Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Nie wiem czy czytacie liste obecności w tym pierwszym temacie, ale bankowo jest juz nas 16 osób dzieki gregowi i 7 ciagle snie wie, wiec bedzie pewnie ponad 20... :D

kurde, jak będzie 24 osoby to spoko, będę miał szansę grania na mojej ulubionej pozycji: 12th man :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej ludzi bedzie, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze nie zdolam zapamietam ich imion :) , a rzucac ksywami... hehe. Ale co wazniejsze, ten czas na granie w takim wypadku moze sie mocno skurczyc. A na tym mi bardzo zalezy. Zobaczymy, moze w zamian czas bedzie plynal wolniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moje imię to chyba każdy na forum zna :) więc ze mną problemu nie będzie :P inna sprawa, że nie pamiętam jż kiedy ostatnio ktoś do mnie powiedział po imieniu :?

Co do meczu, to np. ja za dużo sobie nie pogram, ze względu na kondycję i myślę, że mało kto wytrzyma 4 godziny grania, więc końcówka będzie należała do Ciebie Paweł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa, że nie pamiętam jż kiedy ostatnio ktoś do mnie powiedział po imieniu Confused

Mam to samo ;) W zasadzie po imieniu mowia do mnie tylko nowo poznane osoby lub dziewczyny.

Swoja droga, zauwazylem ze w mojej klasie jest dziwna tendencja do przekrecania mojej ksywki :roll:

 

myślę, że mało kto wytrzyma 4 godziny grania, więc końcówka będzie należała do Ciebie Paweł Smile

Dzieki :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ;) W zasadzie po imieniu mowia do mnie tylko nowo poznane osoby lub dziewczyny.

Taki mały OT ostanio jedna dziewczyna powiedziała mi "Zmaziuu, zapomaniałam jak ty masz na imie? Kojarzysz mi się tylko jako Zmaziuu :wink: "

 

Sorki za ot ale chyba każy tak ma z ksywami.. taka teraz ta Polska młodzierz.

 

Ps.Jutro w południe będe wiedzial czy jade na spotkanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio rozmawialem z paroma osobami z Warszawy, tzn. te ktore sa rowniez na Forum.

 

Zeby niebylo nieporozumien, jest to spotkanie tylko dla osob z Forum, czyli osoby z Forum,k otre mieszkaja w Warszawie przychodza same. A dokladnie bez towarzystwa np. najlepszego kumpla z boiska...

 

zeby niebylo potem nieporozumien. Bo w tym spotkaniu glownie chodzi o to,zeby ludzie z Forum mogli sie spotkac razem, rozegrac meczyk, zobaczyc sie na zywo a nie tylko poprzez Forum... zas jesli kazdy kogos wezmie, to sie zrobi zwyczajny mecz, jaki kazdy sobie moze zrobic sam.

 

I po "magicznym" klimaciku bedzie nici. Tak informuje na wszelki wypadek, moze nikt nawet nie myslal,zeby z kims przyjsc. Ale tak bedzie jasniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ;) W zasadzie po imieniu mowia do mnie tylko nowo poznane osoby lub dziewczyny.

 

 

Sorki za ot ale chyba każy tak ma z ksywami.. taka teraz ta Polska młodzierz.[/quote:2fiehrtu]

 

Ciekawe co na to wszystko Gumbas :)

 

Co do moich warunków 188cm i 94 kg :wink: i ta sprawności :? no ale nie jest ze mną aż tak bardzo źle, umiem kozłować piłke 8)

 

A właśnie co do piłki, ktoś bierze jakąś fajną? Ja mam Spaldinga taką na sale i na beton dobra gałka moge zabrać jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Gumbas i Gimmbus to beda przyszli dominatorzy, jesli chodzi o "funny gay'ow" :) Drugi kontynuacja, pierwszy - "young padawan" :P Zarty zartami, ale to dobry pomysl, by nie sprowadzac "ałtsajderow", a tylko we wlasnym gronie sie poznac. Co do pilki, to ja na pewno nie biore (wozic przez pol kraju? to nie jest chyba taki deficytowy gadżet...). Mysle, ze albo na miejscu (razem z salą) cos bedzie, albo miejscowi wrzuca do plecaka i przyniosa. Z tym raczej nie powinno byc problemow, choc powinno byc kilka pilek, ze 3 przynajmniej, a 2 to absolutne, "żebracze" minimum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóz kolejno.

