Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie myślałem nic nad rezerwacją baru lub jego części, bo w sumie nie widziałem potrzeby. Ale teraz jak się zastanowiłem to w sobotę wieczorem o wolne miejsca będzie ciężko, szczególnie dla 20 osób :? także rezerwacja by się przydała. Jeśli będzie taka opcja to ja bym proponował bar z bilardem. Co do zwiedzania Warszawy to ja niekoniecznie :) nie ma co tracić czasu IMHO :P

 

Aha Borys co to za opcja z tym "litrem" czy to jakiś duży puchar browca czy dwa mniejsze :?: Bo przyznam się, że nie piłem jeszcze z czegoś o pojemnosci 1l, a zawsze to jakaś odmiana 8)

U nas w LBN to są bary gdzie można qpić 2,5l kufle bro co wychodzi dużo taniej. Potem można to rozlać na parę osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje, ze kazdy wie, kiedy ma dosc :wink:

 

Nie żartuj, przecież jesteśmy Polakami :lol:

 

Borys czy Ty przypadkiem nie mówisz o "Kompani Piwnej" na Podwalu? Bo jeżeli tak, to ceny przedtswione przez Ciebie obowiązują tylko w poniedziałki. No chyba, że to jednak chodzi o inną spelunę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Borys, zarzuc nazwami- bo to brzmi wszystko dla mnie tajemniczo, a w koncu to moje miasto i jesli mialabym sie pojawic to chcialabym wiedziec gdzie :lol:

tez jestem ciekaw ...

 

No a co do wyjazdu to termin 9 lipca mi by pasował ... chodz wczesniej nie przejawiałem zainteresowania tym spotkaniem (w sensie ze nic nie pisałem) to jednak pisał bym sie na to (tymbardziej ze w WWA :D ), na jakieś 90 moze 95% jade 8) . Co do kosza to ja nie jestem za dobry więc chciałbym o wyrównane składy, ewentualnie moge sie zgodzic na VC Fan Team lub Magic Fan Team (chodz ten drugi to chyba nie był by za duzy :( ). Sala jak najbardziej ... boisko ma jeden wielki minus, asfalt :!: wystarczy mały upadek a krew juz ciurkiem cieknie :? Mówiąc o tym mam nadzieje że meczyk bedzie tak zaciety że "gleb" nie będzie brakować :wink: Nocleg oczywiscie rezerwyje u siebie w domu wiec nie bede potrzebował spac w hotelu, tylko niewiem czy wybije do tego pubu, czy nie pojade wczesniej do chaty ale postaram sie zeby mial na tyle czasu zeby wpasc do knajpki na pogaduszki o NBA :)

 

Jak nie zdarzy sie zadna katastrofa to zamelduje sie 9 lipca, niewiadomo jak bedzie za 2 tygodnie z kasa ale trzaa sie postarć !!

 

PS. Mam nadzieje ze zbiórka bedzie w jakims znanym miejscu w stolicy, bo nie kazdy moze trafic do okreslonego miejsca gdzie będzie ta sala itd. ... chodz moze my z Warszaffki spotkamy sie wczesniej i razem przybedziemy na mecz :roll:

 

pzdR :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mowie o kampanii piwnej. Mowie o dawnym CDNie. Nie pamietam jak to sie teraz zwie. Jest to w kazdym razie niedaleko kampanii, rowniez na podwalu.

 

Tylko,ze to jest male miejsce, bilardu nie ma, a rzutki sa,ale tylko jedna tarcza i w dodatku w sali obok (a dokladnie trzeba tam wejsc schodami)

wiec raczej odpadaja szczegolnie,ze sa tak ustawione, ze nie bardzo jest miejsce na gre.

 

Jesli chodzi o bilard to w Warszawie to ogolnie bedzie ciezko, bo jest on tutaj poprostu drogi, szczegolnie wieczorami.

 

Chodz przyszlo mi teraz na mysl jedno miejsce. Gdzie jest bilard i sa rzutki i placi sie za gre (5zl chyba) a nie za godziny i jest troche stolow. Jednak nie wiem,czy wejscie w sobote nie jest platne dowiem sie.

