Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

KarSp zajżyj do jednego z innych tematów o Zjeździe. Tam Borys dał namiary na halę (nawet stronka www jest ), ale przecież zbiórka ma być pod Centralnym wic nie musiałbyś czekać pod halą

 

Ok, znalazlem :) Poczatkowo myślałem ze pojde tylko na sam mecz, i poczekam pod hala, ale teraz jestem blizszy wersji ze zbieramy sie razem z Wami pod centralnym i razem z Wami pojade na hale.

 

Mi to obojętne, chociaż jakbym miał zawołać KarSp to chyba bym sobie język połamał

Karol, Kar, ewentulanie jak w szkole czasme krzyknał czyli Stew, nie wiem czemu, ale juz sie w jakims stopniu prezzwyczaiłem :P ale i tak najczesciej i najlepiej po imienu.

 

Ja raczej nie będe w koszulce NBA bo takowej nie posiadam

NIestety ja tez nie mam koszulki z NBA, ani e-nba.pl (kiedys planowalem kupic, ale jakos z czasem gdzies sie zgubiła ta inicjatywa :x ) wiec ja przyjde normalnie ubrany.

 

dlaczego?

What? :twisted: :wink:

 

dlaczego jej pokazałeś temat 'zdjęcia forumowiczów'?

i tu sie zdziwisz bo nie pokazałem :P 8) Wcezsniej planowełem tylko na hale wiec nie trudno bedzie Was rozpoznac, zreszta ja z tematu o zdejcaiach forumowiczów Was rozpoznam wiec dam jej nazwijmy to umowione znaki :wink: Teraz jest troche inaczej, ale i tak pewnie kogos rozopoznam wiec juz z nim zostane. NIe bój nic, nikogo nie widziałą.

 

haha, już widzę te połamane języki na mojej ksywie, albo koślawe wymawiania typu lokszi itp. jak dla Was, możecie mi mówić po nazwisku - podam je Wam na miejscu

Zobaczy sie, po nazwiku w sumie tez moze byc, po imieniu tez, ewentualnie moze ktos zechce po ksywce. Damy rade :D

 

Antek i KarSp, no chyba wpadniecie z nami razem przed mecze zjeść cos i pogadać, a nie tak po wieśniacku od razu grać...

Pracuje nad tą inicjatywą, i jak pisałem wyzej raczej pojawie sie na Dworcu :) ale to jeszce nic pewnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcezsniej planowełem tylko na hale wiec nie trudno bedzie Was rozpoznac, zreszta ja z tematu o zdejcaiach forumowiczów Was rozpoznam wiec dam jej nazwijmy to umowione znaki :wink: Teraz jest troche inaczej, ale i tak pewnie kogos rozopoznam wiec juz z nim zostane. NIe bój nic, nikogo nie widziałą

No to zapodaj też jej zdjęcie, żebyśmy Ciebie poznali, tak na wszelki wypadek :twisted: Wiesz, tłum będzie duży, możemy się nie znaleźć :) Pozatym co to tak odrazu ją wypraszać, mogłaby zostać :twisted: chyba by się nikt nie obraził :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcezsniej planowełem tylko na hale wiec nie trudno bedzie Was rozpoznac, zreszta ja z tematu o zdejcaiach forumowiczów Was rozpoznam wiec dam jej nazwijmy to umowione znaki :wink: Teraz jest troche inaczej, ale i tak pewnie kogos rozopoznam wiec juz z nim zostane. NIe bój nic, nikogo nie widziałą

No to zapodaj też jej zdjęcie, żebyśmy Ciebie poznali, tak na wszelki wypadek :twisted: Wiesz, tłum będzie duży, możemy się nie znaleźć :) Pozatym co to tak odrazu ją wypraszać, mogłaby zostać :twisted: chyba by się nikt nie obraził :wink:

Zawsze można jakieś hasło wymyslić, np. widzi sie kolesia który moze byc z forum to sie podchodzi do niego i rzuca hasło "Spurs zdobyli w tym sezonie mistrzostwo", a on bedzie musiał odpowiedzieć "a za rok zrobią to Sixers" i jak to zrobi to juz wiadomo, ze zna hasło i to "nasz" człowiek 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapodaj też jej zdjęcie, żebyśmy Ciebie poznali, tak na wszelki wypadek Wiesz, tłum będzie duży, możemy się nie znaleźć Pozatym co to tak odrazu ją wypraszać, mogłaby zostać chyba by się nikt nie obraził