 

Po pierwsze Antek ty tez idziesz tylko na sam mecz forumowiczów tak jak ja? Bo z tego co napisales w tym topicu to tak wynika, wiec jak cos to pisz na gg to sie moze zmówimy i wpadniemy 10 min wczesniej a nie punktulanie :P We 2 zawsze razniej czekac, a samemu czekac na tyle osób to bede sie dziwnie czuł :roll:

 

Co do tego ze nikogo ine bierzemy to wiadomo, bo to spotkanie z forum. dal mnie chcieli brata wcisnac ale odmówiłem i pojawie sie z siostra która w momencie spotkania z grupa forumowiczów ona mówiac przydpko gdzies sobie pójdzie :P

 

Przezwiska to w sumie nie jest mój problem, bo przewaznie mowia do mnie po imieniu, pewnie dlatego musaieł sie glowic jaka ksywke wziasc na forum. Mysle ze na takim spotkaniu na boisku odruchowo mozna wołąc po xywkach z forum :)

 

 

Z moje strony juz wszystko dogadane, nocleg z siostra umówiony, wiec jak bedzie wam pasowalo ze wpadne tylko na mecz, to raczej na 100% sie pojawie. Mam tylok pytanie. Czy jak przyjde punktulanie to moge czekac pod hala? Borys prosze o ades i zdjecie, bo szczerez mówiac nie mam innego pomysłu jak mam do was dołaczyc na sam mecz.

 

 

EDIT

 

Jeszce sprawa pilki. Ja boire swoja na 100%. Chwaliłem sie juz Spalding, seria NBA przeznaczony do gry na powietrzu jak i na hali. Mysle ze bedzie sie nim dobrze gralo. Szak nie gadaj tylko bierz to piłke, bo gram ostanio czesto Nike 500 i naprawde dobra gała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to troch myślałem nad zabraniem swojego Moltena (skórka), napewno trzeba zkołować kilka piłek bo będzie trzeba trochę porzucać przed grą, ale czy wezmę to podejmę decyzję w dniu wyjazdu. Myślę, że to niebyłby taki wielki kłopot, ale jeśli nie będzie potrzeby (bo Warszawiaki przyniosą wystarczającą ilość) to będzie mi lżej w plecaki (nie wspominając o zaoszczędzonym miejscu :roll: )

 

KarSp zajżyj do jednego z innych tematów o Zjeździe. Tam Borys dał namiary na halę (nawet stronka www jest :wink: ), ale przecież zbiórka ma być pod Centralnym wic nie musiałbyś czekać pod halą :roll:

 

PS: Nikt nie zna mojego imienia (chyba) więc i tak będę Joseph (jak wszędzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako Warszawiak piłki oczywiście... nie wezmę. Moja niestety już dawno się nie nadaje, chyba że ktoś opanował sposób rzucania nią trzymając za jeden z guzów.

 

Niech każdy kto ma dobrą gałe w domu ją weźmie, bo na sali to znajać życie nic nam nie dadzą, a jak ma być ok. 20 osób to nawet przy 3 lub 4 piłkach na rozgrzewce to raczej bryndza jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wziazc swoja pilke (Nike 1000) tyle ze ona troche starta jest od gry na betonie (mamy z Miodasem taki uklad. On bierze Spaldinga na sale, a moja gramy na powietrzu). Kazdy kto moze niech wezmie, lepiej jak sie okaze ze pilek jest za duzo niz za malo.

 

PS: Nikt nie zna mojego imienia (chyba) więc i tak będę Joseph (jak wszędzie)

Rafał :) Ale i tak na meczu bede krzyczal Joseph albo Józek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem w ręku Spaldinga :) chyba to nadrobię :wink: Ja myślę, że raczej wszyscy będą wołać do siebie po xywkach (ja to wyjątek, jakoś Pietrek się przyjeło :? :wink: ). Mi to obojętne, chociaż jakbym miał zawołać KarSp to chyba bym sobie język połamał :wink: Ja swojej piłki nie biorę, bo raczej nikt nie będzie chciał grać startą piłką z supermarketu :)

 

PS. Rafał... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Antek ty tez idziesz tylko na sam mecz forumowiczów tak jak ja? Bo z tego co napisales w tym topicu to tak wynika, wiec jak cos to pisz na gg to sie moze zmówimy i wpadniemy 10 min wczesniej a nie punktulanie We 2 zawsze razniej czekac, a samemu czekac na tyle osób to bede sie dziwnie czuł

Tak samo sobie pomyslałem zeby sie ustawic wczesniej żeby na miejscu nie podejśc do grupy 20sto osobowej i powiedzieć "Siema jestem LinKs czy wy jesteście z forum e-nba.pl" :P We dwójke, trójke czy sześcdziesiątke-dziewiątke zawsze razniej, więc jak jest mozliwośc to albo z KarSp i Antkiem albo z kims innym wolałbym sie ustawić pare minut wcześniej ... tymbardziej że Ja raczej nie będe w koszulce NBA bo takowej nie posiadam (jestem w trakcie zbierania funduszów), z ostatniej wyrosłem, więc nie będe przypominał fana NBA tylko zwykłego Warszawiaka :wink:

 

A co do piłek to oczywiscie przydała by sie jakaś Pr0 Spaldinga prosto z NBA ale mysle ze razem z salą dadzą nam do dyspozycji duzo piłek (i to nie tylko do kosza :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawie sie z siostra która w momencie spotkania z grupa forumowiczów ona mówiac przydpko gdzies sobie pójdzie :P

dlaczego? dlaczego jej pokazałeś temat 'zdjęcia forumowiczów'?