 

Chodzi mi o HULAKULA w BUWie. Bywa ktos z Warszawiakow tam w soboty?

 

Mam jeszcze jedno miejsce, gdzie wszyscy bysmy sie pomescili i sa tam tez 3 tarcze do rzutek, mysle,ze to miejsce bedzie ok (nazwa: NORA, na Krakowskim przedmiesciu w bramie).

 

Mysle,ze sa 3 opcje do wyboru:

 

1. Brak rzutek, brak bilarda. Piwo troche tansze 10zl bodajze litr.

 

2. HULAKULA - jest bilard (gra 5zl), jest chyba 6 stolow do bilarda, sa rzutki,sa tez kregle, ale w sobote moga byc drogo i sa platna za godziny a nie za gre (tylko,ze to jest bardziej jak takie centrum rozrywki, jest tam barek piwko... ale jak mowie, jest mniej miejsca do siedzenia... raczej trzeba tam wlasnie w cos grac... sa tam tez automaty do gier, cymbergaj (jakos tak :) ).

 

3. NORA - troche taka speluna, moze byc nadymione bardzo, ale sa za to duze lawy, ktore mozna zlaczyc i wszyscy zmeiscim sie przy jednym duzym stole. :) Sa 3 tarcze do rzutek, moga byc okupowane przez kogos, ale nigdy nie jest tak,ze nie da sie zgarac.

 

Wiec dawajcie swoje glosy co byscie woleli, a do Warszawiakow, prosbe o podrzucanie propozycji, moze wam przychodzi cos jeszcze do glowy, najlepiej oczywiscie zeby bylo w miare w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiać nie trzeba i myśle że Nora to odpowiednie miejsce:P choć nigdy tak mnie byłem to z opisu wynika zę to dość urokliwe miejsce na właśnie takie spotkanie.:)

 

A właśnie to prosim napisać już Borys gdzie ta sala jest jak tam dojechać z dworca bo pewnie przyjedziemy z Loqshem koło 11.15 i juz troche pozwiedzamy. A i chciałbym wiedzieć jaki jest plan na dzień numer dwa - znaczy niedziele.

 

ps

Martwi mnie troche sytułacja finansowa bo zanosi się na spore wydatki ale nie ma co się przejmowac na zapas najwyżej sie stopem objedzie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i trzecie opcja są spoko. Mi nie pasuje jedynie ta 2ka, bo wydaje się to rozrywka dla osób z grubszym portwelem a ja takowego nie posiadam 8)

 

gimmie z tego co pamietam to zbiórka ma być pod Centralnym więc nie będziecie musieli się błąkać po miescie, pozatym ja rownież bede ok 11 więc jak coś to zabieram się z wami (o ile nie przyjadę wcześniejszym busem)

W niedzielę napewno trszeba będzie się wyspać, bo wiadomo w offseason będzie sporo tematów do obgadania na przyszły sezon, więc myślę, że nasza dyskusja nie skończy suę zaraz po północy i negocjacje zakończymy nad ranem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie moge sie zgodzic na VC Fan Team lub Magic Fan Team (chodz ten drugi to chyba nie był by za duzy :( :

Nic nie bój Links :!: Będziemy wielcy duchem i pokażemy im pare magicznych zagrań :D Rozjedziemy wszystkich leszczyków :twisted:

No niewiem bo narazie jest nas (magików) tylko dwóch, ale miejmy nadzieję że przez te 2 tygodnie zdecyduje sie jeszcze paru "Magicznych Chłopców"( :lol: ). W przeciwnym razie może połączymy się z kibicami Miami Heat i stworzymy reprezentacje Florydy, wtedy Sixers'sowcy i Lakers'sowcy (no i inni) nie dadzą nam rady :wink: :twisted:

 