Ona powiedzialą ze musi najpierw zobaczyc zdjecia forumowiczow a Loqsh1 bardzo sie oburzył ze chcialem je Jej pokazac wiec lipa :roll: A tak na powaznie to masz linka

 

http://img17.imageshack.us/my.php?image ... 0370mm.jpg - moja siostra :P Jakby co to jest w moim wieku. Mam nadzieje ze sie w tłumie znajdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zgaduję, że ma na imię albo Karina (pozdro Gumbi ;) ), albo karolina ;)

i wcale nie musi tak od razu uciekać - pomyślimy od wyjątku od reguły 'brak osób trzecich' ;)

 

EDIT: pietras, pomyślałem o tym samym. tuba za bluźnierstwo ;) (oczywiście chodziło mi o to hasło z sixers a nie więzieniem :) (a już na pewno nie więźniem, łeee) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można jakieś hasło wymyslić, np. widzi sie kolesia który moze byc z forum to sie podchodzi do niego i rzuca hasło "Spurs zdobyli w tym sezonie mistrzostwo", a on bedzie musiał odpowiedzieć "a za rok zrobią to Sixers" i jak to zrobi to juz wiadomo, ze zna hasło i to "nasz" człowiek 8) :lol:

jak ktoś się w ten sposób odezwie do mnie na ulicy to oznacza tylko jedno - chce być sklepany :twisted: więc lepiej Gumbas nie próbuj :twisted:

 

loqsh, za stary jesteś :) na stare lata do więźnia Cię ciągnie :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh, za stary jesteś :) na stare lata do więźnia Cię ciągnie :P :wink:

A ty sie nie sugeruj wykladnia prawa z amerykanskich filmow 8)

 

Zreszta wy to macie problem. Pare facjat sie widzialo na zdjeciach, to sie powinno wylapac. Jak stoi grupka ludzi (szczegolnie jesli to bedzie umowione miejsce nie typu dworzec, ale konkretna lokacja na dworcu), to nie musita kojarzyc wszystkich twarzy, wystarczy, ze jedna lub dwie podpada pod rysopis i voila. A z hasel, to zamiast wymyslac jakies nieprawdopodobienstwa, jak to Gumbiego, to wystarczy spytac "Eee, yhemm, wy na zlot?" i po klopocie. Nie trzeba zadnych szczegolow podawac jak adres strony, forum itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem ze na zjezdzie sie niestety nie pojawie. Sorry Szak, Master, Wróbel za kłopot. Niestety jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu. Załatwiołem sobie staż w Urzedzie Miasta i od 8 Lipca bęe tam już "pracowac" więc chyba mnie zrozumicie.. Miałem nadzieje, że jak by to wypalilo to zaczne dopiero w połowie Lipca lub gdyby nie wypaliło to nie miałbym problemu jednak od 8 zaczynają sie jakieś kursy i musze być. Przepraszam jeszcze raz i za "łudzenie" tym, że może pojedziemy razem wspólnie samochodem..

 

Pozatym życze miłej zabawy i czekam na foty z spotkania. A ja może zjawie się za rok.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z przykrocia podobnie do Michalika raczej sie nie pojawie. Gosc, u ktorego mialem zaliczac jest nieuchytny po za terminami na uczelni. A ja mam u niego zal 9.07. Gdyby jeszcze ta zalka byla w godz dopoludniowych to mogl bym po niej jechac, niestety jest o 16:30 co praktycznie dyskwalifikuje jakiekolwiek szanse na moj wyjazd. Z przykroscia oznajmiam, ze nie pojawie sie na zjezdzie. Oczekuje po zjezdzie jakiegos obszernego reportazu bogato okraszonego fotami. Bawcie sie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loqsh, za stary jesteś :) na stare lata do więźnia Cię ciągnie :P :wink:

A ty sie nie sugeruj wykladnia prawa z amerykanskich filmow 8)

 

