Mam nadzieję, że taki Karczuś, Miodas i przede wszystkim Qpa (że o Dorocie już nie wspomnę Smile ) zjawią się wcześniej, bo po co czekać z zapoznaniem się Smile

Jestem zdecydowanie za ;) Spotkac sie, na jakies zarcie podskoczyc itp. Jedyny minus to zakwaterowanie sie w hotelu, ale mam nadzieje ze dlugo Wam to nie zajmie.

Takie spotkanie sie o 15 pod hala, zagranie meczu i do domu troche mija sie z celem. Na hali bedziemy przede wszystkim grac, wiec omineloby nas jakies blizsze zapoznawanie sie, dyskutowanie itp. Greg, nie ma sie co izolowac ;) Wpadamy pod dworzec, idziemy na kebab i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie.

podpisuję się obiema ręcami. pływanie niet.

ale hej! było tu parę takich co to się przechwalało kto jest zajebisty bo szybko pływa - czyżby ktoś mógł komuś coś udowodnić? pietras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie.

podpisuję się obiema ręcami. pływanie niet.

ale hej! było tu parę takich co to się przechwalało kto jest zajebisty bo szybko pływa - czyżby ktoś mógł komuś coś udowodnić? pietras?

Jestem :twisted: i chętnie Ci udowodnię co tylko będziesz chciał :) ale od razu mówię, że sam tam nie wskoczę :)

 

Wpadamy pod dworzec, idziemy na kebab i tyle

i gitara :)

 

Pietras stawie się wcześniej i do kebaba proponuje browar :)

browar przed grą? nee, nie chcę zejść poniżej 60% za trzy :lol: :wink:

 

Ty masz cały strój zółty Brayanta ja fioletowy o człowieku :) ) ale byłoby :)

o LOL, to ja biorę swoją białą koszulkę Bryanta i mamy komplet :lol::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja Karczuś - ja bardziej napaliłem się na gierkę z forumowiczami i nie doceniłem oczywistych wolorów towarzyskich spotkania:)

no to stawiam się rzecz jasna na dworzec na zbiórkę ze wszystkimi i cosik zwiedzimy szybko i na kebab się wpadnie (jeśli będzie nam się chciało stać w długawej kolejce, która mu zawsze towarzyszy)....

a po tej rozgrzewce po południu na basket....mnie pasi:D

super się zapowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie.

podpisuję się obiema ręcami. pływanie niet.

ale hej! było tu parę takich co to się przechwalało kto jest zajebisty bo szybko pływa - czyżby ktoś mógł komuś coś udowodnić? pietras?

Jestem :twisted: i chętnie Ci udowodnię co tylko będziesz chciał :) ale od razu mówię, że sam tam nie wskoczę :)

 

Wpadamy pod dworzec, idziemy na kebab i tyle

i gitara :)

To my cie tam sami wrzucimy, bedzie zabawa fajna :)

 

Co do kebabu, to zaraz po dworcu przed hotelem rozumiem? Bo u mnie to tak wyglada, ze wole nie jest zaraz przed koszem bo mnie kolka łapie. Jak mam zjeść kebab to po takich daniach mnie zawsze bardzo suszy, wiec rzeczywiscie jakies piwko czy duzo picia by sie przydało. Wiec proponuje to w miare szybko zjeść... Zwlaszcza jak ma byc tyle złota i purpury na bosiko, bo wtedy moze się zdarzyć zwrócenie obiadku :twisted:

 

Obecnie jestem w trakcie negocjacji, ale pociagiem byc moze bede jechał razem z Szakilem, którego postaram sie w te 2.5h nawrócić z kibicowania Lakers na Sixers :) Co do Qpy i juniora o ktorych pisał Pietruś, to oni jadą czy nie, bo nie potwierdzili jeszcze. Wypytajcie rózne znane osoby z forum, które tu jeszcze nie pisały nic i nie wiadomo, czy jadą. Bo lepiej a początku wiedzieć ile bedzie osób.

 

Co do powrotu to mam pociagi o 18, 19 i przed 23, moge jechać obojetnie o której. Na pewno nie wcześniej, najwyzej sobie tą wasza stolice pozwiedzam bo nigdy nie byłem, pójdę pod sejm i bede polował na tego gnojka Giertycha albo coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sumienie nie dałoby mi spokoju męczyć tylko Josepha

Już Ci pisałem na gg. Będziesz podskakiwał za dużo, to Cie zgubie gdzieś po drodze i nie trafisz na Centralny 8)

Ja w swoim Bryancie zamierzam grac, co by Joseph'a draznic

A nosek to Ci się już ładnie pozrastał :roll: Jak co to ja mogę co nieco poprawic :wink:

Ja swojego MJa nie biore, bo żal mi go nawet normalnie nosić, a o graniu w nim nawet mowy niema :)

do kebaba proponuje browar

Tak poważnie to niewiem czy to będzie dobry pomysł. Wszystko uzaleznione będzie od godziny. Jeśli tak ok 12 pójdziemy coś zjeść to może mały Heinekenek do smarzonego miąska nie będzie złym pomysłem :twisted:

O kolejki bym się nie martwił. Wprawdzie zawsze byłem tam tylko z żoną, ale jak wpadniemy w ok 20ścia osób to ktoś się może rozmyśli i zrezygnuje ze stania w kolejce :roll:

Jestem i chętnie Ci udowodnię co tylko będziesz chciał

To ja rozumiem że Wy chcecie być razem w pokoju :lol:

Co do powrotu to mam pociagi o 18, 19 i przed 23, moge jechać obojetnie o której.