PS. A Ty Żółwiu bedziesz na meczyku bo pamietam ze czytałem twojego posta który zdecydowanie był przeciw takim spotkaniom :) pzdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja jeszcze powybrzydzam :P skoro z bilardem ciężko będzie to jeśli do wyboru będzie pub z canalem plus i bez to ja głosuję na ten z canalem. W sobotę 9 lipca będzie bowiem transmisja Speedway Grand Prix i nie chciałbym przegapić. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla was to pewnie nudne taka jazda w kółko :roll: :wink: Jeśli jednak byłaby taka możliwość to ja jestem za barem z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja jeszcze powybrzydzam :P skoro z bilardem ciężko będzie to jeśli do wyboru będzie pub z canalem plus i bez to ja głosuję na ten z canalem. W sobotę 9 lipca będzie bowiem transmisja Speedway Grand Prix i nie chciałbym przegapić. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla was to pewnie nudne taka jazda w kółko :roll: :wink: Jeśli jednak byłaby taka możliwość to ja jestem za barem z C+

weź chłopie, będziemy siedzieć i patrzeć na motory co jeżdżą w kółko - normalnie przednia zabawa. jeszcze tylko brakuje postulatu, żeby oglądać curling i rozgrywki szachowe (albo sobie turniej tych drugich urządźmy) i będzie 'na maxa odjechana impreza!' :)

żużel...

 

idziemy do nory, opcja pierwsza też ewentualnie może być, ale druga nie bardzo mi się widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A Ty Żółwiu bedziesz na meczyku bo pamietam ze czytałem twojego posta który zdecydowanie był przeciw takim spotkaniom :) pzdR

Może nie tyle zdecydowanie byłem przeciwko takim spotkaniom, ale raczej mocno wątpiłem w realizację tego pomysłu. Bo wiadomo jak to bywa z zapałem, ale jednak póki co okazuje się, że organizatorzy wywiązują się ze swoich powinności wręcz rewelacyjnie :!:

 

Tak, więc ja raczej bankowo będę :) Tym bardziej, że zapowiada się na spoko grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PI3TR45 napisał:

to może ja jeszcze powybrzydzam skoro z bilardem ciężko będzie to jeśli do wyboru będzie pub z canalem plus i bez to ja głosuję na ten z canalem. W sobotę 9 lipca będzie bowiem transmisja Speedway Grand Prix i nie chciałbym przegapić. Zdaję sobie jednak sprawę, że dla was to pewnie nudne taka jazda w kółko Jeśli jednak byłaby taka możliwość to ja jestem za barem z C+

weź chłopie, będziemy siedzieć i patrzeć na motory co jeżdżą w kółko - normalnie przednia zabawa. jeszcze tylko brakuje postulatu, żeby oglądać curling i rozgrywki szachowe (albo sobie turniej tych drugich urządźmy) i będzie 'na maxa odjechana impreza!'

Jesli juz bedzie bar z canal+ to z chcecia tam wlasnie chcialbym byc, obejrzec GP obejrzalbym z mila chcecia, bo u nas w Lublinie w tym sezonie nie ma praktycznie nic do oglądania (chocby ostatni mecz z Ostrowem Wlkp.).

 

a i jeszcze jedno, na pewno beda mogl byc na meczu forumowiczów, wiec jade na 99.9% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź chłopie, będziemy siedzieć i patrzeć na motory co jeżdżą w kółko - normalnie przednia zabawa. jeszcze tylko brakuje postulatu, żeby oglądać curling i rozgrywki szachowe (albo sobie turniej tych drugich urządźmy) i będzie 'na maxa odjechana impreza!' :)

żużel...

Ja nie pisałem, że wy też macie patrzeć. Chciałbym chociaż wiedzieć kto wygrał. Pozatym żużel wcale nie jest mniej emocjonujący niż koszykówka. Ile razy byłeś na meczu żużlowym? :) A co do curlingu to bardzo lubię go oglądać :? nie wiem czemu uważasz, że jest nudny :| to taka lodowa odmiana szachów, w które też lubię pograć. Może dlatego ich nie lubisz, że we i w jednym i w drugim trzeba oprócz/zamiast mięśni wykorzystywać trochę intelekt? :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź chłopie, będziemy siedzieć i patrzeć na motory co jeżdżą w kółko - normalnie przednia zabawa. jeszcze tylko brakuje postulatu, żeby oglądać curling i rozgrywki szachowe (albo sobie turniej tych drugich urządźmy) i będzie 'na maxa odjechana impreza!'

żużel...