Zreszta wy to macie problem. Pare facjat sie widzialo na zdjeciach, to sie powinno wylapac. Jak stoi grupka ludzi (szczegolnie jesli to bedzie umowione miejsce nie typu dworzec, ale konkretna lokacja na dworcu), to nie musita kojarzyc wszystkich twarzy, wystarczy, ze jedna lub dwie podpada pod rysopis i voila. A z hasel, to zamiast wymyslac jakies nieprawdopodobienstwa, jak to Gumbiego, to wystarczy spytac "Eee, yhemm, wy na zlot?" i po klopocie. Nie trzeba zadnych szczegolow podawac jak adres strony, forum itd. :)

Zgadzam sie, imho od razu bedzie widac kto jest od nas a kto nie, jak nie po koszulkach to zawsze sie jakos skojarzy. Z haslem Szak to byl zart nie wiem czy zalapales, wiec na wszelki wypadek pisze, zebys nie myslal ze ja tak na powaznie ;) Bo przeciez kazdy wie kto jest i bedzie mistrzem :twisted:

 

Mich@lik, Key :-(

RIP* [']

 

 

*Rzucajcie (to) I Przyjeżdżajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik :? , a ten urzad to w soboty i niedzie tez pracuje (te kursy ma?). Ehh, szkoda. Key - to samo :? W takim razie trzeba posufrowac w necie i wybadac, jak tam wyglada oferta PKP. I skoro zbiorka w stolycy ma byc do 11, to trzeba bedzie mega wczesnie wyjechac. Chyba, ze by sie troche spoznic :roll: Sprobuje juz jutro cos posprawdzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Key'a nie bedzie to moze wpadne :wink: Oczywiscie zartuje. Nie wypowiadalem sie dotychczas w tym temacie bo nie bylem pewien czy bede w miescie w tych dniach, w ktorych ma sie odbyc zlot. Teraz tez nie jestem jeszcze pewien, bo zawsze moze mi cos wypasc w ostatniej chwili, ale zeby nie oglaszac sie na dzien przed zlotem to robie to teraz. Na dzien dzisiejszy moge powiedziec, ze na 80% bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tylko mnie nie zjebcie

 

Ważne pytanie:

Kiedy dokładnie (ok, mniej więcej) wszyscy zamierzają się rozjeżdżać ?

Jest to dla mnie dość istotne, bo jak w niedzielę z rana, albo w sobotę wieczorem, to wrócę (piszę, jakbym przyjechał na 100% hehe, a to nie jest jeszcze pewne) sobie porannym niedzielnym pociągiem. Jeśli jednak niedziela też jest przewidziana jako "forumowa", to pojechałbym w nocy z niedzieli na poniedziałek (bo w poniedziałek muszę być o 18 w pracy)

 

Pozdro

 

I ile ma być w końcu osób ?

 

PS. Wziąłbym aparat, ale się o niego boję stąd prosba do miejscowych (Stro) ... weźcie aparaty, porobimy setki fotek, a potem porozsyłamy sobie nawzajem. Szkoda by było nie uwiecznić takiego zjazdu. A potem się wrzuci na forum fotki z krótkimi komentarzami, opisami meczy, opisami rzeczy które robiliśmy itp .... taka historyjka całego zlotu. Ja mógłbym się tym nawet zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MuM zapraszam do specjalnego tamatu w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystki pytania

http://www.e-nba.pl//forum/viewtopic.php?t=1554

 

Aparatów powinn być sporo, a co do niedzieli to planujemy jakieś granie (tylko już pod chmurką), a godziny odjazdu będą chyba uzależnione od poszczególnych osób. Ale myślę, że tak ok 15-17 powinno się zakończyć 8) . Ja ostatni bus mam o 18.30 (potem już klasa biznesowa jeździ, a ja w biznesie nie robię to i portfel mam chudszy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik :? , a ten urzad to w soboty i niedzie tez pracuje (te kursy ma?).