Przezwiska to w sumie nie jest mój problem, bo przewaznie mowia do mnie po imieniu, pewnie dlatego musaieł sie glowic jaka ksywke wziasc na forum. Mysle ze na takim spotkaniu na boisku odruchowo mozna wołąc po xywkach z forum :)

haha, już widzę te połamane języki na mojej ksywie, albo koślawe wymawiania typu lokszi itp. jak dla Was, możecie mi mówić po nazwisku - podam je Wam na miejscu :)

 

PS: Nikt nie zna mojego imienia (chyba) więc i tak będę Joseph (jak wszędzie)

spoko, i tak będę na Ciebie wołał Chips.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ;) W zasadzie po imieniu mowia do mnie tylko nowo poznane osoby lub dziewczyny.

 

 

Sorki za ot ale chyba każy tak ma z ksywami.. taka teraz ta Polska młodzierz.

 

Ciekawe co na to wszystko Gumbas :)

[/quote:1eg15wod]

Taaa, na mnie nikt nie mówi po imieniu ani po ksywce, tylko jakieś "Gumbasy" wymyślają :evil: :wink: A niech tylko ktoś w realu tak powie to pilka niechcąco mi się w jego kierunku wysmyknie...

 

BTW co do piłki, ja swojej Spaldinga z logiem Sixers... nie wezmę bo jest za bardzo starta. Chcoiaż chetnie pokozłowalbym sobie w pociagu czy na dworcu (zwlaszcza ze jestem świeżo po "Dniu świra" i moze to odstraszyłoby ludzi z mojego przedziału ;) ) ale to troche bezsens jest. Mam andzieje ze pilek bedzie sporo zeby każdy mógł wyczuć ksoze na sali. Antek i KarSp, no chyba wpadniecie z nami razem przed mecze zjeść cos i pogadać, a nie tak po wieśniacku od razu grać... ;)

 

PS. Czyli 1 dnia gra na sali, a drugiego raczej na dworze tylko? A o któej drugiego dnia byśmy kończyli i zbierali sie do domów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mnie juz tak wymieniaja to sie wypowiem. Ja bede raczej na centralnym, tzn w miejscu gdzie spotykaja sie wszyscy forumowicze. Stamtad spokojnie na mecz forumowiczow, razem z wszystkimi. Co do dojazdu, to wyjezdzam do Wawy jednak juz w ten weekend, wiec niestety nie nie moge jechac z kimś. A i jeszcze czy jest ustalona juz dokladna godzina, spotkania na Dworcu Centralnym,, bo jak wiemy powinna to byc chyba jakas luźna godzina, ze wzgledu na to ze nie wszystkie pociagi/autobusy etc przyjezdzaja o rownej porze. Ja bede w tym czasie w Wawie wiec nie powinienem miec problemow ze spoźnieniem sie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys prosze o ades i zdjecie, bo szczerez mówiac nie mam innego pomysłu jak mam do was dołaczyc na sam mecz.

 

Wszystko podalem w temacie informacyjnym, sa podane adresy stron WWW, dokladne adresy itd. Zdjec hotelu nie mam, bo mi nie pozwolili zrobic, ale bylem tam i wszystko jest wporzadku.

 

Dla ludzie z Warszawy, info, to jest przy wielkim salonie samochodowym OPEL, na skrzyzowaniuSikorskiego i Sobieskiego, hotel stoi jakby z salonem. Napewno go zobaczycie, ma wielkie granatowe logo na sobie z napisem: ARAMIS, zreszta obok stoja 2 blizniaki.

 

Ja jakby co bede dostepny w niedziele, jakby bylo cos pilnego, swoj telefon podalem,wiec smska czy cos i szybko odpowiadam na pytania...

 

 

EDIT: co do godz. spotkania ropwniez podalem, 10-11 rano przy dworcu centralnym. Na pare dni przed zrobie dokladna mapke ze zdjeciem, gdzie bedzie zbiorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co do piłki, ja swojej Spaldinga z logiem Sixers... nie wezmę

 

haha domyślałem się, że posiadasz taką piłke :lol:

 

Ja to chyba na zjazd wyrusze z Karczusiem wiec jak on załorzy Bryanta :lol: to nas rozpoznacie. No ja może załorze białego ivera zrobie to dla Gumbiego (i tak bede do niego mówił jak 8-9 postów temu :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.