 

Ja można nie lubić żużla ?? :P a co dopiero Grand Prix ... (w ostatnia sobote było zarąbiste :lol: fajna mieli maszyne startowa , i dobrze hujowi Crumpowi ze nie wszedłdo finału za to co zrobił Hampelowi :evil: )

 

 

Ps. Do Antka :P ........... ( patrz niżej )

 

Dołączona grafika

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem, że wy też macie patrzeć. Chciałbym chociaż wiedzieć kto wygrał. Pozatym żużel wcale nie jest mniej emocjonujący niż koszykówka.

po Twojej stronie stoi fakt, że to nie jest wielkość, którą da się zmierzyć obiektywnie. dla mnie - jak i pewnie dla 90% ludzi - koszykówka i inne normalne sporty są bardziej emocjonujące. no i są ludzkie, grają żywi ludzie, a nie maszyny :)

Ile razy byłeś na meczu żużlowym? :)

0, bo mnie to nie jara

A co do curlingu to bardzo lubię go oglądać :? nie wiem czemu uważasz, że jest nudny :|

bo się nic nie dzieje? albo dzieje się, w żółwim tempie?

to taka lodowa odmiana szachów, w które też lubię pograć. Może dlatego ich nie lubisz, że we i w jednym i w drugim trzeba oprócz/zamiast mięśni wykorzystywać trochę intelekt? :twisted:

no właśnie, ileż można używać intelektu - nudzi mi się, bo korzystam z tego co mam pod kopułą cały czas. no, a dla Ciebie zawsze to jakaś odmiana :):P

 

u nas w Lublinie w tym sezonie nie ma praktycznie nic do oglądania (chocby ostatni mecz z Ostrowem Wlkp.).

co Ty mówisz, drużynę macie w ekstraklasie i jeszcze narzekasz? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antek napisał:

u nas w Lublinie w tym sezonie nie ma praktycznie nic do oglądania (chocby ostatni mecz z Ostrowem Wlkp.).

co Ty mówisz, drużynę macie w ekstraklasie i jeszcze narzekasz?

Male sprostowanie-pierwsza liga i to dlne rejony tabeli. ale faktycznie lepsze to niz Wanda Kraków :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec tego OT, bo mieliśmy tu gadać o czymś innym.

 

Gwoli wyjaśnienia - ja nikomu nie karzę oglądać SGP, ani nie ciągnę do baru z C+. Wszyscy głosują na jakieś bary, to ja też głosuję (na bar z C+, jeśli takowy będzie do wyboru). Pozatym SGP zaczyna się o 19 i trwa do 22, więc w najlepszym przypadku obejrzałbym tylko godzinkę.

 

PS. W żużlu jest ekstraliga, nie ekstraklasa :)

PS2. Skoro nigdy nie byłeś na żywo na meczu żużlowym, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję o nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak P chce oglądać Zużel to jego sprawa, ja np kiedyś bardzo lubiłem ćzarny sport, ale teraz wypadłem z obiegu, z braku czasu (pozatym pan TomaszG. został postawiony przed sądem za "marnotrawienie pieniędzy", więc żużlowy poker też mnie odstrasza), ale curling z przyjemnością pooglądam, bo to jedna z moich ulubiomnych zimowych dyscyplin sportu :wink:

W sumie jak będzie bar z C+ to Ql, bo WNBA leci w soboty i to przeważnie dość wcześnie więc będzie można pooglądać jak coś. Pietrek sobie obejży końcówkę GP, a potem prawdopodobnie bedzie relacja WNBA, więc będzie na co popatrzeć :wink: Jednym słowem jak będzie bar z C+ to się nie obrażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W żużlu jest ekstraliga, nie ekstraklasa :)

chodziło mi o ekstraklasę piłkarską, ale nikt się nie nabrał (wiem, że to lubin a nie lublin!). zresztą, nieważne czy -liga czy -klasa w polsce ekstra jest tylko z nazwy :)

PS2. Skoro nigdy nie byłeś na żywo na meczu żużlowym, to lepiej nie wdawaj się w dyskusję o nim :)

byłeś kiedyś na koncercie 2Paca?

tyle, z mojej strony ucinam OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.