No własnie wyżej pisałem i sam byłem zdziwiony bo jakoś nie proporcionalnie się to zaczyna od 8 kurs[y] przygotowawcze a właściwy staż zaczynam dopier 18... maiłem nadzieje, że uda się te 2 sprawy jakoś pogodzić ale jak widać nie da rady.. Chłopaki nawet nie wiecie jak chciałem przyjechać na te spotkanie was wszystkich osobiście poznać a tu taki h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec powyższego ja niestety nie zjawie się na zjeździe. Nie tylko z powodu braku dojazdu (dzięki Szak za pomoc z PKP), ale głównie z powodów finansowych. Pierwsze pieniążki jakie będe miał to dopiero 22-24 lipca, ale nie dość, że to już będzie historia, to jeszcze wybieram się nad morze czarne (na Ukraine) i muze mieć "zaplecze".

 

Bawić się dobrze, dziewczyn za dużo nie podrywać, nie pić za wiele i grać jak w NBA panowie. Czekam na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zgaduję, że ma na imię albo Karina (pozdro Gumbi ), albo karolina

Widac nie masz szczescia w zgadywainu, 2 pudłą...

 

Qrde skłąd sie sypie, Wróbel, Mich@lik, Key.... Szkoda....

 

A ja mam takie pytanie, Co z kasa? Borys pisze ile płącimi, ale jak dostarczyc te pieniadze to juz nie wiadomo... :roll: Przelewem na konto, czy kazdy bierze ze soba i tam daje odpowiedzialnej za to osobie? Swoja droga ja juz mam przyszykowane 20zl na hale, ewentulanie jak za duzo to sie troche zmniejszy, a nocleg mam gdzie indziej(u siostry :wink: ) wiec za hotel nie płące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI CHODZI O PIENIADZE TO NIC NIE JEST PLATNE Z GORY, CZYLI PIENIAZKI BIERZEMY POPROSTU ZE SOBA I OPLACAMY WSZYSTKO NA MIEJSCU.

 

Takze, nie ma zadnych wplat na konto itp. Co do planow na nastepny dzien, to w tym momencie zadnych nie ma, poniewaz wszyscy roznie beda sie rozjezdzac,wiec raczej ze wspolnych planow nic nie bedzie. Tqa wkestie proponuje juz ustalic na miejscu, kiedy kazdy bedzie wiedzial o ktorej bedzie wyjezdzac w niedziele i wtedy najwyzej ustalimy, czy gramy gdzies pod chmurka czy cos innego...

 

Szak: Co do godz. spotkania,to mysle,z ejka bedzie troche pozniej to nic sie nie stanie. Poniewaz do ok.11:30-12:00 zapewne bedziemy sie krecic wokol dworca. Moze jakies spoznienia + jakis kebab... ktos tu polecal kebaba pod palacem, a dworzec jest wlasnie rowniez pod palacem.

 

Takze mysle,ze nie bedzie problemu jak np. podejdziemy pod dworzec na np. 11:30...

 

Ogolnie plan jest taki, zbiorka, potem male przejscie na kebab ew. Jak ktos bedzie chcial male zwiedzanko ,mozna sobie wjechac na pala kultury... (tylko uprzedzam to kosztue chyba kolo 20zl). Potem jedziemy zameldowac sie w "hotelu". I na godz. 15:00 mamy wynajeta sale. Dojazd z hotelu to ok. 30minut.

 

Jeszcze jedna informacje, w budynku gdzie jest nasza sala, jest tez basen, wiec jest tez opcja ew. pojscia po koszu na godzinke basenu, co wy na to?

koszty to chyba cos ok. 15zl ale musialbym to sprwdzic bo dawno nie bylem.

 

Ta opcja moze zostac "otwarta" i postanowimy najwyzej na miejscu, po koszu. Poprostu jakby co niech kazdy wezmie kompielowki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Borys podobnie myślisz :) Jak przeglądałem tą stronkę to też zauważyłem basen i pomyślałem o tym samym, więc to oczywiste, że jakbyco to ja jestem bardzo chętny :)

 

Eeeh Zmaziuu, a jakieś zwolnienie lekarskie czy coś? :wink: Szkoda, że Cię nie będzie. Bardzo liczyłem na Ciebie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też korty tenisowe 8)

Tylko jest to chyba sport nie dla 20 osób .... a szkoda

Na tamten basen trzeba mieć też czepek - to tak na wszelki wypadek, gdyby wszyscy wzięli tylko kąpielówki, a potem się zdziwili.

 

PS. Borys, koszulkę to ja już chyba odbiorę osobiście ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.