Skocz do zawartości

[FBX] Aktualny Regulamin FBX


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie, że tym ustaleniem 30.09 jako daty na zejście z limitu w praktyce skazujemy się na czekanie na rozdanie waivers aż do października? sam tę datę zaproponowałem ale się opamietałem bo duża część funu z wyciągania waivers polega na ich braniu jeszcze przed meczami przedsezonowymi. 30.09 to nie dość że fchui czekania od draftu rookie to jeszcze zabieramy radochę ze strzałów wg wczesnych oczekiwań. między końcem sezonu, ustaleniem nowych płac a draftem rookie jest ponad 4 miechy - czy aktywny GM naprawdę do tego czasu nie może spokojnie z salary zejść??

liga ma być chyba z tego co zrozumiałem otwierana normalnie po drafcie rookie, a ci co są ponad maja blokadę udziału w polowaniu na fa, także jest to motywacja dla nich jakaś żeby wcześniej sie ogarnęli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga ma być chyba z tego co zrozumiałem otwierana normalnie po drafcie rookie, a ci co są ponad maja blokadę udziału w polowaniu na fa, także jest to motywacja dla nich jakaś żeby wcześniej sie ogarnęli ;)

czyli w Twoim wyobrażeniu liga startowałaby 48h po drafcie rookie np 15.09 i w rozdaniu waivers braliby udział tylko Ci, którzy zeszli z salary? pozostali mieliby jeszcze 2 tyg do zejścia z tego salary bez żadnych konsekwencji, mimo trwania sezonu (bo liga juz ruszyła)?

trochę to poyebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w Twoim wyobrażeniu liga startowałaby 48h po drafcie rookie np 15.09 i w rozdaniu waivers braliby udział tylko Ci, którzy zeszli z salary? pozostali mieliby jeszcze 2 tyg do zejścia z tego salary bez żadnych konsekwencji, mimo trwania sezonu (bo liga juz ruszyła)?

trochę to poyebane

No albo tak albo tak jak ty mówiłeś .. sam nie wiem ;)

W tej zmianie co do której głosujemy chodzi im

Najbardziej o to, ze ktoś kto nie ma picku i nie jest zainteresowany draftem często się zagapia i trzeba mu pół składu wyrzucać. Ja tak zrozumiałem, ze po to jest ta zmiana, żeby dać więcej czasu na to zrzucenie, a nie po to żeby opóźnić start sezonu.

 

Ale ktoś bardziej kompetentny mógłby to sprecyzować, geddo i ja prosimy o to od samego początku ankiety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy ruszamy z ankieta co do trejdowania waiver pieniedzmi ?

Puscilem. Poniewaz dawno nie bylo zadnych zmian to wrzucilem na tapete wszystkie, ktore mialy wieloosobowe poparcie.

Albo wyjdzie z tego potrzeba aktualizacji albo wygra opcja trzymania sie tego co bylo do tej pory...

 

Post Rogera traktuje jako rownolegle 3 ankiety choc juz widac, ze opcja roznic miedzy ligami odpadnie, wiec w pozostalych potrzebna bedzie zgoda wiekszosci wsrod 3 lig, a nie tylko 1.

 

Ankiety beda wisiec albo do rozstrzygniecia wiekszosci albo do rozpoczecia sezonu NBA.

Przy malej liczbie glosow wygrywa opcja "brak zmian".

Wszystkie ewentualnie przeglosowane zmiany wejda w zycie od nastepnego sezonu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem PMy do wszystkich z rozgrywek z informacja o ankietach. Nie poszly wiadomosci do maca i LBS bo system je odrzucil ["Następujące osoby nie mogą korzystać z systemu wiadomości" = pelna skrzynka?].

 

Tak przy okazji lista wszystkich GMow w 3 FBXach [czyli uprawnionych do glosowania] to:

cvbe, Majestic, obi, blaugrana, antek, tryczekszukarek, Sylvinho., Vic, Piotreksuper, Tecu, Tocheck, buła, marzec, falcao, RonnieArtestics, Julius, t_omko, Tizz, evitacre, mac, Chytruz, Lorak, Krzemyk, kolek23, Mar, LeweBiodroSmoka, marcos, Regis, Wirakocza, PeWee, Roger, Gerard, ai3, GeDDo, Jendras, Bulek, Barcalover, Qooniu, Matek, Benon, El-Maniaque, Ledley, Szulim, Goozman, Musli, wiLQ

 

Tylko tyle, a nie 60 bo spora czesc sie powtarza miedzy ligami.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie dlaczego do konca wrzesnia, a nie do poczatku sezonu?

Skoro to zmiany na rok do przodu to chyba lepiej poczekac na prawie wszystkie glosy, a nie przedwczesnie zamykac?

 

Tak naprawdę możemy głosować i do września 2019 ale promujemy tym samym tych nieaktywnych, a niektórzy nie oddali głosów mimo ciągłej obecności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le nawet glosowanie do glosowania, na co my wogole czekamy

nie dosc ze mamy 46 graczy na 60 zespolow to jeszcze jest overlap ze sznurowadlem a pomijam ludzi grajacych w regularne fantasy i NFL fantasy czy Premier Lig - nie wyobrazam sobie zaangazowania na poziomie Garry Kasparov speed run - gram po 2 minutki z 10 zawodnikami i wszystkich szac***e

bo do tego trzeba by miec skrypt wygenerowany na poziomie miliona dollarow albo byc geniuszem FB co jest nieoplacalne

 

wychodzi na to ze ludzie maja po 3 keeperow i 2-3 regularki  - kosmos

 

co my wogole robimy z tym czasem , jeszcze jakby jakas debata bylo to bym zrozumial

 

kto wogole zaczyna sie interesowac od pazdziernika i co mnie obchodzi zdanie osoby co gra 3 miesiace w roku ? bo na to wychodzi ze to takie zaangazowanie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.