Ja mam ostatni bus o 18.30 więc jak coś to zostanę z Tobą :wink:

pójdę pod sejm i bede polował na tego gnojka Giertycha albo coś

Może być problem ze złapaniem Giertycha, bo niedługo żniwa i wieśniaki mają kupę roboty :D

 

Aha to już postanowione. Swoją piłkę wezmę. Stwierdziłem, że nie będzie z tym problemu, a napewno się przyda. Skórka i hala to idealne połączenie 8) . Aparat cyfrowy też biorę (żona pozwoliła :roll: ).

Co do basenu to napiszę tylko tyle, że nie dość że drogo jak cholera (u nas 6zł studenci) to jeszcze obowiązkowe czepki (u nas "łysi" nie muszą). Pływac lubię i często korzystam z takich rozrywek, ale czy pójdę popływać w Wawie jeszcze niewiem. Wszystko uzależniam od liczby chętnych i zasobów finansowych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem na gg. Będziesz podskakiwał za dużo, to Cie zgubie gdzieś po drodze i nie trafisz na Centralny Cool

A nosek to Ci się już ładnie pozrastał Rolling Eyes Jak co to ja mogę co nieco poprawic Wink

ak wpadniemy w ok 20ścia osób to ktoś się może rozmyśli i zrezygnuje ze stania w kolejce Rolling Eyes

A Ty Joseph co tak wszystkich terroryzujesz ? :) Swoja droga ile masz wzrostu ? Bo mam tendencje do uderzania lokciem w twarz przy naskoku ;)

 

Tak poważnie to niewiem czy to będzie dobry pomysł. Wszystko uzaleznione będzie od godziny. Jeśli tak ok 12 pójdziemy coś zjeść to może mały Heinekenek do smarzonego miąska nie będzie złym pomysłem Twisted Evil

Mysle ze gdyby byla jakas wczesna godzina, to mozna pojsc na kebab, kupic piwko i na spokojnie gdzies usiasc. Wiadomo ze na 30 min przed meczem nie ma co sie obzerac ;) Ale ok. 12 - 13 czemu nie? Ja jestem zdecydowanie za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety z przykroscia musze powiedziec, ze mnie nie bedzie :( wczoraj sie obronilam i zgodnie z przewidywaniami w czwartek jade do Zakopca, troszke to oblac

bawcie sie wiec panowie dobrze, tylko grzecznie 8) i czekam na relacje!!

To z nami oblać nie możesz? Oj nieladnie... :cry: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze mowiac nie jestem fanem basenow i pluskania sie, wiec na mnie nie liczcie.

podpisuję się obiema ręcami. pływanie niet.

ale hej! było tu parę takich co to się przechwalało kto jest zajebisty bo szybko pływa - czyżby ktoś mógł komuś coś udowodnić? pietras?

Jestem :twisted: i chętnie Ci udowodnię co tylko będziesz chciał :) ale od razu mówię, że sam tam nie wskoczę :)

 

Ja bym z Toba chetnie wskoczył i pokazał ci jak sie pływa naprawde szybko ale nie dam rady przyjechac :evil: ale za rok bede napewno :twisted: i wtedy ci pokaze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z Toba chetnie wskoczył i pokazał ci jak sie pływa naprawde szybko ale nie dam rady przyjechac :evil: ale za rok bede napewno :twisted: i wtedy ci pokaze :twisted:

Nie przyjeżdżasz? Szkoda, pokazałbym Ci jak się pływa 100m w czasie jak Ty ledwo 25 byś zdążył :twisted: Od razu mówię, że nikomu innemu nie będę tego udowadniał :P

 

wczoraj sie obronilam i zgodnie z przewidywaniami w czwartek jade do Zakopca, troszke to oblac

:( No to będzie gay party :? Przynajmnije ten co dostanie nagrodę funny geya będzie się czuł swobodnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie gay party :?

To juz trzeci raz, jak wrzucasz dwuznaczny komentarz zwiazany ze zjazdem. Opanuj sie :) Taka to juz dyscyplina, ze glownie faceci sie tym parają i beda przewazac na zjezdzie tematycznego forum. Szkoda, ze nie bedzie juniorki, ale jesli myslisz, ze jedna dziewczyna zmieni cos co nazywasz "gay party" w "hetero party" to jestes w bledzie. Juz predzej by to byla słaba proba odwrocenia uwagi :wink: *. No coz, trudno.

 

Druga sprawa to chcialbym, zeby juz byla sobota, bo wiecej pisania o kebabie nie zniose. Kabab to, kebab tamto... Zaraz kebab bedzie oficjalnym pokarmem tego forum :P Niech juz sie to znajdzie w moim zoladku, zebym wiedzial co to za cudo, ze od kilku dni codziennie sie o tym wspomina :)

 

 

 

 

 

* - tak, wiem, ze PI3TR45 zartowal i moja odpowiedz tez jest zartem (zeby nie bylo, ze na serio do tego podszedlem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.